12. Eestimaa talimängud

Väljavõte juhendist 

Registreerimine

Eestimaa talimängudele registreerimine, toitlustamise ja koolimajutuse tellimine toimub ainult veebipõhiselt aadressil http://www.joud.ee/est/g161/
Eestimaa talimängudeks on loodud eraldi moodulid, kus avanevad maakondade, linnade ja valdade kavas olevate spordialade loetelu.

Registreerimismooduli kaudu saate teha korraga kõigi võistkondade registreerimise, tellida toitlustamise ning koolimajutuse.
Maakondade, linnade ja valdade esindajad, palun tutvuge registreerimismooduliga, valmistage ette registreerimislehed, mis on vaja täita  ja salvestada oma arvutisse, mõelge läbi majutus ja toitlustamine ning seejärel registreerige kõik osalejad korraga. Kõik teie poolt esitatud registreerimise andmed jõuavad Jõudi serverisse, samuti spordialade peakohtunikele, majutajale ning toitlustajatele. Ka teile tuleb tagasi e-mail tehtud registreerimise andmetega.

1.      Registreerimine eelturniirideks
Jäähoki, meeste korvpalli ja valdade lauatennise võistkondade registreerimine eelturniirideks teha hiljemalt 27. detsembriks 2012.a.
Samas palume avaldada soovi eelturniiride läbiviimiseks.
Eelturniiride kohad, koosseisud ja tulemused avaldatakse koduleheküljel www.joud.ee  

2.      Registreerimine Eestimaa talimängudeks
Registreerimise, toitlustamise ja koolimajutuse tellimise tähtaeg on 20.veebruar 2013.a.

3.      Suusaorienteerumises teha arvuline registreerimine talimängude registreerimismoodulis ning nimeline registreerimine Osport.ee online teenuse kaudu  https://www.osport.ee/  hiljemalt 20.veebruariks 2013.a.
Registreerimisel näidata ära iga osavõtja sünniaasta, võistlusklass, EOL kood ja SPORTidendi (SI-kaardi) number või rentimise vajadus.
NB! Kellel puudub ospordis kasutaja, saab registreerimislehe lisada moodulis.

4.     Motokrossis teha arvuline registreerimine talimängude registreerimis-moodulis ning tehniline registreerimine www.msport.ee „Registreeri võistlustele 2013“ alt. Tehniline registreerimine kuni 28.veebruarini.

5.      Täiendav informatsioon veebipõhise registreerimise kohta:
         Helen Mast, telefon 662 2650, mobiil 529 9432, e-post helen@joud.ee

Osavõtumaks

1.      Kõik võistluste tehnilise läbiviimisega seotud kulud kaetakse EMSL Jõud eelarvest ja laekuvast osavõtumaksust, milline on 7.- EUR iga osavõtja kohta igal spordialal. Osavõtumaks üle kanda arve alusel vastavalt maksetähtajale.

2.      Eelturniiridel on võistkonna osavõtumaks jäähokis ja korvpallis 65 EUR ning valdade lauatennises 35 EUR, mis tuleb üle kanda arve alusel vastavalt maksetähtajale.
Ainult need võistkonnad loetakse registreerituks ja loositakse alagruppidesse, kellelt on laekunud osavõtumaks.
EMSL Jõud kannab eelturniiridest osavõtjate osavõtumaksu turniiride läbiviijaile hiljemalt 17.jaanuariks 2013.a.

Eelturniiride kohad, koosseisud ja tulemused avaldatakse koduleheküljel
www.joud.ee  

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner