Eesti valdade XVII suvemängude eelturniirid võrkpallis

Vastavalt Eesti valdade XVII suvemängude juhendile, laekunud eelülesandmistele ning eelmise aasta suvemängude tulemustele toimuvad võrkpalli eelturniirid alljärgnevates kohtades ja koosseisudes.

Naised

I alagrupp - läbiviija Paikuse vald

Kontaktisik Roland Simans 55578651.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00  Paikuse Spordihoonesse.

Tähtvere
Paikuse

Kiili
Kehtna

II alagrupp - läbiviija Häädemeeste vald

Kontaktisik Tõnis Joarand 51997758.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00 Häädemeeste Spordihoonesse.

Viimsi
Häädemeeste
Märjamaa
Saarepeedi

III alagrupp - läbiviija Tartu vald

Kontaktisik Vello Sulakatko 5050368.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00  Lähte Spordihoonesse.

Jõgeva
Tartu
Lasva
Värska
Illuka

IV alagrupp - läbiviija Kohila vald

Kontaktisik Ingrid Kangur 5213057.
Saabumine 18. aprillil  kell 10.00 Kohila Spordihoonesse.

Audru
Kohila
Saue
Sauga

V alagrupp - läbiviija Pärsti vald

Kontaktisik Leho Estorn   53444062.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00  Päri Spordihoonesse.

Võru
Pärsti
Avinurme
Haaslava
Vändra alev

VI alagrupp - läbiviija Ülenurme vald

Kontaktisik Heiki Sarapuu 55659324.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00 Tõrvandi Spordihoonesse.

Urvaste
Ülenurme
Otepää
Kadrina

VII alagrupp - läbiviija Are vald

Kontaktisik Rein Semenov   5152534.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00 Are Vallamajja (Pärivere 17).

Suure-Jaani
Are
Kernu
Tõstamaa

VIII alagrupp - läbiviija Haljala vald

Kontaktisik  Meelis Kari   5024288.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00 Haljala Spordihoonesse.

Türi
Haljala
Toila
Tarvastu
Jõelähtme

Mehed

I alagrupp - läbiviija Suure-Jaani vald

Kontaktisik Arne Miilen 5264054.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00 Sürgavere Spordihoonesse.

Ülenurme
Suure-Jaani
Käru
Kiili
Paikuse

II alagrupp - läbiviija Otepää vald

Kontaktisik Neeme Ernits 5064950.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00 Otepää Spordihoonesse.

Väätsa
Otepää
Orava
Urvaste

III alagrupp - läbiviija Tartu vald

Kontaktisik  Vello Sulakatko  5050368.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00 Lähte Spordihoonesse.

Tartu
Türi
Juuru
Vinni
Illuka

IV alagrupp - läbiviija Kohila vald

Kontaktisik Paul Piirmets 56632216.
Saabumine 18. aprillil  kell 10.00 Kohila Spordihoonesse.

Audru
Kohila
Sauga
Raasiku
Kuusalu

V alagrupp - läbiviija Pärsti vald

Kontaktisik  Leho Estorn  53444062.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00 Päri Spordihoonesse.

Pärsti
Avinurme
Kernu
Kehtna
Tõstamaa

VI alagrupp - läbiviija Ambla vald

Kontaktisik Leo Matikainen  5145653.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00  Aravete Spordihoonesse.

Märjamaa
Ambla
Haljala
Toila
Rae

VII alagrupp - läbiviija Mäetaguse vald

Kontaktisik  Taavi Toomel   5290690.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00 Mäetaguse Põhikooli spordisaali.

Saue
Mäetaguse
Kadrina
Põltsamaa
Jõhvi

VIII alagrupp - läbiviija Lasva vald

Kontaktisik Urmas Puusepp 5272250.
Saabumine 19. aprillil kell 10.00 Kääpa Põhikooli võimlasse.

Luunja
Lasva
Värska
Tarvastu

Täiendav info

Juhendi järgi pääseb 2 paremat võistkonda igast alagrupist finaali (27.-28.juuni Kohila).
Omavaheline mängu tulemus tuleb kaasa.
Eelturniiridel mängitakse turniirisüsteemis kõikide kohtade väljamängimisega.
Mängud toimuvad “parem kolmest”.
Palun tasuda osavõtumaks vastavalt väljatatud arvetele hiljemalt 10.aprilliks (700.- krooni võistkonna kohta) Eestimaa Spordiliit Jõud arveldusarvele 10052037323002 SEB.
Kõigil  osavõtjatel võtta ühendus läbiviijaga ja kinnitada oma osavõttu.

Alagrupi läbiviija:
a) kindlustab nõuetekohase kohtunikekogu ja viib läbi võistluse osavõtumaksudest laekuva summa piires (palun teatada arveldusarve number, kuhu saab üle kanda  võistkondade  osavõtumaksud).
b) teatavad hiljemalt esmaspäeval, 20. aprillil alagruppide tulemused e-mailile emsl@joud.ee
 .
c) saadab 5 päeva jooksul peale võistluste toimumist (EMSL Jõud, Tallinn 10137, Toompuiestee 21) järgmised alagruppide materjalid:
  1. turniiride tabelid koos lõpliku paremusjärjestusega ning finaali pääsenud võistkondade omavahelise tulemuse;
  2. ülesandmislehed;
  3. mängude protokollid;
Matti Reimann 
Eestimaa Spordiliit Jõud peaspetsialist
6622653, 5062590
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner