14. Eestimaa suvemängude tulemused

 

Siin saate tutvuda võistluste protokollidega

14. Eestimaa suvemängude fotod
Kergejõustiku fotod (autor Anna Romanenko)

Maakondade, linnade, valdade paremusjärjestus

 
Maakonnad

Üle 40 000 elaniku
1. Tartumaa 525p
2. Harjumaa 512p
3. Pärnumaa 499

Alla 40 000 elaniku
1. Saaremaa 397,5p
2. Põlvamaa 389p
3. Jõgevamaa 385p

Linnad

Üle 10 000  elaniku
1. Kuressaare 257p
2. Pärnu 256p
3. Valga 249p

Alla 10 000 elaniku
1. Türi 283p
2. Põlva 257p
3. Elva 254p

Vallad

Üle 2000 elaniku
1. Tartu 232p
2. Rae 231p
3. Kiili 223p

Alla 2000 elaniku
1. Mäetaguse 188p
2. Kernu 186p
3. Iisaku 173p

*Discgolf (mittearvestuslik ala) 
  - maakondlik arvestus

*Golf (mittearvestuslik ala)

*Jahilaskmine
-maakonnad
1. Tartumaa
2. Saaremaa
3. Raplamaa
-linnad
1. Elva
2. Türi
3. Tartu
-vallad
1. Saku
2. Lääne-Saare
3. Viljandi

*Jalgpall
-poisid
1. Läänemaa
2. Pärnumaa
3. Viljandimaa

-tüdrukud
1. Põlvamaa
2. Viljandimaa
3. Tartumaa

*Jalgrattakross
- maakonnad
1. Harjumaa
2. tartumaa
3. Lääne-Virumaa
- linnad
1. Elva
2. Pärnu
3. Põlva
- vallad
1. Saku
2. Kiili
3. Saue

*Juhtide võistlus

*Juhtide võrkpall (sõprusturniir)

*Judo maakondlik paremusjärjestus
1. Tartumaa
2. Lääne-Virumaa
3. Ida-Virumaa

-Judo kaalukategooriad

*Kergejõustik
-teise päeva heidete tulemused
-teise päeva hüpete tulemused
-teise päeva jooksude tulemused
-
punktid peale II päeva
-heidete-viste tulemused I päev
-hüpete tulemused I päev
-jooksude tulemused I päev

- maakonnad
1. Harjumaa
2. Tartumaa
3. Saaremaa
- linnad
1. Türi
2. Rakvere
3. Valga
- vallad
1. Tartu
2. Rae
3. Lääne-Saare

*Korvpall
- meeste alagrupid, ajakava
1. Tartumaa
2. Jõgevamaa
3. Pärnumaa

- naiste tulemused, ajakava
1. Tartumaa
2. Raplamaa
3. Võrumaa

*Käsipall (mehed)
-tulemused
1. Harjumaa
2. Viljandimaa
3. Põlvamaa

*Köievedu
1. Juuru
2. Tartu
3. Väike-Maarja

*Mälumäng
-maakonnad
1. Pärnumaa
2. Tartumaa
3. Jõgevamaa
-linnad
1. Tartu
2. Türi
3. Põlva
-vallad
1. Jõgeva
2. Saarde
3. Paikuse

Mälumängu küsimused-vastused

*Orienteerumine
-lühirada
-teateorienteerumine
-maakonnad
1. Põlvamaa
2. Tartumaa
3. Harjumaa
- linnad
1. Põlva 
2. Tartu 
3. Rakvere 
- vallad
1. Värska
2. Rae
3. Tartu

*Petank
-paremusjärjestus (maakonnad, linnad, vallad)
- maakonnad
1. Läänemaa
2. Saaremaa
3. Valgamaa
-linnad
1. Kuressaare
2. Tõrva
3. Viljandi
-vallad
1. Rae
2. Tartu
3. Viljandi

*Rallisprint
1. Saaremaa
2. Pärnumaa
3. Tartumaa

*Ratsutamise takistussõit
1. Läänemaa
2. Pärnumaa
3. Harjumaa

*Sangpommi tõstmine
1. Pärnumaa
2. Jõgevamaa
3. Tartumaa

*Sumo (mittearvestuslik ala)

*Tennis
1. Kuressaare
2. Türi
3. Rakvere

*Tõstmine   Individuaalne

1. Ida-Virumaa
2. Tartumaa
3. Järvamaa

*Võrkpall (mehed)
-linnade võrkpalli tulemused
-valdade võrkpalli tulemused
-maakonnad
1. Harjumaa
2. Järvamaa
3. Tartumaa
-linnad
1. Türi
2. Pärnu
3. Põltsamaa
-vallad
1. Kiili
2. Ülenurme
3. Rae

*Võrkpall (naised)
-linnade võrkpalli tulemused
-valdade võrkpalli tulemused
-maakonnad
1. Võrumaa
2. Valgamaa
3. Harjumaa
-linnad
1. Tõrva
2. Keila
3. Võru
-vallad
1. Viljandi
2. Võru
3. Leisi

*Õhkrelvadest laskmine
1. Harjumaa
2. Ida-Virumaa
3. Põlvamaa

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner