Eestimaa Spordiliidu Jõud 2018. aasta spordikalender

KOMPLEKSVÕISTLUSED                                                                      
34. Eesti omavalitsuste talimängud  Aeg Koht Spordiliit     
murdmaasuusatamine, mäesuusatamine, juhtide võistlus, meeste korvpall, naiste korvpall, lauatennis, male, kabe, ujumine 3.-4.märts  Viljandi Viljandimaa
Eelturniirid meeste korvpallis ja lauatennises 20. ja 21.jaanuar kohtadel              
       
15. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus 7.-8.veebruar    
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed, endised juhid)      
       
43. Eesti omavalitsuste suvemängud 7.-8.juuli Haapsalu Läänemaa
kergejõustik, jalgrattakross, orienteerumine, jahilaskmine CSP, meeste võrkpall, naiste võrkpall, mälumäng, petank, tennis, köievedu, juhtide võistlus jt      
       
23. Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlus 25.-26.juuli    
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed, endised juhid)      
       
SPORDIALADE VÕISTLUSED      
Discgolf      
Jõud meistrivõistlused discgolfis 25.august Tõrva Valgamaa
Judo      
Jõud meistrivõistlused judos      
Jäähoki      
Jõud meistrivõistlused jäähokis jaanuar-märts    
Kergejõustik      
Jõud meistrivõistlused kergejõustikus 24.august Rakvere Lääne-Virumaa
Käsipall      
Jõud mv noormeeste käsipallis, II etapp (2004.a ja nooremad) 13.-14.jaanuar Viljandi Viljandimaa
Jõud mv noormeeste käsipallis 2019, I etapp (2005.a ja nooremad) oktoober    
Jõud meistrivõistlused meeste käsipallis oktoober    
Laskesport      
Jõud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 25.märts Haapsalu Läänemaa
Jõud meistrivõistlused laskmises 19.-20.mai Elva Tartumaa
Jõud meistrivõistlused jahilaskmises CSP august Elva Tartumaa
Lauamängude mitmevõistlus      
Jõud meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses 25.veebruar Koeru Järvamaa
Lauatennis      
Jõud meistrivõistlused lauatennises 20.jaanuar Haapsalu Läänemaa 
Jõud noorte meistrivõistlused lauatennises 17.märts Aseri  Ida-Virumaa
Male      
Jõud meistrivõistlused kiirmales  18.november Kuimetsa Raplamaa
Novus      
Jõud meistrivõistlused novuses 24.märts Kadrina Lääne-Virumaa
Orienteerumine      
59. Jüriöö jooks 21.aprill Tartu MTÜ Seiklushunt
Petank      
Jõud meistrivõistlused petangis 3.juuni Voka Ida-Virumaa
Raskejõustik      
Jõud meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses 22.aprill Põlva Põlvamaa
Jõud meistrivõistlused vabamaadluses 22.aprill Põlva Põlvamaa
Jõud meistrivõistlused naistemaadluses 22.aprill Põlva Põlvamaa
Jõud meistrivõistlused tõstmises 10.märts Melliste Tartumaa
Jõud meistrivõistlused sangpommi võistluses 10.märts Melliste Tartumaa
KALEV-TUL-Jõud kreeka-rooma maadluses 12.oktoober Tapa Lääne-Virumaa
Sulgpall      
Jõud meistrivõistlused sulgpallis 17.märts Nõo Tartumaa
Sumo      
Jõud meistrivõistlused sumos 12.mai Rakvere Lääne-Virumaa
Tennis      
Jõud noorte meistrivõistlused tennises juuli Haapsalu Läänemaa 
Võrkpall      
Jõud noorte meistrivõistlused võrkpallis (tüdrukud 2004 ja nooremad) oktoober, vaheaeg Põlva Põlvamaa
Jõud noorte meistrivõistlused võrkpallis (poisid 2004 ja nooremad) oktoober, vaheaeg Paide Järvamaa
       
ÜRITUSED, SEMINARID      
EMSL Jõud kevadseminar 17.-18.aprill Vinni Lääne-Virumaa
EMSL Jõud üldkogu mai Tallinn EMSL Jõud
52. Jõud suveseminar 31.juuli- 1.august Kääriku Valgamaa
Eesti Spordikongress 15.november Paide EOK
EMSL Jõud sügisseminar 21.-22.november   Ida-Virumaa
Jõud spordiaasta lõpetamine     15.detsember Haapsalu Läänemaa
       
MOVE Week 2018 28.mai-3.juuni kohtadel ISCA
Euroopa spordinädal 24.-30.september     kohtadel EOK
Liikumispäev 28.september    

 

Spordikalender 2017

Spordikalender 2016

Spordikalender 2015

Spordikalender 2014

Spordikalender 2013

Spordikalender 2012

Spordikalender 2011

Spordikalender 2010

Spordikalender 2009

Spordikalender 2008

Spordikalender 2007

Spordikalender 2006

Spordikalender 2005

Spordikalender 2004

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner