Eestimaa XIII suvemängude ajakava

Reede, 8.juuli
14.00 kergejõustik Rakvere staadion
14.00 meeste võrkpall Rakvere Reaalgümnaasiumi väljakud
14.00 naiste võrkpall Rakvere Reaalgümnaasiumi väljakud
14.00 neidude jalgpall Rakvere kunstmuruväljak
14.00 noormeeste jalgpall Rakvere kunstmuruväljak
14.00 tennis Rakvere tenniseväljakud
15.00 meeste korvpall Rakvere spordihall
15.00 naiste korvpall Rakvere spordihall
16.00   sportlik - tervistav rada  Rakvere spordihall - AQVA Spa 
16.00 juhtide võrkpall Rakvere staadioni liivaväljakud
17.30 kreeka-rooma maadlus Jõud-TUL maavõistlus    Rakvere Reaalgümnaasium
19.45 rongkäik Rakvere spordihall
20.30 avamine Rakvere ordulinnus
21.30 puhkeõhtu - Tanel Padar & The Sun Rakvere ordulinnus
Laupäev, 9.juuli
9.00 meeste võrkpall Rakvere Reaalgümnaasiumi väljakud
9.00 naiste võrkpall Rakvere Reaalgümnaasiumi väljakud
9.00 tennis Rakvere tenniseväljakud
10.00 bridž Hotell Wesenbergh
10.00 jahilaskmine CSP Laekvere jahilasketiir
10.00 meeste korvpall Rakvere spordihall
10.00 naiste korvpall Rakvere spordihall
10.00 neidude jalgpall Rakvere kunstmuruväljak
10.00 noormeeste jalgpall Rakvere kunstmuruväljak
10.00 petank, segatrio Rakvere Reaalgümnaasiumi väljakud
10.00 õhkrelvadest laskmine Kadrina spordihoone
11.00 judo Vinni spordikompleks
11.00 kergejõustik Rakvere staadion
11.00 kreeka-rooma maadlus Rakvere Reaalgümnaasium
11.00 naistemaadlus Rakvere Reaalgümnaasium
11.00 tõstmine kergejõustiku maneež
12.00 sportlik - tervistav rada Rakvere spordihall - AQVA Spa
12.00 meeste käsipall Tapa spordikeskus
13.00 jalgrattakross Palermo terviserajad
13.00 kalapüük Silla tänava tiik
14.00 köievedu Rakvere tuletõrjestaadion
15.00 mälumäng Rakvere Reaalgümnaasiumi aula
17.00 sangpommi kahevõistlus Rakvere tuletõrjestaadion
17.00 orienteerumine, lühirada Vinni
21.00 puhkeõhtu - Ska Faktor Rakvere Rahvamaja
Pühapäev, 10.juuli
9.00 meeste käsipall Tapa spordikeskus
9.00 meeste võrkpall Rakvere Reaalgümnaasiumi väljakud
9.00 naiste võrkpall Rakvere Reaalgümnaasiumi väljakud
9.00 petank, paarismäng Rakvere Reaalgümnaasiumi väljakud
9.00 tennis Rakvere tenniseväljakud
10.00 meeste korvpall Rakvere spordihall
10.00 naiste korvpall Rakvere spordihall
10.00 neidude saalihoki Tamsalu spordikompleks
10.00 noormeeste saalihoki Tamsalu spordikompleks
10.00 orienteerumine, teade Vinni spordikompleks
10.00 õhkrelvadest laskmine Kadrina spordihoone
11.00 vabamaadlus Rakvere Reaalgümnaasium  
10.00 sportlik - tervistav rada Rakvere spordihall - AQVA Spa
12.00 "Tarva retk" - kepikõnd, jooks, käimine Rakvere spordihall
14.00 sumo Rakvere staadion
16.00 lõpetamine Rakvere spordihall

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner