s4017

13. Eestimaa talimängud

Valga, 3.-5. märts 2017

13. Eestimaa talimängude korraldustoimkond

esimees          Kalev Härk      Valga linnapea 502 7768   kalev.hark@valgalv.ee        
peakoordinaator    Tarmo Volt       EMSL Jõud peasekretär              504 0612  tarmo@joud.ee
peakorraldaja Lauri Drubinš Valga aselinnapea 512 4285        lauri.drubins@valgalv.ee 
peakorraldaja Rein Leppik Valgamaa Spordiliidu tegevjuht 523 4974 rein.leppik@gmail.com  
  Karl Kirt Valga LV vanemspetsialist 5919 4744 karl.kirt@valgalv.ee 
  Meelis Kattai  Valga Sport juhataja 5347 8170 meelis@valgasport.ee
  Piret Granovskaja   Valga Sport projektijuht 373 9745  piret@valgasport.ee
  Helen Mast EMSL Jõud peaspetsialist 529 9432  helen@joud.ee
  Ants Saar EMSL Jõud nõunik 506 2596  ants@joud.ee

 

13. Eestimaa talimängude kohtunikekogu

13. Eestimaa talimängud     peakohtunik Rein Leppik 523 4974 rein.leppik@gmail.com   
  peakohtuniku abi Ants Saar 506 2596 ants@joud.ee
  peasekretär Tiiu Tõugjas 528 2862 tiiu.tougjas@gmail.com
  peasekretäri abi Helen Mast 506 2596 helen@joud.ee
         
Murdmaasuusatamine peakohtunik Ants Orasson 509 4421 magnar15@hot.ee
  peasekretär Merike Õun 516 5720 merike.oun@gmail.com
Mäesuusatamine peakohtunik Peeter Siim  513 4877    siimpeeter@gmail.com
  peasekretär Jan-Erik Luik 5346 1998     jan-erik.luik@gag.ee
Juhtide võistlus peakohtunikud Lauri Drubinš
Karl Kirt

5919 4744  

karl.kirt@valgalv.ee 
Suusaorienteerumine peakohtunik Arvo Saal 553 1235     arvo@joud.ee
  peakorraldaja  Nikolai Järveoja   503 4368 okkobras@gmail.com
Laskesuusatamine peakohtunik Ants Orasson 509 4421  magnar15@hot.ee 
  peasekretär Silva Hinnobert 5811 5157 silva.hinnobert@mail.ee
Jäähoki peakohtunik Jaan Ahi 5560 0150 jaan.ahi@mail.ee
  korraldaja      
Suusahüpped peakohtunik Silver Eljand 553 4172 silver.eljand@mail.ee 
  peasekretär Urve Loit 514 8705  urve.loit@gmail.com
Ujumine peakohtunik Mihhail Krupnin 5332 1533 mihhail@tuk.ee
  korraldaja Kuldar Uibomägi 529 0876 kuldar@valgapk.edu.ee
Maadlus peakohtunik Peep Arold 515 8372 p.arold@neti.ee
  peasekretär Veiko Proovel 5698 1570 veikoproovel@gmail.com
  korraldaja Evo Saar 510 9941 skvalga@gmail.com
Motokross võistluse direktor Einar Peterson  503 0157  valgamoto@gmail.com
  zürii esimees Peeter Põldaru 5657 7252 peeterpoldaru@adrenalinarena.com  
  peakohtunik Mati Pärnasalu    
  sekretär Meelis Metsar 5623 0101 Meelis500@hot.ee 
Laskmine VJM-4 peakohtunik Alari Mägi 517 3012   jaanikeseou@gmail.com
Mälumäng peakohtunik Rudo Lilleleht 511 7273 lilleleht@gmail.com
Korvpall peakohtunik Mati Proos 526 3896 Matip@Decora.ee
  peasekretär Liina Reinup 527 7500 liina.reinup@gmail.com
Lauatennis peakohtunik Dimitri Malõsev 5802 8224  Reaper68@mail.ru    
  peaksekretär Maria Malõseva    
Male peakohtunik, vallad      Hendrik Olde 525 1623 hendrik.olde@maleliit.ee
  peakohtunik, linnad Askold Nassar 5837 7364 askold.nassar@gmail.com  
  korraldaja Kuldar Uibomägi  529 0876 kuldar@valgapk.edu.ee
Kabe peakohtunik Aare Harak  510 6052  aare.harak@winston.ee  
  peasekretär Joosep Harak    
  korraldaja Kuldar Uibomägi    529 0876 kuldar@valgapk.edu.ee
Juhtide korvpall peakohtunik Mati Proos 526 3896 Matip@Decora.ee

 

Valdkonnad

Spordibaasid Valga Sport          Meelis Kattai         5347 8170     meelis@valgasport.ee            
  SA Tehvandi Spordikeskus       Alar Arukuusk    503 5013 alar@tehvandi.ee
Toitlustamine Valga Põhikool  Maarika Ojaste 512 7217     maarika.ojaste@mail.ee 
  Otepää Gümnaasium Ursula Juhkam 5628 7339 otepaa@dussmann.ee
Koolimajutus     Valga Põhikool Kuldar Uibomägi 529 0876 kuldar@valgapk.edu.ee
  Otepää Gümnaasium Kalev Aigro 514 1592 kalev@nuustaku.edu.ee
Kujundaja Valga LV linnadisainer  Raivo Behrsin 766 9963 raivo.behrsin@valgalv.ee  
Press Valga LV avalike suhete spetsialist  Hele Heletäht 5347 2255 Hele.Heletaht@valgalv.ee
Kultuuriprogramm               
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner