Meeste korvpall, vallad

12. Eestimaa talimängude meeste korvpallis on valdade arvestuses otse finaaliturniirile pääsenud 2012.aasta tulemuste põhjal:
Väike-Maarja, Tabivere, Torma, Ambla.

Meeste korvpallis toimuvad eelturniirid 19. ja 20.(26.) jaanuaril 2013.aastal kuues alagrupis.

Igast alagrupist pääseb 2 paremat võistkonda finaalturniirile.
Alagrupi mängudeks palun kaasa võtta nimelised registreerimislehed.

 A - alagrupp  B - alagrupp  C - alagrupp     Ajakava
Läbiviimise koht ja aeg  Kiili Spordihall
  Pühapäev, 20.jaan 2013
Läbiviimise koht ja aeg  Jüri Spordihoone
 Laupäev, 26.jaan 2013
Läbiviimise koht ja aeg  Rapla Spordihoone
 Pühapäev, 20.jaan 2013
     
 võistkond  koht 2012  võistkond  koht 2012  võistkond  koht 2012
 Mooste  -  loobus osalemisest  Nõva  -   Otepää  - 
 Käina  -   Rae  11.  Kohila  6.
 Ülenurme  13.  Luunja  14.  Viimsi  15.- 16.
 Kiili  23.-28.  Saku  29. - 34.  Kernu  17. - 22.
 Harku  29.- 34.      Kambja  35.
     
 Kontaktisik  Kaupo Kütt  Kontaktisik  Jens Vendel  Kontaktisik  Jüri Pritsin
 telefon 53 445 009  telefon 5 213 893  telefon 55 673 886
 D - alagrupp       Ajakava  E - alagrupp       Ajakava  F - alagrupp       Ajakava
Läbiviimise   koht ja aeg  Tamsalu Spordihoone              Laupäev, 19.jaan 2013 Läbiviimise koht ja aeg  Voka Spordihoone
  Laupäev, 19.jaan 2013
Läbiviimise koht ja aeg  Kilingi-Nõmme Spordihoone
  Laupäev, 19.jaan 2013
     
 võistkond  koht 2012  võistkond  koht 2012  võistkond  koht 2012
 Järva - Jaani  -   Urvaste  -   Saarde  - 
 Tamsalu  9.  Rakke  -   Sangaste  - 
 Suure - Jaani  15.- 16. - loobus osalemisest  Toila  8.  Kose  7.
 Jõgeva  17. - 22.  Saue  23. - 28.  Võru  17. - 22.
 Paikuse  23. - 28.  Koeru  29. - 34.  Kuusalu  17. -22.
     
 Kontaktisik  Rainer Tops  Kontaktisik  Peeter Sööt    Kontaktisik  Toivo Tallo
 telefon 5 079 075  telefon 53 068 323  telefon 53 326 785

Eelturniiril mängitakse Eesti Vabariigis kehtivate  FIBA reeglite järgi. Alagruppides mängitakse välja kõik kohad.

Erandina:
1. Alagruppides mängitakse 4 x 5 min jooksvat aega.
2. Alagruppides igal veerandajal on üks  30 sek time out – kell seisab.
3. Mängu poolaegade vahe on alagruppides  3 min. Veerandaegade vahe 50 sek.
4. Iga veerandaja viimane minut on "puhas" mänguaeg.
5. Lisaaeg 3 minutit.
6. Mängust eemaldatud mängija jätab järgnevad 2 mängu vahele.

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner