Uudised

Kaiu Kustasson pälvis EMSL Jõud elutöö auhinna

13. detsember 2019

EMSL Jõud president andis Elvas toimunud spordiaasta pidulikul lõpetamisel sporditegevusse suure panuse andnud Kaiu Kustassonile üle eriauhinna.

EMSL Jõud juhatus otsustas anda elutöö auhinna nr 4 kauaaegsele Pärnumaa Spordiliidu juhile ja spordiliidu Jõud asepresidendile Kaiu Kustassonile.

s4900

Kaiu valiti 2008. aastal Spordiliidu Jõud aasta tegijaks. 2015.aastal pälvis Kaiu Kustasson Pärnumaa vapimärgi auhinna ja Euroopa Kergejõustikuliidu naisjuhi auhinna. 2016.aastal täitus Kaiu Kustassonil 25 aastat Pärnumaa spordiliidu tegevjuhi ametis. Samal aastal pälvis Kaiu Kultuurkapitali kehakultuuri ja spordi sihtkapitali aastapreemia. Lugematute spordiürituste korraldajana toetab Kaiu nõu ja jõuga jätkuvalt kümneid teisi ürituste korraldajaid. Kustassoni teab kogu Pärnumaa spordirahvas kui murdumatut energiapommi. Kaiu on ja jääb Pärnumaa spordirahva seas hinnatud spordihingeks, kelle teod ja saavutused on tuntud üle kogu vabariigi.

EMSL Jõud juhatus algatas 2014.aastal elutöö auhinna väljaandmise, mis on Eestimaa Spordiliidu Jõud kõrgeim autasu. 
Esimese Eestimaa Spordiliidu Jõud elutöö auhinna pälvis Jaan Talts, kes on olümpiavõitja ja 43 maailmarekordi omanik tõstmises. Tunnustades sportlikke saavutusi ja edukat tegevust, omistati EMSL Jõud elutöö auhind nr 2 olümpiavõitja Jaak Uudmäele. Elutöö auhinna nr 3 omanikuks sai pikaajaline Jõudi juht Ants Saar 2016.aastal.Viimati muudetud: 19.12.2019


Tagasi uudiste nimekirja

Arvamusavaldus
CAPTCHA Image Reload Image