15. Eestimaa suvemängud

15th Estonian Summer Games

Tartu, 12.- 14. juuli 2019. a.

s4307s4528s4310s3521s4574

AJAKAVA

Reede,12. juuli                                                                                                    koduleht/ aadress
10:00-15:00  Esindajatele materjalide jagamine (kaelakaardid, meened jm)  Tartu Ülikooli spordihoone    
12:00  Kergejõustik                                                         Tamme staadion                                                                
14:00  Meeste võrkpall  Tartu Ülikooli staadion  
14:00  Naiste võrkpall  Tartu Ülikooli staadion  
14:00  Poiste jalgpall  Sepa Jalgpallikeskus  
14:00  Tüdrukute jalgpall  Tamme kunstmuruväljak  
14:00  Meeste korvpall  Tartu Ülikooli spordihoone    
14:00  Naiste korvpall  Tartu Ülikooli spordihoone  
14:00  Juhtide võistlus  Tartu Ülikooli spordihoone  
15:00  Tennis  Tähtvere tennisekeskus  
16.30  Juhtide võrkpall  Tartu Ülikooli staadion  
18.30  Rongkäik  Toomkiriku juurest  
19.00  Suvemängude avamine  Raekoja plats  
20.00  Rally Estonia avamine  Raekoja plats  
20.30  Tartu linnapea vastuvõtt - kutsetega  Raekoja saal  
22:30  Kontsert ¤ MUSIQQ (LAT) ¤ ANNE VESKI ¤ NUBLU  Raekoja plats  
       
Laupäev, 13. juuli      
9:00-14:00  Esindajatele materjalide jagamine (kaelakaardid, meened jm)  Tartu Ülikooli spordihoone  
9:00  Discgolf  Tähtvere spordipark  
10:00                   Meeste võrkpall  Tartu Ülikooli staadion  
10:00  Naiste võrkpall  Tartu Ülikooli staadion  
10:00  Tennis  Tähtvere tennisekeskus  
10:00  Jahilaskmine CSP  Elva, Tartumaa Tervisespordikesus  
10:00  Meeste korvpall  Tartu Ülikooli spordihoone  
10:00  Naiste korvpall  Tartu Ülikooli spordihoone  
10:00  Meeste käsipall  Tartu Ülikooli spordihoone  
10:00  Poiste jalgpall  Sepa Jalgpallikeskus  
10:00  Tüdrukute jalgpall  Tamme kunstmuruväljak  
10:00  Laskmine  Elva, Tartumaa Tervisespordikeskus  
11:00  Kergejõustik  Tamme staadion  
11:00  Petank  Tartu Forseliuse Kooli staadion  
11:00  Ratsutamise takistussõit  Luunja vald, Saksa Ratsutamiskompleks  
11:00  Judo  A.Le Coq SPORT judosaal  
11:00  Tõstmine  Tartu Ülikooli kergejõustikuhall  
11:00  Vibusport  Raadi Mõisa park  
12:00  Mälumäng  Dorpat Konverentsikeskus  
13:00  Jalgrattakross  Tähtvere spordipark  
13:00  Köievedu  Atlantise ja Võidu silla vaheline ala  
15:30  Sangpommi võistlus  Raekoja plats  
16:00  Sumo  A.Le Coq SPORT judosaal  
16:00  Jaak Uudmäe auhinnavõistlus kolmikhüppes  Tamme staadion  
17:00  Orienteerumine, lühirada  Elva vald, Lapetukme  
18:00  Tartu Mill Igamehetriatlon  Emajõgi ja sellega piirnevad pargid  
21:00  Suvemängude vastuvõtt - kutsetega  VABANK Tartu  
23:00  Suvemängude pidu - Rolf Roosalu LIVE  VABANK Tartu  
       
Pühapäev, 14. juuli                                                            
8:00  Ratsutamise takistussõit  Luunja vald, Saksa Ratsutamiskompleks  
9:00  Petank  Tartu Forseliuse Kooli staadion  
9:00  Tennis  Tähtvere tennisekeskus  
9:00  Meeste käsipall  Tartu Ülikooli spordihoone  
9:00  Meeste võrkpall  Tartu Ülikooli staadion  
9:00  Naiste võrkpall  Tartu Ülikooli staadion  
10:00  Meeste korvpall  Tartu Ülikooli spordihoone  
10:00  Naiste korvpall  Tartu Ülikooli spordihoone  
10:00  Laskmine  Elva, Tartumaa Tervisespordikeskus  
11:00  Orienteerumine, teade  Elva vald, Lapetukme  
14:00  Korvpalli finaalid  Tartu Ülikooli spordihoone  
16:00  Suvemängude lõpetamine  Tartu Ülikooli spordihoone  

Mängude avamisele palun kaasa võtta maakonna, linna või valla lipp ja embleem.

TOITLUSTAMINE  Reede, 12.07 Laupäev, 13. 07 Pühapäev, 14.07 Info 
Koht Lõuna Õhtu Hommik Lõuna  Õhtu Hommik  Lõuna Ettetellimise alusel   
Tamme staadion 12:00-14:30 16:30-18:00 - 12:00-14:30 17:00-19:00 - -  
Tartu Ülikoooli SH - 15:00-18:00 - 12:00-14:30 18:00-20:00 - 12:00-14:00  
A'Le Coq Sport - - - 12:00-14:00 18:00-19:00  - - Tuuakse kohale
Tähtvere - 16:30-18:00 - 12:00-14:00 16:00-18:00 - 12:00-14:00  
Tartu Forseliuse Kool -  - 8:00-9.30  12:30-13:30 18:00-19:00 8:00-9.30  12:30-13:30 Tuuakse kohale
Sepa Jalgpallikeskus 13:00-14:00 16:30-18:00 - 13:00-14:00  17:00-18:00 - - Tuuakse kohale
Elva, Tartumaa TSK - - - 12:00-15:00 18:30-21:00 8:00-10:00 12:00-14:30  
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner