Eesti Maaspordi Liidu "Jõud" 2006.a. spordikalender

KOMPLEKSVÕISTLUSED
1. Eesti valdade XIV talimängud
eelturniirid 14.-15.jaanuar     kohtadel
male
kabe
lauatennis
korvpall M
korvpall N
finaalvõistlused   10.-12.veebruar    Tamsalu
suusatamine 11.-12.veebruar  
korvpall M 10.-12.veebruar  
korvpall N 11.-12.veebruar  
male 11.-12.veebruar  
kabe 11.-12.veebruar  
lauatennis 11.-12.veebruar  
     
2. Väikelinnade talimängud 11.veebruar Sindi
 
3. Valdade XIV suvemängud
eelturniirid 15.-16.aprill kohtadel
võrkpall M
võrkpall N
finaalvõistlused  8.-9.juuli Paikuse
kergejõustik  8.-9.juuli  
võrkpall M 8.-9.juuli  
võrkpall N 8.-9.juuli  
mälumäng 8.juuli  
jalgrattakross 8.juuli  
köievedu 8.juuli  
orienteerumine 8.juuli  
 
4. Väikelinnade 37. suvemängud 8.-9.juuli Põlva
 
5. "Jõu" suvelaager 1.-2.august  Tooraku, Läänemaa  
 
6. Omavalitsusjuhtide spordipäevad
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)
3.-4.august Nõo
 
SPORDIALADE  VÕISTLUSED
Vene kabe    
1. Valdade MV vene kabes 8.aprill Jõgeva 
Orienteerumine    
2. XLVII Jüriöö jooks  22.-23.aprill  Tallinn, Ülemiste  
Lauamängude mitmevõistluses    
3. EMSL "Jõud" MV 25.märts Sauga
4. EMSL "Jõud" noorte MV 19.märts Koeru
Kergejõustik    
5. EMSL "Jõud" MV kergejõustikus 19.august Türi
Lauatennis 
6. EMSL "Jõud" noorte MV 23.aprill Aseri
7. EMSL "Jõud" täiskasvanute MV 11.märts Haapsalu
8. EMSL "Jõud" veteranide MV 9.aprill Koeru
9. EMSL "Jõud" noorte võistkondlikud MV november Valgu
Male 
10. EMSL "Jõud" noorte võistkondlikud  MV 21.jaanuar
edasi lükatud 4.märtsile 
Paide
11.EMSL "Jõud" täiskasvanute MV 19.märts Suure-Jaani
12.EMSL "Jõud" noorte MV 18.november Pilistvere
Laskesport
13.EMSL "Jõud" MV õhkrelvad 18.märts Pärnu-Jaagupi
14.EMSL "Jõud" MV tulirelvad 13.-14.mai Elva
Tennis
15.EMSL "Jõud" noorte MV   T,P- 14 6.-8.juuli Haapsalu
16.EMSL "Jõud" noorte MV   T-16,18 ja P- 16 3.-5.juuli Haapsalu
17.EMSL "Jõud" noorte MV   T,P- 12 1.-2.juuli Haapsalu
18.EMSL "Jõud" noorte MV   P- 18 8.-10.juuli Haapsalu
Käsipall
19.EMSL "Jõud" meeste lahtised MV 19.-20.august Viljandi
20.EMSL "Jõud" noorte MV (P 1992.a. sünd. ja nooremad)   21.-22.oktoober Viljandi
Raskejõustik
21.EMSL "Jõud" MV kreeka-rooma maadluses 1.aprill Märjamaa
22.EMSL "Jõud" MV vabamaadluses 1.aprill Märjamaa
23.EMSL "Jõud" MV sangpommi mitmevõistluses 1.aprill Märjamaa
24.EMSL "Jõud" MV tõstmises 1.aprill Märjamaa

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner