Eestimaa Spordiliidu Jõud 2008.a. spordikalender

KOMPLEKSVÕISTLUSED Aeg Koht Spordiliit
Eesti valdade XVI talimängud
eelturniirid 19.-20.jaanuar kohtadel  
male, kabe, lauatennis, korvpall M, korvpall N      
finaalvõistlused 29.veebr-2.märts Põlva Põlvamaa
suusatamine 1.-2.märts    
korvpall M 29.veebr-2.märts    
korvpall N 1.-2.märts    
male 1.-2.märts    
kabe 1.-2.märts    
lauatennis 1.-2.märts    
       
Eesti väikelinnade talimängud 1.märts Otepää Valgamaa
       
Eesti omavalitsusjuhtide V talvine mitmevõistlus  6.-7.märts Tamsalu Lääne-Virumaa
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)      
Eesti valdade XVI suvemängud
eelturniirid 19.-20.aprill kohtadel  
võrkpall M, võrkpall N      
finaalvõistlused 5.-6.juuli Kose Harjumaa
kergejõustik 5.-6.juuli    
võrkpall M 5.-6.juuli    
võrkpall N 5.-6.juuli    
mälumäng 5.juuli    
jalgrattakross 5.juuli    
köievedu 5.juuli    
orienteerumine 5.juuli    
       
Eesti väikelinnade 39. suvemängud 5.-6.juuli Türi Järvamaa
       
Eesti omavalitsusjuhtide XIII suvine mitmevõistlus 31.juuli-1.august Laekvere Lääne-Virumaa
(vallavanemad, linnapead, volikogude esimehed)      
       
SPORDIALADE VÕISTLUSED      
       
Kabe 
Jõud meistrivõistlused kabes 10.mai Paide Järvamaa
Kergejõustik
Jõud meistrivõistlused kergejõustikus 9.august Kohila Raplamaa
Jaak Uudmäe auhinnavõistlused kolmikhüppes       
Käsipall
Jõud meistrivõistlused meeste käsipallis  23.-24.august Viljandi Viljandimaa
Jõud meistrivõistlused noormeeste käsipallis 11.-12.oktoober Viljandi Viljandimaa
Laskesport
Jõud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 15.märts Pärnu-Jaagupi Pärnumaa
Jõud meistrivõistlused laskmises 17.-18.mai Elva Tartumaa
Lauamängude mitmevõistlus
Jõud mv lauamängude mitmevõistluses 29.märts Koeru Järvamaa
Jõud noorte mv lauamängude mitmevõistluses 20.september Sauga Pärnumaa
Lauatennis
Jõud meistrivõistlused lauatennises 9.veebruar Aseri Ida-Virumaa
Jõud noorte meistrivõistlused lauatennises 1.mai Suure-Jaani Viljandimaa
Jõud veteranide meistrivõistlused lauatennises 26.aprill Koeru Järvamaa
Jõud noorte võistkondlikud mv lauatennises november Aseri Ida-Virumaa
Male
Jõud meistrivõistlused kiirmales 15.märts Viljandi Viljandimaa
Jõud noorte meistrivõistlused kiirmales 15.november Viljandi Viljandimaa
Jõud noorte võistkondlikud mv kiirmales 26.jaanuar Paide Järvamaa
Orienteerumine
XLIX Jüriöö teatejooks 19.-20.aprill Padise Harjumaa
Petank
Jõud meistrivõistlused petangis 22.juuni Kohtla-Nõmme Ida-Virumaa
Raskejõustik
Jõud meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses 29.märts Türi Järvamaa
Jõud meistrivõistlused vabamaadluses 29.märts Türi Järvamaa
Jõud meistrivõistlused tõstmises 29.märts Türi Järvamaa
Jõud meistrivõistlused sangpommi mitmevõistluses 29.märts Türi Järvamaa
Jahilaskmine
Jõud meistrivõistlused sportingus                              27.september Elva Tartumaa
Sumo
Jõud meistrivõistlused sumos 8.märts Vinni Lääne-Virumaa
Tennis
Jõud noorte meistrivõistlused tennises juuli Haapsalu Läänemaa
T-12 ja P-12 4.-6.juuli    
T-14 ja P-14 8.-10.juuli    
T-16,18 ja P-16 10.-12.juuli    
P-18 13.-15.juuli    
Ujumine
Jõud meistrivõistlused ujumises 4.mai Kuremaa Jõgevamaa
Võrkpall
Jõud noorte meistrivõistlused võrkpallis november Võru Võrumaa
       
ÜRITUSED, SEMINARID      
Maakondade spordiliitude juhtide
seminar-spordipäevad
25.-26.märts
Kuressaare
Saaremaa
EMSL Jõud üldkogu 29.aprill Tallinn  
Jõud suveseminar 22.-23.juuli Kopra Talu Viljandimaa
Maakondade spordiliitude ja omavalitsuste sporditöötajate seminar 13.-14.november
Vinni
Lääne-Virumaa
Jõud spordiaasta lõpetamine 13.detsember Järvamaa Järvamaa

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner