Eesti valdade XVII suvemängud

Võrkpalli ajakava

Ajakava excelis saad siit...

Kohila

NAISED
I alagrupp III alagrupp
1. Tartu (2:0 Jõ) 1. Saue (2:1 Au)
2. Tarvastu (1:2 Tü) 2. Urvaste (0:2 Ül)
3. Türi (2:1 Ta) 3. Ülenurme (2:0 Ur)
4. Jõgeva (0:2 Tartu) 4. Audru (1:2 Sa)
II alagrupp IV alagrupp
1. Viimsi (2:0 Hä) 1. Tähtvere (2:1 Ki)
2. Are (0:2 SJ) 2. Avinurme (0:2 Võ)
3. Suure-Jaani (2:0 Ar) 3. Võru (2:0 Av)
4. Häädemeeste (0:2 Vi) 4. Kiili (1:2 Tä)
Laupäev, 27.juuni 
I väljak II väljak
12.00 Jõgeva  -  Türi 12.00 Audru  -  Ülenurme
12.45 Tartu  -  Tarvastu 12.45 Saue  -  Urvaste
13.30 Häädemeeste  -  Suure-Jaani 13.30 Kiili  -  Võru
14.15 Viimsi  -  Are 14.15 Tähtvere  -  Avinurme
15.00 Tarvastu  -  Jõgeva 15.00 Urvaste  -  Audru
15.45 Türi  -  Tartu 15.45 Ülenurme  -  Saue
16.30 Are  -  Häädemeeste 16.30 Avinurme  -  Kiili
17.15 Suure-Jaani  -  Viimsi 17.15 Võru  -  Tähtvere
9.-12.koht (alagruppide 3.kohad) 13.-16.koht (alagruppide 4.kohad)
18.00  -  18.00  - 
18.25  -  18.25  - 
18.50  -  18.50  - 
19.15  -  19.15  - 
19.40  -  19.40  - 
20.05  -  20.05  - 
Pühapäev, 28.juuni
1.-4.koht (alagruppide 1.kohad) 5.-8.koht (alagruppide 2.kohad)
10.00  -  10.00  - 
10.45  -  10.30  - 
11.30  -  11.00  - 
12.15  -  11.30  - 
13.00  -  12.00  - 
13.45  -  12.30  - 
MEHED
I alagrupp III alagrupp
1. Ülenurme (2:0 Ki) 1. Türi (2:0 Ta)
2. Tarvastu (1:2 La) 2. Rae (0:2 Mä)
3. Lasva (2:1 Ta) 3. Märjamaa (2:0 Ra)
4. Kiili (0:2 Ül) 4. Tartu (0:2 Tü)
II alagrupp IV alagrupp
1. Väätsa (2:0 Ot) 1. Audru (2:1 Sa)
2. Kadrina (1:2 Sa) 2. Avinurme (0:2 Pä)
3. Saue (2:1 Ka) 3. Pärsti (2:0 Av)
4. Otepää (0:2 Vä) 4. Sauga (1:2 Au)
Laupäev, 27.juuni 
III väljak IV väljak
12.00 Kiili  -  Lasva 12.00 Tartu  -  Märjamaa
12.45 Ülenurme  -  Tarvastu 12.45 Türi  -  Rae
13.30 Otepää  -  Saue 13.30 Sauga  -  Pärsti
14.15 Väätsa  -  Kadrina 14.15 Audru  -  Avinurme
15.00 Tarvastu  -  Kiili 15.00 Rae  -  Tartu
15.45 Lasva  -  Ülenurme 15.45 Märjamaa  -  Türi
16.30 Kadrina  -  Otepää 16.30 Avinurme  -  Sauga
17.15 Saue  -  Väätsa 17.15 Pärsti  -  Audru
9.-12.koht (alagruppide 3.kohad) 13.-16.koht (alagruppide 4.kohad)
18.00  -  18.00  - 
18.25  -  18.25  - 
18.50  -  18.50  - 
19.15  -  19.15  - 
19.40  -  19.40  - 
20.05  -  20.05  - 
Pühapäev, 28.juuni
1.-4.koht (alagruppide 1.kohad) 5.-8.koht (alagruppide 2.kohad)
10.00  -  10.00  - 
10.45  -  10.30  - 
11.30  -  11.00  - 
12.15  -  11.30  - 
13.00  -  12.00  - 
13.45  -  12.30  - 

Peakohtunik Mati Koorep

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner