Eestimaa Spordiliidu Jõud 2015. aasta spordikalender

KOMPLEKSVÕISTLUSED      
  Aeg Koht Spordiliit
23. Eesti valdade talimängud 28.veebr - 1.märts
Tahkuranna           Pärnumaa
murdmaasuusatamine, mäesuusatamine,meeste korvpall,
naiste korvpall, lauatennis, male, kabe
     
eelturniirid 17. ja 18.jaanuar kohtadel  
meeste korvpall      
       
31.Eesti linnade talimängud 28.veebr - 1.märts
Valga Valgamaa
murdmaasuusatamine, mäesuusatamine, meeste korvpall,
naiste korvpall, lauatennis, male, kabe, juhtide võistlus
     
       
12. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus 12.-13.veebruar Rapla Raplamaa
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)      
       
14. Eestimaa suvemängud 10.-12.juuli Kuressaare Saaremaa
kergejõustik, jalgrattakross, orienteerumine, jahilaskmine CSP, petank, juhtide võistlus, meeste korvpall, naiste korvpall, meeste käsipall, poiste jalgpall 7x7, tüdrukute jalgpall 7x7, õhkrelvadest laskmine, judo, tõstmine, sangpommi võistlus, ratsutamise takistussõit, rallisprint, meeste võrkpall, naiste võrkpall, mälumäng, tennis, juhtide võrkpall, sumo, golf, discgolf      
       
20. Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlus 29.-30.juuli Tabivere Jõgevamaa
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)      
       
SPORDIALADE VÕISTLUSED      
Jäähoki      
Jõud meistrivõistlused jäähokis veebr-märts kohtadel  
Käsipall      
Jõud mv noormeeste käsipallis (2002 ja nooremad) 17.-18.oktoober  Viljandi Viljandimaa
Laskesport      
Jõud meistrivõistlused laskmises 15.-17.mai Elva Tartumaa
Lauamängude mitmevõistlus      
Jõud meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses 21.märts Tihemetsa Pärnumaa
Lauatennis      
Jõud meistrivõistlused lauatennises 22.veebruar Haapsalu Läänemaa
Jõud noorte meistrivõistlused lauatennises 22.märts Aseri Ida-Virumaa
Male      
Jõud meistrivõistlused kiirmales (täiskasvanud ja noored) 21.november Valga Valgamaa
Orienteerumine      
56. Jüriöö jooks 18.aprill Alatskivi Tartumaa
Raskejõustik      
Jõud meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses 4.aprill Paikuse Pärnumaa
Jõud meistrivõistlused vabamaadluses 4.aprill Paikuse Pärnumaa
Jõud meistrivõistlused naistemaadluses 4.aprill Paikuse Pärnumaa
Sulgpall      
Jõud meistrivõistlused sulgpallis 15.märts Tallinn  
Tennis      
Jõud noorte meistrivõistlused tennises juuli Haapsalu Läänemaa
Ujumine      
Jõud meistrivõistlused ujumises 18.aprill Tartu Tartumaa
Võrkpall      
Jõud noorte meistrivõistlused võrkpallis (tüdrukud 2001 ja nooremad) 22.oktoober Pärnu Pärnumaa
Jõud noorte meistrivõistlused võrkpallis (poisid 2001 ja nooremad) 22.oktoober Jüri Harjumaa
       
ÜRITUSED, SEMINARID      
Maakondade spordiliitude juhtide seminar 8.-9.aprill Cantervilla loss      Põlvamaa
EMSL Jõud üldkogu mai Tallinn EMSL Jõud
50. Jõud suveseminar      
Maakondade spordiliitude ja omavalitsuste
sporditöötajate seminar
25.-26.november Kuremaa Jõgevamaa
Jõud spordiaasta lõpetamine 5.detsember Türi Järvamaa
       
RAHVUSVAHELINE TEGEVUS      
CSIT World Sports Games 7.-14.juuni Lignano/Itaalia  
jalgpall, kergejõustik, võrkpall, rannavolle, korvpall, tennis, lauatennis, ujumine, male, petank, maadlus, rannamaadlus, judo, võimlemine      
Kalev - TUL - Jõud maadluses   Soome  
Euroopa spordinädal 7.-13.september    
MOVE Week 21.-27.september    

 

Spordikalender 2014

Spordikalender 2013

Spordikalender 2012

Spordikalender 2011

Spordikalender 2010

Spordikalender 2009

Spordikalender 2008

Spordikalender 2007

Spordikalender 2006

Spordikalender 2005

Spordikalender 2004

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner