Eestimaa Spordiliidu Jõud 2012. aasta spordikalender

KOMPLEKSVÕISTLUSED                                              Aeg Koht Spordiliit
20. Eesti valdade talimängud
suusatamine, uisutamine, meeste korvpall, naiste korvpall, lauatennis, male, kabe
3.-4.märts Kuremaa Jõgevamaa
eelturniirid, meeste korvpall 14.-15.jaanuar kohtadel  
                  
28. Eesti linnade talimängud
suusatamine, mäesuusatamine, meeste korvpall, naiste korvpall, lauatennis, male, kabe, juhtide võistlus
3.-4.märts Võru Võrumaa
                                      
9. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)  
8.-9.märts Nõo, Elva Tartumaa
       
20. Eesti valdade suvemängud
kergejõustik, meeste võrkpall, naiste võrkpall, jalgrattakross, orienteerumine, köievedu, mälumäng, petank, jahilaskmine CSP
30.juuni-1.juuli Paikuse Pärnumaa
       
37. Eesti linnade suvemängud
kergejõustik, meeste võrkpall, naiste võrkpall, jalgrattakross, orienteerumine, tennis, petank, mälumäng, juhtide võistlus
30.juuni-1.juuli Paide Järvamaa
       
17. Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlus
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)
2.-3.august Pöide,
Orissaare
Saaremaa
       
SPORDIALADE VÕISTLUSED      
Judo      
Jõud meistrivõistlused judos 20.oktoober Tartu Tartumaa
Jäähoki      
Jõud meistrivõistlused jäähokis 10.- 11.märts Jõgeva Jõgevamaa 
Kergejõustik
Jõud meistrivõistlused kergejõustikus 11.august Võru Võrumaa
Käsipall
Jõud meistrivõistlused meeste käsipallis  15.- 16.september Viljandi Viljandimaa
Jõud meistrivõistlused noormeeste käsipallis 1.- 2.detsember Põlva Põlvamaa
Laskesport
Jõud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 17.märts Pärnu-Jaagupi Pärnumaa
Jõud meistrivõistlused laskmises 19.-20.mai Elva Tartumaa
Jõud meistrivõistlused jahilaskmises (compak sporting) 7.juuli Elva Tartumaa
Lauamängude mitmevõistlus      
Jõud meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses 24.märts Tihemetsa Pärnumaa
Lauatennis
Jõud meistrivõistlused lauatennises 18.veebruar Haapsalu Läänemaa
Jõud noorte meistrivõistlused lauatennises 1.aprill Aseri Ida-Virumaa
Male
Jõud meistrivõistlused kiirmales (täiskasvanud ja noored) 1.detsember Paikuse Pärnumaa
Orienteerumine
53. Jüriöö jooks 21.aprill Vastseliina Võrumaa
Petank
Jõud meistrivõistlused petangis 27.mai Jõhvi Ida-Virumaa
Raskejõustik
Jõud meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses 24.märts Märjamaa Raplamaa
Jõud meistrivõistlused vabamaadluses 24.märts Märjamaa Raplamaa
Jõud meistrivõistlused naistemaadluses 24.märts Märjamaa Raplamaa
Jõud meistrivõistlused tõstmises 24.märts Märjamaa Raplamaa
Jõud meistrivõistlused sangpommi kahevõistluses 30.juuni Paikuse Pärnumaa
Sumo      
Jõud meistrivõistlused sumos                            31.märts Vinni Lääne-Virumaa
Tennis
Jõud noorte meistrivõistlused tennises juuli Haapsalu Läänemaa
Ujumine
Jõud meistrivõistlused ujumises 5.mai Paide Järvamaa
Võrkpall
Jõud noorte meistrivõistlused võrkpallis 27.oktoober     Põlva Põlvamaa
       
ÜRITUSED, SEMINARID      
Maakondade spordiliitude juhtide seminar 28.- 29.märts Jõhvi Ida-Virumaa
EMSL Jõud üldkogu 22. mai Tallinn
47. Jõud suveseminar 7.- 8.august Ida-Virumaa
Maakondade spordiliitude ja omavalitsuste sporditöötajate seminar 18.- 19.oktoober

Valgeranna

Pärnumaa
Jõud spordiaasta lõpetamine 8.detsember Mooste Põlvamaa

 

Spordikalender 2013 

Spordikalender 2011

Spordikalender 2010

Spordikalender 2009

Spordikalender 2008

Spordikalender 2007

Spordikalender 2006

Spordikalender 2005

Spordikalender 2004

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner