Eesti Maaspordi Liidu "Jõud" 2005.a. spordikalender

KOMPLEKSVÕISTLUSED
1. Eesti X maatalimängud
eelturniirid 15.-16.jaanuar kohtadel
male
kabe
lauatennis
korvpall M
korvpall N
finaalvõistlused   4.-6.märts Põlva
suusatamine 4.-5.märts Mammaste
noorte jalgpall 4.-5.märts Põlva
korvpall M 4.-6.märts Põlva
korvpall N 4.-6.märts Põlva
male 5.-6.märts Põlva
kabe 5.-6.märts Põlva
lauatennis 5.-6.märts Põlva
suusaorienteerumine 5.-6.märts Hatiku
matk suusatades ja jalgsi 6.märts Mammaste 
 
2. Valdade XIII suvemängud
eelturniirid 16.-17.aprill kohtadel
võrkpall M
võrkpall N
finaalvõistlused  2.-3.juuli Ülenurme
kergejõustik  2.-3.juuli Ülenurme
võrkpall M 2.-3.juuli Ülenurme
võrkpall N 2.-3.juuli Ülenurme
mälumäng 2.juuli Ülenurme
jalgrattakross 2.juuli Tartu maakond
köievedu 2.juuli Ülenurme
orienteerumine 2.juuli Tartu maakond
 
3. Väikelinnade 36. suvemängud 2.-3.juuli Kärdla
 
4. "Jõu" suvelaager 16.-17.august Raplamaa, Tarsi talu 
 
5. Omavalitsusjuhtide spordipäevad
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)
5.-6.august Tabivere
 
SPORDIALADE  VÕISTLUSED
Vene kabe    
1. Valdade MV vene kabes 9.aprill Jõgeva 
Orienteerumine    
2. XLVI Jüriöö jooks  16.aprill  Kose
Lauamängude mitmevõistluses    
3. EMSL "Jõud" MV 7.mai Sauga
4. EMSL "Jõud" noorte MV 22.oktoober Sauga
Kergejõustik    
5. EMSL "Jõud" MV kergejõustikus 21.august Türi
Lauatennis 
6. EMSL "Jõud" noorte MV 19.veebruar Aseri
7. EMSL "Jõud" täiskasvanute MV 12.märts Haapsalu
8. EMSL "Jõud" veteranide MV 2.aprill Haiba
9. EMSL "Jõud" noorte võistkondlikud MV 26.november Valgu
Male 
10. EMSL "Jõud" noorte võistkondlikud  MV 22.jaanuar Paide
11.EMSL "Jõud" täiskasvanute MV 27.märts Viljandi
12.EMSL "Jõud" noorte MV 19.november Viljandi
Laskesport
13.EMSL "Jõud" MV õhkrelvad 20.märts Pärnu-Jaagupi
14.EMSL "Jõud" MV tulirelvad 7.-8.mai Elva
Tennis
15.EMSL "Jõud" noorte MV   T,P- 14 2.-4.juuli Haapsalu
16.EMSL "Jõud" noorte MV   T,P- 16 4.-6.juuli Haapsalu
17.EMSL "Jõud" noorte MV   T,P- 12 8.-10.juuli Haapsalu
18.EMSL "Jõud" noorte MV   T,P- 18 10.-11.juuli Haapsalu
Käsipall
19.EMSL "Jõud" meeste lahtised MV 20.-21.august Viljandi
20.EMSL "Jõud" noorte MV (P 1988.a. sünd. ja nooremad)   II kvartal Viljandi
Raskejõustik
21.EMSL "Jõud" MV kreeka-rooma maadluses 2.aprill Paikuse
22.EMSL "Jõud" MV vabamaadluses 2.aprill Paikuse
23.EMSL "Jõud" MV sangpommi mitmevõistluses 2.aprill Paikuse
24.EMSL "Jõud" MV tõstmises 2.aprill Paikuse

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner