12. Eestimaa talimängude ajakava

Võru ja Võrumaa, 1.-3.märts 2013.a.

 REEDE, 1.märts
12:00-15:00 Mandaat esindajatele Võru Spordikeskus
13:30 Jäähoki Rõuge jääväljak
14:00 Korvpall Võru Spordikeskus, Kreutzwaldi tn võimla,
Parksepa, Puiga
14:00 Lauatennis, linnad Võru Spordikeskuse kergejõustikumaneez
15:00 Murdmaasuusatamine, teade Haanja Puhke-ja Spordikeskus
16:00 Juhtide võistlus Võru Spordikeskuse staadion,
kergejõustikumaneez
18:00 Korvpall Riigikogu vs OV juhid Võru Spordikeskuse pallisaal
20:00 Talimängude avamine Võru Spordikeskuse staadion
21:00 Puhkeõhtu, ans "Hoia ja keela" Kultuurimaja Kannel
Laupäev, 2.märts
9:00-12:00 Mandaat esindajatele Võru Spordikeskus
9:00 Korvpall Võru Spordikeskus, Kreutzwaldi tn võimla,
Parksepa, Puiga
9:00 Lauatennis, linnad Võru Spordikeskuse kergejõustikumaneez
10:00 Motokross Adrenalin Arena, Sõmerpalu
11:00 Jäähoki Rõuge jääväljak
11:00 Murdmaasuusatamine Haanja Puhke-ja Spordikeskus
12:00 Male Võru Kesklinna Gümnaasium
12:00 Kabe Võru Kesklinna Gümnaasium
12:00 Lauatennis, vallad Võru Spordikeskuse kergejõustikumaneez
12:00 Kreeka-rooma maadlus Võru Spordikeskuse kergejõustikumaneez
12:00 Naistemaadlus Võru Spordikeskuse kergejõustikumaneez
12:00 Ujumine Väimela Tervisekeskus
15:00 Suusaorienteerumine, sprint Haanja-Munamäe
20.00Kinoseanss Elavad pildid
pilet 2.60, 1.60
Kultuurimaja Kannel
21:00 Puhkeõhtu koos Contraga Pubi Õlle 17 (Jüri t 17)
Pühapäev, 3.märts
9:00 Korvpall, 3.-4. koha mängud Kreutzwaldi tänava võimla
9:30 Korvpall, 3.-4. koha mäng Võru Spordikeskuse pallisaal
9:00 Lauatennis, vallad Võru Spordikeskuse kergejõustikumaneez
9:00 Male Võru Kesklinna Gümnaasium
9:00 Kabe Võru Kesklinna Gümnaasium
9:00 Jäähoki Rõuge jääväljak
9:00 Suusahüpped    K30 Andsumäe Spordibaas
11:00 N ja M korvpalli finaalid Võru Spordikeskuse pallisaal
10:00 Mäesuusatamine, slaalom Kütioru Mäesuusakeskus
10:00 Laskesuustamine Haanja Puhke-ja Spordikeskus
10:00 Suusaorienteerumine, lühirada Haanja-Munamäe
10:30 Vabamaadlus Võru Spordikeskuse kergejõustikumaneez
12:00 - 16.00 Suusatamine, avatud rada Haanja
13:00 - 15.00 Seinaronimine Võru Spordikeskuse kergejõustikumaneez
16:00 Talimängude lõpetamine Võru Spordikeskuse pallisaal
Maadlejate kaalumine    
 Reedel  18.30 - 19.00  Võru Spordikeskuses
 Laupäeval  10.00 - 10.30; 19.00 - 19.30  Võru Spordikeskuses
 Pühapäeval    9.00 -   9.30  Võru Spordikeskuses
     
TOITLUSTAMINE Võru Kesklinna Gümnaasiumi söökla
Reede, 1.märts
13:30-16:00 Lõunasöök
19:00-20:30 Õhtusöök
Laupäev, 2.märts
8:00-9:00 Hommikusöök
13:30-16:00 Lõunasöök
19:00-20:30 Õhtusöök
Pühapäev, 3.märts
8:00-9:00 Hommikusöök
13:00-15:00 Lõunasöök

Mängude avamisele palun kaasa võtta maakonna, linna ja valla lipp ning embleem.

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner