s3525

 s3520   s3401    s3400   s1652 s3521

AJAKAVA

Reede,10.juuli                                                                                                                                        
12:00             Petank, maakonnad                 Kuursaali esine plats
12:00 Golf Kuressaare golfiväljak
13:00 Meeste käsipall Kuressaare Spordikeskus
14:00 Kergejõustik Kuressaare staadion
14:00 Juhtide võistlus Supelrand
14:00 Linnade võrkpall Kesklinna staadion
14:00 Valdade võrkpall Rannaala staadioni kõrval
14:00 Poiste jalgpall Nasva spordiväljak
14:00 Tüdrukute jalgpall SÜG kunstmuruväljak
14:00 Tennis Kuressaare Tennisekeskus
14:00 Meeste korvpall KG, Orissaare Spordihoone, Muhu spordihall     
14:00 Naiste korvpall spordikeskuse väike saal, KG võimla
16:00 Juhtide võrkpall Supelranna liivaväljakud
19:15 Rongkäik Kuressaare Spordikeskuse juurest
20:00 Avamine Kuressaare lossihoov
21:00 Kontsert - TRAFFIC Kuressaare lossihoov
     
Laupäev, 11.juuli                          
8:00 Meeste käsipall Kuressaare Spordikeskus
9:00 Linnade võrkpall Kesklinna staadion
9:00 Valdade võrkpall Rannaala staadioni kõrval
9:00 Tennis Kuressaare Tennisekeskus
10:00 Kergejõustik Kuressaare staadion
10:00 Jahilaskmine CSP Tagavere lasketiir
10:00 Meeste korvpall Kuressaare Spordikeskus, KG, Orissaare, Muhu
10:00 Naiste korvpall spordikeskuse väike saal, KG võimla
10:00 Poiste jalgpall Nasva spordiväljak
10:00 Tüdrukute jalgpall SÜG kuntsmuruväljak
10:00 Petank, linnad/vallad Kuursaali esine plats
10:00 Õhkrelvadest laskmine spordikeskuse kergejõustikuhall
10:00-17:00 Discgolf maakondadele Kuressaare Tervisepark
11:00-15:00 Aerusurf kõigile Supelrand
11:00 Ratsutamise takistussõit Kaali järve ääres
11:00 Judo spordikeskuse kergejõustikuhall
11:00 Tõstmine Kuressaare Vanalinna Kool
12:00 Rallisprint, start Laimjala vald, Kingli küla
12:00 3 terviseraja matk Kuressaare Tervisepark
13:00 Jalgrattakross Karujärve Tervisespordikeskus
14:00 Köievedu Rannaala staadioni kõrval
15:00 Mälumäng Kuressaare Kultuurikeskus
15:00 Sumo spordikeskuse kergejõustikuhall
15:00 Sangpommi võistlus Kuressaare Täiskasvanute G võimla
17:00 Orienteerumine, lühirada Karujärve Tervisespordikeskus (Dejevo kaardil)
19:00 Kohtumispaik - KUURIGRUUV Kuressaare Kuursaal
     
Pühapäev, 12.juuli                                                                  
8:00 Ratsutamise takistussõit Kaali järve ääres
9:00 Linnade võrkpall Kesklinna staadion
9:00 Valdade võrkpall Rannaala staadioni kõrval
10:00 Meeste korvpall Kuressaare Spordikeskus
10:00 Naiste korvpall Kuressaare Spordikeskus
10:00 Orienteerumine, teade Karujärve Tervisespordikeskus (Dejevo kaardil)
10:00 Õhkrelvadest laskmine spordikeskuse kergejõustikuhall
10:00-14:00 Discgolf kõigile Kuressaare Tervisepark
14:00 Korvpalli finaalid Kuressaare Spordikeskus
16:00 Lõpetamine Kuressaare Spordikeskus

Mängude avamisele palun kaasa võtta maakonna, linna ja valla lipp ning embleem.

TOITLUSTAMINE Kuressaare koolide sööklates   
Reede, 10.juuli  
12:00-15:00 Lõunasöök
18:00-20:00 Õhtusöök
Laupäev, 11.juuli  
8:00-10:00 Hommikusöök
12:00-15:00 Lõunasöök
18:30-20:30 Õhtusöök
Pühapäev, 12.juuli         
8:00-10:00 Hommikusöök
12:00-14:00 Lõunasöök

 

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner