Eesti valdade XVIII talimängude eelturniirid

Vastavalt Eesti valdade XVIII talimängude juhendile, laekunud ülesandmistele ja eelmistele tulemustele toimuvad  korvpalli ning lauamängude eelturniirid järgmiselt:

Naiste korvpall

I alagrupp

Finaali pääseb 3 paremat võistkonda.

Rapla vald
Tartu
Tähtvere
Jõgeva
Toila
Tamsalu
Märjamaa
Kose

Võistkondade saabumine 23. jaanuaril kell 10.00 Rapla uude spordihoonesse (Vesiroosi Gümnaasiumi juures).
Kontaktisik Tiiu Kosk   5172068

II alagrupp

Finaali pääseb 3 paremat võistkonda.

Võru vald
Ülenurme
Väike-Maarja
Paikuse
Ambla
Kiili
Imavere

Võistkondade saabumine 24. jaanuaril kell 10.00 Parksepa Keskkooli spordihoonesse.
Kontaktisik Kalev Palo  5103636

Meeste korvpall

Vastavalt juhendile pääsevad otse finaalturniirile Väike-Maarja, Haljala, Rae ja Tabivere valdade meeskonnad.

I alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Kernu vald
Paikuse
Juuru
Jõhvi
Saue
Karksi

Võistkondade saabumine 16. jaanuaril kell 10.00 Ruila Põhikooli võimlasse.
Kontaktisikud Kaljo Põldaru  5214206 või Kuldar Paju  5052463

II alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Toila vald
Kose
Ambla I
Raasiku
Saare
Maidla

Võistkondade saabumine 16. jaanuaril kell 10.00 Voka Spordihoonesse.
Kontaktisik Toomas Nõmmiste   5143930

III alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Tamsalu vald
Viimsi
Torma
Kohila
Mäetaguse
Kambja II

Võistkondade saabumine 17. jaanuaril kell 10.00 Tamsalu Spordihoonesse.
Kontaktisikud Andro Kirsipuu  51963154 või Krista Lepik  5202064

IV alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Taebla vald
Rae II
Kiili
Märjamaa
Ambla II
Vasalemma

Võistkondade saabumine 16. jaanuaril kell 10.00 Taebla Vallamaja juurde.
Kontaktisik Mati Ristimägi  5014585

V alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Saarde vald
Kuusalu
Ülenurme
Saku
Suure-Jaani
Nõo
Tarvastu
 

Võistkondade saabumine 16. jaanuaril kell 10.00 Kilingi-Nõmme Spordihoonesse.
Kontaktisik Arko Kask  5244050

VI alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Kadrina vald
Tartu
Võru
Sõmerpalu
Kambja I
Luunja
 

Võistkondade saabumine 16. jaanuaril kell 10.00 Kadrina Spordihoonesse.
Kontaktisikud Aivar Lankei  5232324 või Villu Kask  5117979

Lauamängud

Finaali pääseb igast alagrupist 3 paremat võistkonda males ja kabes ning 4 paremat võistkonda lauatennises.

I alagrupp

Läbiviija
Tartu vald          

male  

kabe 

lauatennis 
Mäetaguse male kabe lauatennis
Saarde male kabe lauatennis
Saku male - -
Sõmerpalu male - lauatennis
Suure-Jaani  male kabe lauatennis
Põltsamaa - - lauatennis
Tabivere - kabe lauatennis

Võistkondade saabumine 16. jaanuaril kell 10.00 Lähte Spordihoonesse.
Kontaktisik Vello Sulakatko   5050368

II alagrupp

Läbiviija
Kernu vald         

male  

kabe 

lauatennis
Kiili male kabe lauatennis
Tarvastu male kabe lauatennis
Kohila male - -
Kehtna  - kabe -
Jõhvi male kabe lauatennis
Haljala - - lauatennis
Väike-Maarja - - lauatennis

Võistkondade saabumine 16. jaanuaril  kell 10.00  Kernu Valla Rahvamajja.
Kontaktsisik Kaljo Põldaru   5214206

III alagrupp

Läbiviija
Viru-Nigula vald 

male

kabe

lauatennis
Kose male  kabe  lauatennis
Toila - - lauatennis
Luunja male kabe lauatennis
Tamsalu male kabe lauatennis
Sauga male kabe -
Rae male kabe -
Tähtvere - lauatennis

Võistkondade saabumine 16. jaanuaril kell 10.00 Viru-Nigula Rahvamajja.
Kontaktisik Ervins Veitsurs   5032591

IV alagrupp

Läbiviija
Koeru vald         

male

kabe

lauatennis
Tähtvere male  kabe -
Raasiku male kabe   lauatennis
Pärsti male - lauatennis
Viimsi male - lauatennis
Palamuse - kabe -
Paikuse male - lauatennis
Märjamaa - kabe lauatennis

Võistkondade saabumine 16. jaanuaril kell 10.00  Koeru KK võimlasse.
Kontaktisik Vahur Palu   5244315

TÄIENDAV INFO

  1. Lauamängude ja meeste korvpalli toimuvad alagrupimängud 16. jaanuaril 2010.a. ning naiste korvpalli alagrupimängud 23.-24. jaanuaril 2010.a.
  2. Esindajate koosolekul paneb läbiviija peakohtunik koos võistkondade esindajatega paika võistluste süsteemi.
  3. Alagruppide läbiviijad kindlustavad võistluspaigad, võistlusteks vajaliku inventari ning  nõuetekohase kohtunikekogu. Vajadusel ka majutusvõimalused.
  4. Kõigil alagrupist osavõtjatel võtta ühendus läbiviijaga, täpsustada oma saabumine ning vajadusel majutustingimused.
  5. Alagruppide läbiviijad:
    1. Teatavad EMSL Jõud telef. 6622653 või emsl@joud.ee oma valla või spordiklubi pangarekvisiidid, kuhu saab üle kanda  osavõtvate võistkondade osavõtumaksud.
    2. Teatavad e-posti teel emsl@joud.ee hiljemalt esmaspäevaks, 18. jaanuariks ja 25. jaanuariks (naiste korvpall) alagruppide tulemused. 
    3. Saadavad peale alagruppide toimumist EMSL Jõud, Tallinn 10137 Toompuiestee 21, järgmised materjalid:
      a) turniiride tabelid koos lõpliku paremusjärjestusega;
      b) võistkondade ülesandmislehed koos mängude protokollidega;

NB!

Võistkondadel, kelledel on osavõtumaks mitmesugustel põhjustel tasumata, teha seda hiljemalt  10.jaanuariks 2010.a. (juhendi punkt IX Majandamine).

Eestimaa Spordiliit Jõud

Matti Reimann
EMSL Jõud peaspetsialist
6622653
5062590

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner