Eesti valdade XVII suvemängud

Kohila, 27.-28. juuni 2009

Kergejõustiku ajakava

Laupäev,  27. juuni 2009
11.30 100 m eeljooksud neiud U-20
kuulitõuge  (6 kg) noormehed U-20
kõrgushüpe mehed
kettaheide  (2 kg) mehed
kaugushüpe naisveteranid I ja II grupp
12.00 100 m eeljooksud naised
12.10 100 m eeljooksud noormehed U-20
12.40 100 m eeljooksud meesveteranid I ja II grupp
12.50 kaugushüpe noormehed U-20
12.55 100 m eeljooksud mehed
13.00 kõrgushüpe naised + neiud U-20
13.20 kettaheide  (1 kg) neiud U-20
kuulitõuge  (7,260 kg) meesveteranid I grupp
100 m eeljooksud naisveteranid I ja II grupp
13.40 100 m finaaljooks neiud U-20
13.50 100 m finaaljooks naised
14.00 100 m finaaljooks noormehed U-20
14.10 100 m finaaljooks meesveteranid I ja II grupp
14.25 100 m finaaljooks mehed
14.30 kuulitõuge  (6 kg) meesveteranid II grupp
kõrgushüpe noormehed U-20
kaugushüpe meesveteranid I ja II grupp
14.35 100 m finaaljooks naisveteranid I ja II grupp
14.40 kettaheide  (1,750 kg) noormehed U-20
15.00 400 m jooksud noormehed U-20
15.15 400 m jooksud mehed
15.30 400 m jooksud naisveteranid I ja II grupp
kuulitõuge  (7,260 kg) mehed
15.50 800 m jooksud neiud U-20
16.00 800 m jooksud naised
kettaheide  (1 kg) naised
16.20 800 m jooksud meesveteranid I ja II grupp
kaugushüpe mehed
odavise  (600 gr) naisveteranid I ja II grupp
16.40 1500 m jooksud mehed
16.55 1500 m jooksud noormehed U-20
17.00 kettaheide  (2,0 ja 1,5 kg) meesveteranid I ja II grupp
kuulitõuge  (4 kg) neiud U-20
18.00 odavise  (600 gr) naised
18.40 kettaheide  (1 kg) naisveteranid I ja II grupp
     
Pühapäev,  28. juuni 2009
9.00 4 x 100 m teatejooksud naised
odavise  (700 gr) meesveteranide II grupp
kuulitõuge  (3 kg) naisveteranid II grupp
9.20 4 x 100 m teatejooksud mehed
10.00 odavise  (600 gr) neiud U-20
kaugushüpe naised
11.10 odavise  (700 gr) noormehed U-20
kuulitõuge  (4 kg) naisveteranid I grupp
11.15 1500 m jooksud neiud U-20
11.30 1500 m jooksud naised
11.45 1500 m jooksud naisveteranid I ja II grupp
kaugushüpe neiud U-20
12.00 3000 m jooksud meesveteranid I ja II grupp
12.20 5000 m jooksud noormehed U-20
12.30 kuulitõuge  (4 kg) naised
13.00 5000 m jooksud mehed
odavise  (800 gr) mehed ja meesveteranide
I grupp
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner