Eestimaa XI talimängud

Korvpall

Mängud toimuvad Mesikäpa Hallis ja Põlva Spordikeskuses (Uus tn 3, Hotell Pesa juures).

MEHED VALLAD

 A  alagrupp   B   alagrupp       C  alagrupp   D  alagrupp      
 A1  Väike-Maarja      B1  Haljala  C1  Tähtvere        D1  Rae
 A2  Saku  B2  Toila  C2  Kiili  D2  Ambla
 A3  Tamsalu  B3  Kuusalu  C3  Maidla  D3  Ülenurme
 A4  Kose  B4  Antsla  C4  Tabivere  D4  Märjamaa

NAISED VALLAD

 A   alagrupp           B   alagrupp     
 A1  Võru     B1  Tartu
 A2  Tähtvere  B2  Ülenurme
 A3  Paikuse  B3  Jõgeva

MEHED LINNAD

 A   alagrupp           B   alagrupp     
 A1  Pärnu  B1  Viljandi
 A2  Kohtla-Järve  B2  Paide
 A3  Kärdla  B3  Rapla
 A4  Saue  B4  Jõgeva

NAISED LINNAD

 A   alagrupp           B   alagrupp     
 A1  Kärdla  B1  Rapla
 A2  Narva  B2  Kiviõli
 A3  Paide  B3  Keila

Ajakava

27.02

REEDE

               MESIKÄPA HALL   PÕLVA SK
  VÄLJAK 1 VÄLJAK 2  

 1.

13.00 V-MAARJA KOSE

9.

HALJALA ANTSLA

17.

PÄRNU SAUE

 2.

13.40

TÄHTVERE TABIVERE

10.

RAE MÄRJMAA

18.

VILJANDI JÕGEVA

 3.

14.20

SAKU TAMSALU 

11.

TOILA KUUSALU

19.

K-JÄRVE KÄRDLA

 4.

15.00

KIILI MAIDLA

12.

AMBLA ÜLENURME

20.

PAIDE RAPLA

 5.

15.40 SAKU KOSE

13.

TOILA ANTSLA

21.

K-JÄRVE SAUE

 6.

16.20 KIILI TABIVERE

14.

AMBLA MÄRJAMAA

22.

PAIDE JÕGEVA

 7.

17.00 TAMSALU V-MAARJA

15.

KUUSALU HALJALA

23.

KÄRDLA PÄRNU

 8.

17.40 MAIDLA TÄHTVERE

16.

ÜLENURME   RAE

24.

RAPLA VILJANDI

 

                   

 

28.02

LAUPÄEV

 

 

  VÄLJAK 1     VÄLJAK 2          

 25.

9.00 TÄHTVERE KIILI

39.

RAE AMBLA

53.

PÄRNU K-JÄRVE

 26.

9.40 TAMSALU KOSE

40.

KUUSALU ANTSLA

54.

VILJANDI PAIDE

 27.

10.20 NV-PAIKUSE TÄHTVERE

41.

NV-JÕGEVA ÜLENURME

55.

NL-PAIDE NARVA

 28.

11.00 MAIDLA TABIVERE

42.

ÜLENURME MÄRJAMAA

56.

NL-KEILA KIVIÕLI

 29.

11.40 NV-TÄHTVERE VÕRU

43.

NV-TARTU ÜLENURME

57.

KÄRDLA SAUE

 30.

12.20 NV-MAARJA SAKU

44.

HALJALA TOILA

58.

RAPLA JÕGEVA

 31.

13.00 NV-VÕRU PAIKUSE

45.

NV-TARTU JÕGEVA

59.

NL-NARVA KÄRDLA

 32.

13.40 MV A2-C2

46.

MV A3-C3

60.

NL-KIVIÕLI RAPLA

 33.

14.20 MV B2-D2

47.

MV B3-D3

61.

NL-KÄRDLA PAIDE

 34.

15.00 MV 32-33 VÕITJAD

48.

MV 46-47 KAOTAJAD  

62.

NL-RAPLA KEILA

 35.

15.40 MV 32-33 KAOTAJAD

49.

MV 46-47  VÕITJAD

15.40

63.

NL 5-6 KOHT

 36.

16.20

MV A1-C1

½ F

50.

MV B1-D1  ½ F

16.20

64.

ML 5-6 KOHT

 37.

17.30

MV A4-C4

 

51.

MV B4-D4  

17.00

65.

ML 7-8 KOHT

 38.

18.10

MV 37-51 

VÕITJAD

52.

MV 37-51 KAOTAJAD

17.40

66.

NV 5-6 KOHT 

 

             

 

   

 

01.03 PÜHAPÄEV          

 

   

67.

10.00 NL FINAAL        

9.00

71.

NL 3-4 KOHT

68.

11.15 NV FINAAL        

10.10

72.

NV 3-4 KOHT 

69.

12.30 ML FINAAL        

11.20

73.

ML 3-4 KOHT

70.

13.45 MV FINAAL        

12.30

74.

MV 3-4 KOHT

Meeste finaalide ajal pakuvad meelelahutust SERVITI tantsutüdrukud.

Peakohtunik Mati Proos

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner