Eestimaa Spordiliidu Jõud 2010. aasta spordikalender

KOMPLEKSVÕISTLUSED                                              Aeg Koht Spordiliit
Eesti valdade XVIII talimängud
suusatamine, meeste korvpall, naiste korvpall, lauatennis, male, kabe
27.-28.veebruar Väike-Maarja Lääne-Virumaa
eelturniirid
meeste korvpall, lauatennis, male, kabe
16.-17.jaanuar kohtadel  
eelturniirid
naiste korvpall
23.-24.jaanuar kohtadel  
                  
Eesti linnade talimängud
suusatamine, meeste korvpall, naiste korvpall, lauatennis, male, kabe, juhtide võistlus
26.-27.veebruar Paide Järvamaa
                                      
Eesti omavalitsusjuhtide VII talvine mitmevõistlus
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)  
4.-5.märts Värska Põlvamaa
       
Eesti valdade XVIII suvemängud
kergejõustik, meeste võrkpall, naiste võrkpall, jalgrattakross, orienteerumine, köievedu, mälumäng
26.-27.juuni Türi Järvamaa
eelturniirid
meeste võrkpall, naiste võrkpall
17.-18.aprill kohtadel  
       
Eesti linnade 41. suvemängud
kergejõustik, meeste võrkpall, naiste võrkpall, jalgrattakross, orienteerumine, tennis, petank, mälumäng, juhtide võistlus
26.-27.juuni Rakvere Lääne-Virumaa
       
Eesti omavalitsusjuhtide XV suvine mitmevõistlus
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)
5.-6.august Juuru Raplamaa
       
SPORDIALADE VÕISTLUSED      
Judo      
Jõud meistrivõistlused judos 24.oktoober Tartu Tartumaa
Kergejõustik
Jõud meistrivõistlused kergejõustikus 7.august Viljandi Viljandimaa
30 aastat Jaak Uudmäe olümpiavõidust- kolmikhüpe 7.august Viljandi Viljandimaa
Käsipall
Jõud meistrivõistlused meeste käsipallis  16.-17.jaanuar Viljandi Viljandimaa
Jõud meistrivõistlused noormeeste käsipallis 16.-17.oktoober Viljandi Viljandimaa
Laskesport
Jõud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 13.märts Pärnu-Jaagupi Pärnumaa
Jõud meistrivõistlused laskmises 15.-16.mai Elva Tartumaa
Jõud meistrivõistlused jahilaskmises (CSP) 25.september Elva Tartumaa
Lauamängude mitmevõistlus      
Jõud meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses 27.märts Koeru Järvamaa
Lauatennis
Jõud meistrivõistlused lauatennises 13.veebruar Haapsalu Läänemaa
Jõud noorte meistrivõistlused lauatennises 17.aprill Võhma Viljandimaa
Male
Jõud meistrivõistlused kiirmales (täiskasvanud ja noored) 4.detsember Paide Järvamaa
Orienteerumine
51. Jüriöö jooks 17.-18.aprill Tõrva Valgamaa
Petank
Jõud meistrivõistlused petangis 19.juuni Kärdla Hiiumaa
Raskejõustik
Jõud meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses 27.märts Tartu Tartumaa
Jõud meistrivõistlused vabamaadluses 27.märts Tartu Tartumaa
Jõud meistrivõistlused naistemaadluses 27.märts Tartu Tartumaa
Jõud meistrivõistlused tõstmises 27.märts Tartu Tartumaa
Jõud meistrivõistlused sangpommi kahevõistluses 27.märts Tartu Tartumaa
Sumo      
Jõud meistrivõistlused sumos                            3.aprill Vinni Lääne-Virumaa
Tennis
Jõud noorte meistrivõistlused tennises juuli Haapsalu Läänemaa
Ujumine
Jõud meistrivõistlused ujumises 2.mai Kuremaa Jõgevamaa
Võrkpall
Jõud noorte meistrivõistlused võrkpallis 30.-31.oktoober     Põltsamaa Jõgevamaa
       
ÜRITUSED, SEMINARID      
Maakondade spordiliitude juhtide seminar 31.märts-1.aprill Võru Võrumaa
EMSL Jõud üldkogu 11.mai Tallinn
Jõud suveseminar 3.-4.august Smiltene Valgamaa
Maakondade spordiliitude ja omavalitsuste sporditöötajate seminar 28.-29.oktoober

Holstre-Polli

Viljandimaa
Jõud spordiaasta lõpetamine 11.detsember Pärnu Pärnumaa

 

Spordikalender 2011

Spordikalender 2009

Spordikalender 2008

Spordikalender 2007

Spordikalender 2006

Spordikalender 2005

Spordikalender 2004

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner