EMSL Jõud aasta tegijad

2017

Eestimaa Spordiliit Jõud Aasta tegijad 2017

Aasta tegija 2017 - Lauri Drubinš

Aasta noortetreener 2017

Katrin Virula  Harjumaa
Andres Laanejõe  Hiiumaa
Ivan Novitski  Ida - Virumaa
Toivo Uusna  Jõgevamaa 
Veiko Valang  Järvamaa
  Läänemaa
Vaido Rego  Lääne - Virumaa 
Kaido-Meinhard Kukli  Põlvamaa 
Toomas Jasmin  Pärnumaa 
Kadi Saks  Raplamaa 
Mati Kolk  Saaremaa
Ave Nigul  Tartumaa
Eduard Sokolovski  Valgamaa 
Viljar Kannel  Viljandimaa
Tarmo Mõttus  Võrumaa

Aasta tegija kohaliku spordielu edendaja kategoorias 2017

Helges Mändmets   Harjumaa
Tiiu Masing Hiiumaa
Raul Rõõmus Ida - Virumaa
Priit Toru   Jõgevamaa 
Kalju Kertsmik   Järvamaa
Enn Kerge Läänemaa
Maie Tamm Lääne - Virumaa 
Ahti Bleive  Põlvamaa 
Anne-Mai Tammeleht  Pärnumaa 
Aivo Sildvee Raplamaa 
Toomas Sepp Saaremaa
Marek Pihlak Tartumaa
Margo Metsoja  Valgamaa 
Timo Tints   Viljandimaa
Külli Leola  Võrumaa

Aasta piirkondlik spordisündmus 2017

VIII Peetri Lastejooks   Harjumaa
Eesti MV orienteerumise pikal rajal Hiiumaa
Narva jooksusari  Ida - Virumaa
Rahvusvaheline kabeturniir "Jõgeva 2017" Jõgevamaa 
10. aastat Järvmaa liikumissarja „Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa Järvamaa
Läänemaa Sõprade Liiga Läänemaa
25.Eesti valdade suvemängud Vinnis   Lääne - Virumaa 
Swedbanki – Hawaii Expressi noorte suusasarja V etapp Põlvamaa 
15. Kilingi-Nõmme triatlon  Pärnumaa 
Raplamaa suve-ja talimängud   Raplamaa 
Saare maakonna südamekuu  Saaremaa
Elva spordikuu Tartumaa
I  Eesti – Läti jooks ja kepikõnd  Valgamaa 
44. Lehola-Lembitu mängud Viljandimaa
Heategevuslik Võrumaa Spordipuhvet ja HeaTegevusJooks   Võrumaa

2016

Eestimaa Spordiliit Jõud Aasta tegijad 2016

Aasta tegija 2016 - Piret Maaring

Aasta noortetreener 2016

Ester Legonkov
Harjumaa
Anu Saue Hiiumaa
Viktor Predbannikov Ida - Virumaa
Aimur Säärits Jõgevamaa 
Reimo Kaasiku Järvamaa
Aavo Tomingas Läänemaa
Elmu Koppelmann Lääne - Virumaa 
Kalle Ojasoo Põlvamaa 
Gristen Heinmets
Pärnumaa 
Kalle Kollin 
Raplamaa 
Andres Laide 
Saaremaa
Kaja Haljaste Tartumaa
Tõnu Laine Valgamaa 
Aune Varik Viljandimaa
Enno Raag
Võrumaa

Aasta tegija kohaliku spordielu edendaja kategoorias 2016

Guido Trees
Harjumaa
Mati Kiiver Hiiumaa
Anton Pratkunas
Ida - Virumaa
Jaan Rahuküla
Jõgevamaa 
Jüri Ellram Järvamaa
Tarmo Tuisk, Helen Nelis-Naukas
Läänemaa
Õnnela Raudsepp Lääne - Virumaa 
Jüri Härtsmann
Põlvamaa 
Roland Ṡimanis
Pärnumaa 
Ain Täpsi Raplamaa 
Urve Vakker Saaremaa
Rein Lellep Tartumaa
Liivi Tafenau
Valgamaa 
Marek Johanson  Viljandimaa
Sirje Pärnapuu
Võrumaa

Aasta piirkondlik spordisündmus 2016

Kuusalu III maastikurattamaraton
Harjumaa
Eesti Paarismeistrivõistlused discgolfis 
Hiiumaa
Kiviõli motofestival
Ida - Virumaa
Lauri Ausi mälestusvõistlus ja rahvasõit 
Jõgevamaa 
35. Paide Võrkpalliklubi sügisturniir võrkpallis
Järvamaa
Haapsalu I uisumaraton
Läänemaa
Aqva Spordikeskuse valmimine
Lääne - Virumaa 
Põlvamaa orienteerumisteisipäevakud
Põlvamaa 
Caissa kiirmale turniir Paikusel
Pärnumaa 
14. Raplamaa rattamaraton
Raplamaa 
Saaremaa Kolme Päeva Jooks
Saaremaa
45. Võrtsjärve suvemängud
Tartumaa
Valgamaa jooksusari 2016
Valgamaa 
Puhkepäevade rattamatkad
Viljandimaa
Pipi Suusakool
Võrumaa


2015

Eestimaa Spordiliit Jõud Aasta tegijad 2015

Aasta tegija 2015 - Kalev Kütt

Aasta noortetreener 2015

Maksim Merkuri
Harjumaa
Anu Saue
Hiiumaa
Tatjana Semtšenkova
Ida - Virumaa
Silvar Luht
Jõgevamaa 
Maarika Jäätma
Järvamaa
Mati Seppi ja Aile Seppi
Läänemaa
Märt Raam
Lääne - Virumaa 
 Rein Zaitsev Põlvamaa 
 Ranet Lepik
Pärnumaa 
 Peeter Vahtra
Raplamaa 
 Viktor Umb
Saaremaa
 Margit Thomson
Tartumaa
 Tanel Ojaste Valgamaa 
 Ruth Vaar Viljandimaa
 Heini Allikvee
Võrumaa

Aasta tegija kohaliku spordielu edendaja kategoorias 2015

Kaljo Põldaru
Harjumaa
Tõnis Saarnak
Hiiumaa
Taavi Toomel
Ida - Virumaa
Virge Otsa
Jõgevamaa 
Arto Saar
Järvamaa
Kristjan Liiv
Läänemaa
Riho Rannikmaa
Lääne - Virumaa 
Taavi Nagel Põlvamaa 
Aleksander-Tõnis Joarand
Pärnumaa 
Jaak Karp
Raplamaa 
Tiiu Haavik Saaremaa
Anita Kolk
Tartumaa
Mati Raudsepp
Valgamaa 
Jaak Israel
Viljandimaa
 Karel Saarna
Võrumaa

Aasta piirkondlik spordisündmus 2015

Triathlon Estonia
Harjumaa
Kärdla autoralli rahvasprint
Hiiumaa
Pannjärve murdmaajooksusari
Ida - Virumaa
Piiroja rallikrossid
Jõgevamaa 
Koolinoorte tuletõrjespordi mängud
Järvamaa
Gustav Vahari memoriaal maadluses
Läänemaa
5. Eesti ööjooks
Lääne - Virumaa 
 Sõreste mäkketõus
Põlvamaa 
 Rohelise Jõemaa V suvemängud
Pärnumaa 
 TYCO Rapla kodumängud
Raplamaa 
 Kuressaare Linnajooks
Saaremaa
 Heli Rassi mälestusvõistlused laskmises
Tartumaa
 VIII Tõrva-Helme kergejõustikupäev olümpialastega
Valgamaa 
 60. Viljandi Linnajooks
Viljandimaa
 Võrumaa suusasari
Võrumaa

 

2014

Eestimaa Spordiliit Jõud Aasta tegijad 2014

Aasta tegija 2014 - Rein Leppik

Aasta noortetreener 2014 - Mart Mäerand

 

Aasta tegija kohaliku spordielu edendaja kategoorias 2014

Jaanus Väljamäe Harjumaa
Hannes Maasel
Hiiumaa
Priit Käen
Ida - Virumaa
Margus Metsma
Jõgevamaa 
Paul Poopuu
Järvamaa
Jaanus Getreu Läänemaa
Jaak Jalakas
Lääne - Virumaa 
 Meelis Maidla Põlvamaa 
 Andra Sõmer
Pärnumaa 
 Urmas Tammemäe Raplamaa 
 Mait Must Saaremaa
 Kaja Raid
Tartumaa
 Kaire Kuvvas Valgamaa 
 Einar Kaigas Viljandimaa
 Merlis Pajustik Võrumaa

Aasta piirkondlik spordisündmus 2014

Jõelähtme VIII rattamaraton Harjumaa
Hiiumaa Spordiveteranide ümarlaud Hiiumaa
Ida-Virumaa staadionimaraton Ida - Virumaa
Felix Adrati nimeline 41. jalgpalliturniir Jõgevamaa 
Admiral J. Pitka rahvamatk Järvamaa
ADDINOL Lääne-Eesti rahvaralli  2014  II  Uno Aava rändkarikale Läänemaa
Lääne-Virumaa harrastajate jooksusari “Maakonna jooksusuvi“
Lääne - Virumaa 
 Põlva valla VI suvemängud Põlvamaa 
 Kabli rannavolle Pärnumaa 
 Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma ja naiste maadluses Raplamaa 
 Karujärve IV rattamaraton 2014 Saaremaa
 XXIII  Jõuluturniir kreeka-rooma maadluses Tartumaa
 Valga - Smiltene odaviske karikavõistlused Valgas Valgamaa 
 85. Suurjooks ümber Viljandi järve Viljandimaa
 Võhandu maraton Võrumaa

 

2013

Eestimaa Spordiliit Jõud aasta tegijad 2013

Aasta tegija 2013 - Ants Saar

Aasta noortetreener 2013 - Raul Kudre

Aasta tegija kohaliku spordielu edendaja kategoorias 2013

 Raigo Tatrik Harjumaa
 Toivo Pruul Hiiumaa
 Ilmar Taluste Ida - Virumaa
 Ellen Kliiman Jõgevamaa 
 Jaanus Nilp Järvamaa
 Rudolf Lumiste Läänemaa
 Kaili Sirge Lääne - Virumaa 
 Üllas Jaaska Põlvamaa 
 Tiiu  Alliksalu Pärnumaa 
 Eva Seera Raplamaa 
 Riivo Allik Saaremaa
 Marek Pihlak Tartumaa
 Tõnu Sõrmus Valgamaa 
 Leo Liiber Viljandimaa
 Ülar Morel Võrumaa

 

Aasta piirkondlik spordisündmus 2013

Rahvusvaheline takistussõiduvõistlus ratsaspordis  „Ruila Kevadtuur“ Harjumaa
XII Kärdla Ratsupäevad Hiiumaa
Euroopa noorte korvpalliliiga U20 superfinaal Ida - Virumaa
I Jõgeva Rattaralli Jõgevamaa
Roosna-Alliku VIII matkamäng "Saan looduses ise hakkama" Järvamaa
Albert Kanepi VII memoriaal lauatennises Läänemaa
17. väikelaste kergejõustikupäev Lääne - Virumaa
Rahvusvaheline motokross Isad ja pojad Põlvamaa
40. Vändra maraton Pärnumaa
Rapla I Selver jooks Raplamaa
Silveston 46. Saaremaa Ralli Saaremaa
Judoturniir Elva Open Tartumaa
Valga V lahtised meistrivõistlused klassikalises maadluses Valgamaa
60. laste jooks ümber Paala järve Viljandimaa
Haanja 100 Võrumaa

  

2012

Eestimaa Spordiliit Jõud aasta tegijad 2012

Aasta tegija 2012 - Uno Valdmets

Aasta noortetreener 2012 - Priit Sternhof

Aasta tegija kohaliku spordielu edendaja kategoorias 2012

 Kaupo Kütt Harjumaa
 Vladimir Všivtsev Ida - Virumaa
 Toomas Rosenberg Jõgevamaa 
 Leo Matikainen Järvamaa
 Pille Raudsepp Läänemaa
 Enno Eilo Lääne - Virumaa 
 Davis Kostõgov Põlvamaa 
 Õie Killing Pärnumaa 
 Leon Reitsak Raplamaa 
 Raivo Uus Saaremaa
 Kaja Raid Tartumaa
 Voldemar Tasa Valgamaa 
 Mati Adamson Viljandimaa
 Marianne Hermann Võrumaa

 

Aasta piirkondlik spordisündmus 2012

Rahvusvaheline "Viimsi sügisturniir 2012" korvpallis Harjumaa
II Hiiumaa maraton Hiiumaa
VI rahvusvaheline sportaeroobika võistlus "Kohtla-Järve Open Cup" Ida - Virumaa
Jõgeva Piiri pargi seeriavõistlus Jõgevamaa
III Maalehe maadlusturniir  Järvamaa
Marimetsa Kapp jalgrattakrossis Läänemaa
Liikumissari "Harrastajad liikuma" Lääne - Virumaa
Rattaorienteerumise MK-etapp Põlvamaa
Võidupüha maraton Pärnumaa
Koerte rakendispordivõistluse Baltic Cup finaal  Raplamaa
55. Saaremaa velotuur Saaremaa
XXV Tartumaa suurmeistrite karikavõistlus tõstmises Tartumaa
Valga - Smiltene odaviske 5. karikavõistlus  Valgamaa
J.Lossmani jooks Viljandimaa
Võrumaa pikamaajooksude sari 2012 Võrumaa

 

2011

Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijad 2011

Aasta tegija 2011 - Erich Petrovits 

Aasta noortetreener 2011 - Jaan Tamm

Aasta kohaliku omavalitsuse sporditöötaja 2011

   Valdur Kalme   Harjumaa
   Jevgeni Sarri Ida - Virumaa
   Aarne Neimann Jõgevamaa
   Piret Reinfeld   Järvamaa
   Aare Vaalma   Läänemaa
   Jaak Vettik   Lääne - Virumaa
   Einar Raudkepp   Põlvamaa
   Toivo Tallo  Pärnumaa
   Aivo Sildvee Raplamaa
   Kaire Nurja  Saaremaa
   Vello Sulakatko  Tartumaa
   Tiit Kattai  Valgamaa
   Anne Freimuth Viljandimaa
   Tiit Toots Võrumaa

Aasta piirkondlik spordisündmus 2011

   Keila pikamaasari  Harjumaa
   Hiiumaa 50. karikavõistlus orienteerumises  Hiiumaa
   Narva Energiajooks  Ida - Virumaa
   Põltsamaa jõe suve-ja talimängud   Jõgevamaa
   30. Paide - Türi rahvajooks  Järvamaa
   Rakser - Rannarootsi rattasari   Läänemaa
   Eestimaa XIII suvemängud  Lääne - Virumaa
   Lootosspring 2011   Põlvamaa
   Vändra rattaralli   Pärnumaa
   Alu XXII suurjooks   Raplamaa
   Saaremaa suusamaraton  Saaremaa
   Jaan Jaago mälestusvõistlused maadluses   Tartumaa
   Suusasari ja I Härma suusamaraton  Valgamaa
   X Sakala mängud  Viljandimaa
   Vsport.ee  Võrumaa

 

2010

Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijad 2010 

Aasta tegija 2010 - Kalmer Musting

Aasta kohaliku omavalitsuse sporditöötaja 2010 - Heiki Sarapuu

Aasta noortetreener 2010 - Väino Treiman

Aasta spordisündmus 2010 - Eesti valdade XVIII talimängud Väike-Maarjas

Aasta piirkondlik spordisündmus 2010 - Võrumaa mängud

2009

Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijad 2009

Aasta tegija 2009 - Ingrid Muuga

Aasta kohaliku omavalitsuse sporditöötaja 2009 - Artur Valk

Aasta noortetreener 2009 - Arved Külanurm

Aasta spordisündmus 2009 - Eestimaa XI talimängud

Aasta piirkondlik spordisündmus 2009 - 80. Suurjooks ümber Viljandi järve

2008

Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijad 2008

Aasta tegija 2008 - Kaiu Kustasson

Aasta kohaliku omavalitsuse sporditöötaja 2008 - Mati Sadam

Aasta noortetreener 2008 - Sarmite Sild

Aasta spordisündmus 2008 - 49. Jüriöö jooks

Aasta piirkondlik spordisündmus 2008 - Jüri Jaansoni kahe silla jooks

2007

Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijad 2007

Aasta tegija 2007 - Matti Reimann

Aasta sportlane 2007 - Indrek Tobreluts

Aasta treener 2007 - Kalmer Musting

Aasta spordisündmus 2007 - Eesti XII maaspordimängud

Aasta piirkondlik spordisündmus 2007 - Kalevipoja II Uisumaraton

2006

Aasta tegija 2006 - Rein Ahun

2005

Aasta tegija 2005 - Eesti X maatalimängude korraldustoimkond

2004

Aasta Tegija 2004 - Tiit Lääne

2003

Aasta Tegija 2003 - Lembit Toru

EMSL "Jõud" kuulutas 2003.aastal esmakordselt välja aunimetuse "Aasta Tegija", mille vääriliseks tunnistati Tartumaa spordijuht Lembit Toru.

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner