Eestimaa XI talimängude eelturniirid

Vastavalt Eestimaa XI talimängude juhendile, laekunud ülesandmistele ja eelmistele tulemustele toimuvad linnade ja valdade korvpalli ning lauamängude eelturniirid järgmiselt:

LINNAD

Naiste korvpall

Eelturniire ei toimu, sest registreerus 6 võistkonda (Paide, Kärdla, Rapla, Narva, Keila, Kiviõli), kes mängivad finaalturniiril Põlvas.

Meeste korvpall

I alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Jõgeva
Saue
Püssi
Võhma

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 11.00 Jõgeva Spordihoonesse.
Kontaktisik Hanno Koll   53495752

II alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Kärdla
Keila
Rapla
Kuressaare

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 12.30 Kärdla Ühisgümnaasiumi (Uus 14).
Kontaktisik Mati Kiiver   5082208

III alagrupp

Kohtla-Järve
Rakvere
Suure-Jaani
Paide
Kiviõli

Võistkondade saabumine 18. jaanuaril kell 11.00 Kohtla-Järve Spordikeskusesse.
Kontaktisik Kristiine Agu   5153791
Ajakava     http://www.sportiv.ee/index.php?2/4717

IV alagrupp

Viljandi
Pärnu
Tõrva
Sillamäe
Elva

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Raudna Põhikooli võimlasse (Heimtali küla, Pärsti vald).
Kontaktisik Margit Kurvits   5022521

Lauamängud

I alagrupp

Finaali pääseb 4 paremat võistkonda males, kabes ja lauatennises.

Läbiviija
Rakvere

male

kabe 

lauatennis 
Sillamäe male   -    lauatennis
Jõgeva male kabe lauatennis
Narva male  kabe lauatennis
Valga male - lauatennis
Põlva male kabe lauatennis
Sindi - kabe lauatennis
Haapsalu - - lauatennis
Maardu - - lauatennis
Võhma - - lauatennis

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Rakvere Spordihalli (Kastani 12).
Kontaktisik Erich Petrovits   5280878

II alagrupp

Finaali pääseb 4 paremat võistkonda males, kabes ja lauatennises.

Läbiviija
Viljandi

male

kabe 

lauatennis 
Paide male kabe lauatennis
Tõrva male  kabe lauatennis
Kuressaare  male kabe lauatennis
Suure-Jaani  male - lauatennis
Elva - - lauatennis
Kiviõli male kabe lauatennis
Rapla - - lauatennis

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Viljandi Spordihoonesse.
Kontaktisik Igor Tavaste  5166968

III alagrupp

Finaali pääseb 4 paremat võistkonda males ja kabes.

Läbiviija
Elva

male

kabe 
Saue male  kabe 
Kohtla-Järve  male kabe
Kärdla kabe
Rapla  male -
Keila  male kabe

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Elvasse, Tartumaa Tervisespordikeskusesse (laskespordibaas).
Kontaktisik Maris Järveoja   53807206

VALLAD

Naiste korvpall

I alagrupp

Finaali pääseb 3 paremat võistkonda.

Tähtvere vald
Võru
Jõgeva
Imavere
Tamsalu
Toila

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Ilmatsalu Spordihoonesse.
Kontaktisik Kaja Raid   5065788

II alagrupp

Finaali pääseb 3 paremat võistkonda.

Kose vald
Tartu vald
Ülenurme
Paikuse
Kiili
Ambla

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Kose Gümnaasiumi võimlasse.
Kontaktisik Valdur Kalme   53936342

Meeste korvpall

Vastavalt juhendile pääsevad otse finaalturniirile Tähtvere, Väike-Maarja, Rae ja Haljala valdade meeskonnad.

I alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Tartu vald
Võru
Saku
Mäetaguse
Sõmerpalu
Ambla
Juuru
Abja

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Lähte Spordihoonesse.
Kontaktisik Vello Sulakatko   5050368

II alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Toila vald
Suure-Jaani
Viimsi
Paistu
Kiili
Kadrina

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Voka Spordihoonesse.
Kontaktisik Toomas Nõmmiste   5143930
Ajakava     http://www.sportiv.ee/index.php?2/4718

III alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Tamsalu vald
Kernu
Paikuse
Vasalemma
Ülenurme
Jõhvi
Tarvastu

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Tamsalu Spordihoonesse.
Kontaktisik Rainer Tops   5079075

IV alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Maidla vald
Raasiku
Puurmani
Kuusalu
Luunja
Rakke
Saue

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Maidla Põhikooli võimlasse.
Kontaktisik Inno Naur   53363457
Ajakava     http://www.sportiv.ee/index.php?2/4719

V alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Saarde vald
Padise
Kose
Urvaste
Orissaare
Nõo
Märjamaa

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Kilingi-Nõmme Spordihoonesse.
Kontaktisik Toivo Tallo   53326785

VI alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Antsla vald
Tabivere
Sangaste
Kambja
Otepää
Vastseliina
Halinga

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Antsla Gümnaasiumi võimlasse.
Kontaktisik Kalmer Kallion   56277109

Lauamängud

Finaali pääseb igast alagrupist 3 paremat võistkonda males ja kabes ning 4 paremat võistkonda lauatennises.

I alagrupp

Läbiviija
Tartu vald

male

kabe  

lauatennis 
Tähtvere male  kabe lauatennis
Mäetaguse male kabe -
Jõhvi male kabe lauatennis
Otepää  male kabe lauatennis
Palupera male kabe lauatennis
Toila - kabe -
Põltsamaa - - lauatennis
Pärsti male - lauatennis

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Lähte Spordihoonesse.
Kontaktisik Vello Sulakatko   5050368

II alagrupp

Läbiviija
Kernu vald

male

kabe

lauatennis
Paikuse male   - lauatennis
Tamsalu male kabe
Tapa male kabe lauatennis
Kehtna  male kabe  lauatennis
Sauga male kabe -
Rae male - -
Häädemeeste  - kabe -
Märjamaa kabe lauatennis
Haljala - - lauatennis
Halinga - - lauatennis

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril  kell 10.00  Kernu Valla Rahvamajja.
Kontaktsisik Kaljo Põldaru   5214206

III alagrupp

Läbiviija
Saarde vald

male

kabe

lauatennis
Kose male   kabe    lauatennis
Saku male - -
Sõmerpalu male kabe lauatennis
Suure-Jaani male kabe lauatennis
Viimsi male - lauatennis
Palamuse - kabe -
Tabivere - kabe  lauatennis
Väike-Maarja - kabe -
Kõo male - -
Audru male - -

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Tihemetsa Spordihoonesse.
Kontaktisik Heiki Lehemets   55663688

IV alagrupp

Läbiviija
Koeru vald

male

kabe

lauatennis
Raasiku male   kabe lauatennis
Viru-Nigula male kabe    lauatennis
Kiili male kabe -
Luunja male kabe lauatennis
Tarvastu male kabe lauatennis
Paistu - kabe -
Vastseliina - - lauatennis
Kohila male - -

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00  Koeru KK võimlasse.
Kontaktisik Vahur Palu   5244315

TÄIENDAV INFO

  1. Vastavalt juhendile toimuvad alagrupimängud 17.-18. jaanuaril 2009.a.
  2. Esindajate koosolekul paneb läbiviija peakohtunik koos võistkondade esindajatega paika võistluste süsteemi.
  3. Alagruppide läbiviijad kindlustavad võistluspaigad, võistlusteks vajaliku inventari ning  nõuetekohase kohtunikekogu. Vajadusel ka majutusvõimalused.
  4. Kõigil alagrupist osavõtjatel võtta ühendus läbiviijaga, täpsustada oma saabumine ning vajadusel majutustingimused.
  5. Alagruppide läbiviijad:
    1. Teatavad EMSL Jõud telef. 6622653 või emsl@joud.ee oma valla või spordiklubi pangarekvisiidid, kuhu saab üle kanda  osavõtvate võistkondade osavõtumaksud.
    2. Teatavad e-posti teel emsl@joud.ee hiljemalt esmaspäevaks, 19. jaanuariks alagruppide tulemused. 
    3. Saadavad peale alagruppide toimumist EMSL Jõud, Tallinn 10137 Toompuiestee 21, järgmised materjalid:
      a) turniiride tabelid koos lõpliku paremusjärjestusega;
      b) võistkondade ülesandmislehed koos mängude protokollidega;

NB!

Võistkondadel, kelledel on osavõtumaks mitmesugustel põhjustel tasumata, teha seda hiljemalt  10.jaanuariks 2009.a. (juhendi punkt IX Majandamine).

Eestimaa Spordiliit Jõud

Matti Reimann
EMSL Jõud peaspetsialist
6622653

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner