Eestimaa Spordiliidu Jõud 2019. aasta spordikalender

KOMPLEKSVÕISTLUSED Aeg Koht Spordiliit
35. Eesti omavalitsuste talimängud 2.-3.märts Kadrina Lääne-Virumaa
murdmaasuusatamine, mäesuusatamine, juhtide võistlus, meeste korvpall, naiste korvpall, lauatennis, male, kabe, ujumine      
eelturniirid meeste korvpallis 19. ja 20.jaanuar kohtadel  
       
16. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus 6.-7.veebruar Elva Tartumaa
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed, endised juhid)      
       
15. Eestimaa suvemängud 12.-14,juuli Tartu Tartumaa
kergejõustik, jalgrattakross, orienteerumine, jahilaskmine CSP, petank, discgolf, juhtide võistlus, meeste korvpall, naiste korvpall, meeste käsipall, poiste jalgpall 7x7, tüdrukute jalgpall 7x7, laskmine, judo, tõstmine, sangpommi võistlus, ratsutamise takistussõit, meeste võrkpall, naiste võrkpall, mälumäng, tennis, köievedu, juhtide võrkpall, sumo, triatlon, vibulaskmine jt      
       
24. Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlus 24.-25.juuli Lüganuse Ida-Virumaa
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed, endised juhid)      
       
SPORDIALADE VÕISTLUSED      
Jäähoki      
Jõud meistrivõistlused jäähokis veebruar - märts kohtadel  
Käsipall      
Jõud mv noormeeste käsipallis, II etapp (2005.a ja nooremad) 27.-28.aprill Põlva Põlvamaa
Jõud mv noormeeste käsipallis 2020, I etapp (2006.a ja nooremad)      
Laskesport      
Jõud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 10.märts Haapsalu Läänemaa
Lauamängude mitmevõistlus      
Jõud meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses 16.veebruar Tihemetsa Pärnumaa
Lauatennis      
Jõud meistrivõistlused lauatennises 20.jaanuar Haapsalu Läänemaa
Jõud noorte meistrivõistlused lauatennises 20.aprill Aseri Ida-Virumaa
Male      
Jõud meistrivõistlused kiirmales 17.november Kuimetsa Raplamaa
Novus      
Jõud meistrivõistlused novuses 2.märts Kadrina Lääne-Virumaa
Orienteerumine      
60. Jüriöö teatejooks 20.apr Viljandi  Viljandimaa
Raskejõustik      
Jõud meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses 18.mai Paide Järvamaa
Jõud meistrivõistlused vabamaadluses 18.mai Paide Järvamaa
Jõud meistrivõistlused naistemaadluses 18.mai Paide Järvamaa
Sulgpall      
Jõud meistrivõistlused sulgpallis 23.märts Nõo Tartumaa
Tennis      
Jõud noorte meistrivõistlused tennises juuli Haapsalu Läänemaa
Võrkpall      
Jõud noorte mv võrkpallis (tüdrukud 2005 ja nooremad) oktoober Pärnu Pärnumaa
Jõud noorte mv võrkpallis (poisid 2005 ja nooremad) oktoober Põltsamaa Jõgevamaa
       
ÜRITUSED, SEMINARID      
EMSL Jõud kevadseminar 16.-17.aprill Tartu Tartumaa
EMSL Jõud üldkogu mai Tallinn EMSL Jõud
EMSL Jõud sügisseminar 20.-21.november   Pärnumaa
Jõud spordiaasta lõpetamine 14.detsember Elva  Tartumaa
       
MUUD SÜNDMUSED      
MOVE Week 2019 27.mai-2. juuni kohtadel ISCA
Soome TUL 100 14.-16.juuni Helsinki TUL
TUL-KALEV-JÕUD kreeka-rooma maadluses juuni Helsinki TUL
6th CSIT World Sports Games  2.-7.juuli Tortosa, Kataloonia CSIT
kergejõustik, jalgpall, mini-jalgpall, võrkpall, rannavolle, korvpall, tennis, rannatennis, lauatennis, ujumine, male, petank, maadlus, rannamaadlus, judo, mamanet      
Euroopa spordinädal 2019 22.-29.september kohtadel EOK, ÜSK
Liikumispäev 27.september kohtadel  


Spordikalender 2018

Spordikalender 2017

Spordikalender 2016

Spordikalender 2015

Spordikalender 2014

Spordikalender 2013

Spordikalender 2012

Spordikalender 2011

Spordikalender 2010

Spordikalender 2009

Spordikalender 2008

Spordikalender 2007

Spordikalender 2006

Spordikalender 2005

Spordikalender 2004

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner