Spordiürituste kalender 2004


I KOMPLEKSVÕISTLUSED
1. VALDADE TALIMÄNGUD
a) eelturniirid
male 17. - 18. jaanuar

kohtadel

kabe
lauatennis
korvpall N
korvpall M
 
b) finaalvõistlused
murdmaasuusatamine

13.-15. veebruar   

Väike-Maarja
male
kabe
lauatennis
korvpall M
korvpall N
 
2. VÄIKELINNADE TALIMÄNGUD
suusatamine
14. veebruar

Põlva

male
meeste korvpall
naiste võrkpall
laskmine
juhtkonnavõistlus
 
3. VALDADE XII SUVEMÄNGUD
a) eelturniirid     
võrkpall M
17.-18. aprill
kohtadel
võrkpall N
b) finaalvõistlused
26.-27. juuni

Märjamaa

kergejõustik    
jalgrattakross    
mälumäng    
köievedu    
võrkpall M    
võrkpall N    
orienteerumine    
     
4. VÄIKELINNADE 35. SUVEMÄNGUD
 
3. - 4. juuli

Suure-Jaani

kergejõustik  

võrkpall    
bridzh    
triatlon    
kalapüük    
petanque    
juhtkonnavõistlus    
     
5. KOHALIKE OMAVALITSUSJUHTIDE SPORDIPÄEVAD
 
6.-7. august
Paide vald
     
6.MAAL ASUVATE KUTSEÕPPEASUTUSTE-VAHELISED VÕISTLUSED
korvpall M alagrupid
1.-28. märts

Kehtna, Jõgeva mk

korvpall M finaal
30. märts

Vinni

võrkpall N
27. veebruar

Sürgavere

võrkpall M
27. veebruar

Sürgavere

lauatennis N
26. märts

Vana-Võidu

lauatennis M
26. märts
Vana-Võidu
 
II SPORDIALADE VÕISTLUSED
Lauatennis  

1. EMSL "Jõud" MV TK 21. märts
Haapsalu
2. EMSL "Jõud" MV (noored) 25. aprill
Aseri
3. EMSL "Jõud" MV vet. 10. aprill
Vana-Võidu
4. EMSL "Jõud" võistk. EV (noored) nov.

Valgu

 
Male
5. EMSL "Jõud" noorte võistk. EV 17. jaanuar

Paide

6. EMSL "Jõud" EV (noored) 13. november
Viljandi
7. EMSL "Jõud" veteranide MV 31. aprill
Viiratsi
   

Laskesport  

8. EMSL "Jõud" MV õhkrelvad 14.veebruar

P.-Jaagupi

9. EMSL "Jõud" MV tulirelvad 8.-9. mai

Elva

10. EMSL "Jõud" MV kr-rooma mdl 3. aprill
Tapa
11. EMSL "Jõud" MV vabamaadluses 3. aprill
Tapa
12. EMSL "Jõud" MV tõstmises 3. aprill

Tapa

     
13. EMSL "Jõud" sangpommi MV 3. aprill
Tapa
14. EMSL "Jõud" lauamängude MV 14. märts
Koeru
15. EMSL "Jõud" lahtised MV käsipallis (poisid)
  aprill
Viljandi
16. EMSL "Jõud" lahtised MV käsipallis (mehed)
  28.-29. august
Viljandi
17. EMSL "Jõud" lahtised EV tennises    
T ja P 14
5.-7. juuli
Haapsalu
T ja P 16
7.-9. juuli
Haapsalu
T ja P 12
9.-11. juuli
Haapsalu
T ja P 18
10.-11. juuli
Haapsalu
veteranid
18.-20. juuni
Haapsalu
18. 45. Jüriöö jooks 16. aprill
Põlva
19. EMSL "Jõud" MV kergejõustikus 28. august
Kärdla
20. Valdade EV vene kabes 10. aprill
Jõgeva

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner