s2341

12. Eestimaa talimängude korraldustoimkond

esimees          Jüri Kaver       Võru linnapea     jyri.kaver@voru.ee 
peakoordinaator    Tarmo Volt EMSL Jõud peasekretär +372 5040612 tarmo@joud.ee
peakorraldaja Merike Õun Võrumaa Spordiliidu tegevjuht +372 5165720   merike.oun@gmail.com 
liikmed Tarmo Piirmann    Võru abilinnapea +372 53311990  tarmo.piirmann@voru.ee
Inge Tolga Võru Linnavalitsuse kultuurispetsialist    +372 5186850 inge.tolga@voru.ee
Sixten Sild Võrumaa Spordiliidu juhatuse esimees +372 5068377  sixten@hot.ee 
Ants Saar EMSL Jõud nõunik +372 5062596  ants@joud.ee
Helen Mast EMSL Jõud peaspetsialist +372 5299432  helen@joud.ee
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner