Eestimaa Spordiliidu Jõud 2013. aasta spordikalender

KOMPLEKSVÕISTLUSED                                              Aeg Koht Spordiliit

12. Eestimaa talimängud
murdmaasuusatamine, mäesuusatamine, juhtide võistlus, suusaorienteerumine, laskesuusatamine, jäähoki, suusahüpped, ujumine, kreeka-rooma maadlus, vabamaadlus, naistemaadlus, motokross, meeste korvpall, naiste korvpall, lauatennis, male, kabe

1.-3.märts Võru Võrumaa
eelturniirid
jäähoki, meeste korvpall, valdade lauatennis
19.-20.jaanuar kohtadel  
                                      
10. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)  
21.-22.veebruar Tahkuranna, Jõulumäe Pärnumaa
 


21. Eesti valdade suvemängud
kergejõustik, meeste võrkpall, naiste võrkpall, jalgrattakross, orienteerumine, jahilaskmine CSP, petank, köievedu, mälumäng, juhtide võistlus
29.-30.juuni Karksi-Nuia Viljandimaa
       
38. Eesti linnade suvemängud
kergejõustik, meeste võrkpall, naiste võrkpall, jalgrattakross, orienteerumine, tennis, petank, mälumäng, juhtide võistlus, jahilaskmine CSP
29.-30.juuni Haapsalu Läänemaa
       
18. Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlus
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)
31.juuli - 1.august Vastse-Kuuste Põlvamaa
       
SPORDIALADE VÕISTLUSED      
Judo      
Jõud meistrivõistlused judos 20.oktoober Tartu Tartumaa
Kergejõustik


Jõud meistrivõistlused kergejõustikus 10.august Valga Valgamaa
Käsipall


Jõud meistrivõistlused meeste käsipallis  2.-3.november Tapa Lääne-Virumaa
Jõud meistrivõistlused noormeeste käsipallis 19.-20.oktoober Valga Valgamaa
Laskesport


Jõud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 23.märts Pärnu-Jaagupi Pärnumaa
Jõud meistrivõistlused laskmises 18.-19.mai Elva Tartumaa

Jõud meistrivõistlused jahilaskmises
(Compak Sporting)

11.august Elva Tartumaa
Lauamängude mitmevõistlus      
Jõud meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses 21.aprill Paikuse Pärnumaa
Lauatennis


Jõud meistrivõistlused lauatennises 23.veebruar Haapsalu Läänemaa
Jõud noorte meistrivõistlused lauatennises 24.märts Aseri Ida-Virumaa
Male


Jõud meistrivõistlused kiirmales 30.november Valga Valgamaa
Orienteerumine


54. Jüriöö teatejooks 20.aprill Elva Tartumaa
Petank


Jõud meistrivõistlused petangis 26.mai Haapsalu Läänemaa
Raskejõustik


Jõud meistrivõistlused tõstmises 23.märts Sindi Pärnumaa
Jõud meistrivõistlused sangpommi kahevõistluses 23.märts Sindi Pärnumaa
Sumo      
Jõud meistrivõistlused sumos                            31.märts Vinni Lääne-Virumaa
Tennis


Jõud noorte meistrivõistlused tennises 8.-14.juuli Muhu Saaremaa
Võrkpall


Jõud noorte meistrivõistlused võrkpallis 26.oktoober Kiili Harjumaa
       
ÜRITUSED, SEMINARID      
Maakondade spordiliitude juhtide seminar 9.-10.aprill Palu Tartumaa
EMSL Jõud üldkogu 21.mai Tallinn
48. Jõud suveseminar 6.-7.august Toosikannu Raplamaa
Maakondade spordiliitude ja omavalitsuste sporditöötajate seminar 20.-21.november Vinni Lääne-Virumaa
Jõud spordiaasta lõpetamine 7.detsember Võru Võrumaa

 

Spordikalender 2014

Spordikalender 2012

Spordikalender 2011

Spordikalender 2010

Spordikalender 2009

Spordikalender 2008

Spordikalender 2007

Spordikalender 2006

Spordikalender 2005

Spordikalender 2004

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner