Eestimaa Spordiliidu Jõud 2009. aasta spordikalender

KOMPLEKSVÕISTLUSED                                              Aeg Koht Spordiliit
Eestimaa XI talimängud
eelturniirid 17.-18.jaanuar kohtadel  
male, kabe, lauatennis, korvpall M, korvpall N                  
finaalvõistlused 27.veebr-1.märts Põlva Põlvamaa
suusatamine 27.-28.veebruar    
korvpall M 27.veebr-1.märts      
korvpall N 27.veebr-1.märts    
male 28.veebr-1.märts    
kabe 28.veebr-1.märts    
lauatennis 27.veebr-1.märts    
orienteerumine 28.veebr-1.märts    
jalgpall 27.-28.veebruar     
matk kõigile 1.märts     
                                      
Eesti omavalitsusjuhtide VI talvine mitmevõistlus     12.-13.veebruar Haanja Võrumaa
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)      
       
Eesti valdade XVII suvemängud
eelturniirid 18.-19.aprill kohtadel  
võrkpall M, võrkpall N      
finaalvõistlused 27.-28.juuni Kohila Raplamaa
kergejõustik 27.-28.juuni    
võrkpall M 27.-28.juuni    
võrkpall N 27.-28.juuni    
mälumäng 27.juuni    
jalgrattakross 27.juuni    
köievedu 27.juuni    
orienteerumine 27.juuni    
       
Eesti linnade 40. suvemängud 27.-28.juuni Jõgeva Jõgevamaa
       
Eesti omavalitsusjuhtide XIV suvine mitmevõistlus 6.-7.august Kolga-Jaani Viljandimaa
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)      
       
SPORDIALADE VÕISTLUSED      
Kergejõustik
Jõud meistrivõistlused kergejõustikus 8.august Kose Harjumaa
Käsipall
Jõud meistrivõistlused meeste käsipallis  Viljandi Viljandimaa
Jõud meistrivõistlused noormeeste käsipallis 21.-22.november Viljandi Viljandimaa
Laskesport
Jõud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 14.märts Pärnu-Jaagupi Pärnumaa
Jõud meistrivõistlused laskmises 16.-17.mai Elva Tartumaa
Jõud meistrivõistlused jahilaskmises (CSP) 26.september Elva Tartumaa
Lauatennis
Jõud meistrivõistlused lauatennises 11.jaanuar Haapsalu Läänemaa
Jõud noorte meistrivõistlused lauatennises 25.aprill Aseri Ida-Virumaa
Lauamängude mitmevõistlus      
Jõud meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses 28.märts Tihemetsa Pärnumaa
Male
Jõud meistrivõistlused kiirmales (täiskasvanud ja noored) 15.november Viljandi Viljandimaa
Orienteerumine
50. Jüriöö teatejooks 25.-26.aprill Kilingi-Nõmme Pärnumaa
Petank
Jõud meistrivõistlused petangis 5.juuli Valga Valgamaa
Raskejõustik
Jõud meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses 28.märts Tapa Lääne-Virumaa
Jõud meistrivõistlused vabamaadluses 28.märts Tapa Lääne-Virumaa
Jõud meistrivõistlused tõstmises 28.märts Tapa Lääne-Virumaa
Jõud meistrivõistlused sangpommi mitmevõistluses 28.märts Tapa Lääne-Virumaa
Sumo      
Jõud meistrivõistlused sumos                            26.aprill Vinni Lääne-Virumaa
Tennis
Jõud noorte meistrivõistlused tennises juuli Haapsalu Läänemaa
Ujumine
Jõud meistrivõistlused ujumises 3.mai Paide Järvamaa
Võrkpall
Jõud noorte meistrivõistlused võrkpallis 31.ok-1.nov      Saaremaa Saaremaa
       
ÜRITUSED, SEMINARID      
Maakondade spordiliitude juhtide seminar 14.-15.aprill Pärnu Pärnumaa
EMSL Jõud üldkogu 14.aprill Pärnu Pärnumaa
Jõud suveseminar 5.-6.august Meeri Tartumaa
Maakondade spordiliitude ja omavalitsuste sporditöötajate seminar 29.-30.oktoober
Viskoosa
Hiiumaa
Jõud spordiaasta lõpetamine 12.detsember Ida-Virumaa Ida-Virumaa

Spordikalender 2010

Spordikalender 2008

Spordikalender 2007

Spordikalender 2006

Spordikalender 2005

Spordikalender 2004

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner