Eestimaa Spordiliidu Jõud 2014. aasta spordikalender

KOMPLEKSVÕISTLUSED      
  Aeg Koht Spordiliit
22. Eesti valdade talimängud 1.-2.märts Jõhvi Ida - Virumaa
murdmaasuusatamine,mäesuusatamine, meeste korvpall, naiste korvpall, lauatennis, male, kabe, juhtide võistlus      
eelturniirid 18.-19.jaanuar kohtadel  
meeste korvpall      
       
30. Eesti linnade talimängud 1.-2.märts Rakvere Lääne - Virumaa 
murdmaasuusatamine, mäesuusatamine,meeste korvpall, naiste korvpall, lauatennis, male, kabe, juhtide võistlus      
       
11. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus 12.-13.veebruar Mäetaguse Ida - Virumaa
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)      
       
22. Eesti valdade suvemängud 28.-29.juuni Kose Harjumaa
kergejõustik, jalgrattakross, orienteerumine, jahilaskmine CSP, meeste võrkpall, naiste võrkpall, mälumäng, petank, köievedu, juhtide võistlus      
       
39. Eesti linnade suvemängud 28.-29.juuni Viljandi Viljandimaa
kergejõustik, jalgrattakross, orienteerumine, jahilaskmine CSP, meeste võrkpall, naiste võrkpall, mälumäng, petank, tennis, juhtide võistlus      
       
19. Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlus 30.-31.juuli Metsajõe Järvamaa
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)      
       
SPORDIALADE VÕISTLUSED      
Judo      
Jõud meistrivõistlused judos 19.oktoober Tartu Tartumaa
Jäähoki      
Jõud meistrivõistlused jäähokis veebruar, märts Rõuge, Lähte, Tallinn  
Kergejõustik      
Jõud meistrivõistlused kergejõustikus 9.august Kilingi - Nõmme Pärnumaa
Käsipall      
Jõud meistrivõistlused meeste käsipallis 6.-7.september Kehra Harjumaa
Jõud mv noormeeste käsipallis (2001.a. ja nooremad) 1.-2.november Viljandi Viljandimaa
Laskesport      
Jõud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 16.märts Haapsalu Läänemaa
Jõud meistrivõistlused laskmises 16.-18.mai Elva Tartumaa
Jõud meistrivõistlused jahilaskmises CSP 7.juuni Elva Tartumaa
Lauamängude mitmevõistlus      
Jõud meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses 2.november Koeru Järvamaa
Lauatennis      
Jõud meistrivõistlused lauatennises 30.märts Haapsalu Läänemaa
Jõud noorte meistrivõistlused lauatennises 22.märts Aseri Ida - Virumaa
Male      
Jõud meistrivõistlused kiirmales (täiskasvanud ja noored) 29.november Viljandi Viljandimaa
Orienteerumine      
55. Jüriöö jooks 19.aprill Nelijärve Harjumaa
Petank      
Jõud meistrivõistlused petangis 25.mai Tartu Tartumaa
Raskejõustik      
Jõud meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses 22.märts Tapa Lääne - Virumaa
Jõud meistrivõistlused vabamaadluses 22.märts Tapa Lääne - Virumaa
Jõud meistrivõistlused naistemaadluses 22.märts Tapa Lääne - Virumaa
Jõud meistrivõistlused tõstmises 22.märts Mäksa Tartumaa
Jõud meistrivõistlused sangpommi kahevõistluses 22.märts Mäksa Tartumaa
Sumo      
Jõud meistrivõistlused sumos 2.märts Vinni Lääne-Virumaa
Tennis      
Jõud noorte meistrivõistlused tennises juuli Haapsalu Läänemaa
Ujumine      
Jõud meistrivõistlused ujumises 11.mai Paide Järvamaa
Võrkpall      
Jõud noorte meistrivõistlused võrkpallis (tüdrukud 2000 ja nooremad) 25.oktoober Rapla Raplamaa
Jõud noorte meistrivõistlused võrkpallis (poisid 2000 ja nooremad) 25.oktoober Rapla Raplamaa
       
ÜRITUSED, SEMINARID      
Maakondade spordiliitude juhtide seminar 9.-10.aprill Kuressaare Saaremaa
EMSL Jõud üldkogu 13.mai Tallinn EMSL Jõud
49.Jõud suveseminar 5.-6.august   Pärnumaa
Maakondade spordiliitude ja omavalitsuste
sporditöötajate seminar
26.-27.november Tuksi Läänemaa
Jõud spordiaasta lõpetamine 6.detsember Karksi-Nuia Viljandimaa
       
Kalev - TUL - Jõud maadluses 10.oktoober Tapa Lääne - Virumaa
MOVE week 2014 29.sept - 5.okt  kohtadel  

 

Spordikalender 2013

Spordikalender 2012

Spordikalender 2011

Spordikalender 2010

Spordikalender 2009

Spordikalender 2008

Spordikalender 2007

Spordikalender 2006

Spordikalender 2005

Spordikalender 2004

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner