Eesti valdade XVIII suvemängude eelturniirid võrkpallis

Vastavalt Eesti valdade XVIII suvemängude juhendile, laekunud eelülesandmistele ning eelmise aasta suvemängude tulemustele toimuvad võrkpalli eelturniirid alljärgnevates kohtades ja koosseisudes.

Naised

I alagrupp - läbiviija Ülenurme vald

Kontaktisik Heiki Sarapuu 55659324.
Saabumine 17. aprillil kell 11.00 Tõrvandi Spordihoonesse.


Ülenurme
Lasva
Türi 

II alagrupp - läbiviija Tartu vald

Kontaktisik Peep Laanes  5165671.
Saabumine 18. aprillil kell 11.00  Lähte Spordihoonesse.


Tartu
Värska
Urvaste
Kadrina 

III alagrupp - läbiviija Pärsti vald

Kontaktisik Leho Estorn   53444062.
Saabumine 18. aprillil kell 11.00  Päri Spordihoonesse.


Võru
Tähtvere
Pärsti
Haaslava 

IV alagrupp - läbiviija Kernu vald

Kontaktisik Kaljo Põldaru 5214206.
Saabumine 18. aprillil  kell 11.00 Ruila Põhikooli võimlasse.

Suure-Jaani
Kernu
Paikuse 

V alagrupp - läbiviija Viimsi vald

Kontaktisik Tiia Tamm  51965243.
Saabumine 17. aprillil kell 11.00 Viimsi Keskkooli Spordihoonesse.

Kohila
Viimsi
Kehtna 

VI alagrupp - läbiviija Häädemeeste vald

Kontaktisik Tõnis Joarand 51997758.
Saabumine 17. aprillil kell 11.00 Häädemeeste Spordihoonesse.


Tarvastu
Häädemeeste
Kiili 

VII alagrupp - läbiviija Audru vald

Kontaktisik Aili Rehe  5144353.
Saabumine 18. aprillil kell 11.00 Audru Keskkooli võimlasse.

Saue
Audru
Emmaste
Märjamaa

VIII alagrupp - läbiviija Haljala vald

Kontaktisik  Meelis Kari   5024288.
Saabumine 18. aprillil kell 11.00 Haljala Spordihoonesse.

Avinurme
Haljala
Rae 

Mehed

I alagrupp - läbiviija Suure-Jaani vald

Kontaktisik Arne Miilen 5264054.
Saabumine 17. aprillil kell 11.00 Sürgavere Spordihoonesse.

Türi
Suure-Jaani
Orava
Väike-Maarja
Tamsalu 

II alagrupp - läbiviija Mäetaguse vald

Kontaktisik  Taavi Toomel   5290690.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00 Mäetaguse Põhikooli võimlasse.


Ülenurme
Mäetaguse
Tabivere
Koeru
Vinni 

III alagrupp - läbiviija Lasva vald

Kontaktisik  Urmas Puusepp 5272250.
Saabumine 18. aprillil kell 11.00 Kääpa Põhikooli võimlasse.

Audru
Lasva
Värska
Luunja 

IV alagrupp - läbiviija Tartu vald

Kontaktisik Peep Laanes  5165671.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00  Lähte Spordihoonesse.


Väätsa
Tartu
Urvaste
Imavere
Kadrina 

V alagrupp - läbiviija Pärsti vald

Kontaktisik  Leho Estorn  53444062.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00 Päri Spordihoonesse.

Sauga
Pärsti
Kohila
Haaslava
Rakvere 

VI alagrupp - läbiviija Kernu vald

Kontaktisik Kaljo Põldaru 5214206.
Saabumine 18. aprillil  kell 10.00 Ruila Põhikooli võimlasse.


Saue
Kernu
Paikuse
Pühalepa
Käru 

VII alagrupp - läbiviija Kiili vald

Kontaktisik Kaupo Kütt  53445009.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00 Kiili Spordihalli.

Ambla
Haljala
Tarvastu
Kiili 

VIII alagrupp - läbiviija Märjamaa vald

Kontaktisik Sirje Vitsut  5116393.
Saabumine 18. aprillil kell 10.00 Märjamaa Spordihoonesse.

Muhu
Taebla
Rae
Märjamaa
Raasiku 

Täiendav info

Juhendi järgi pääseb 2 paremat võistkonda igast alagrupist finaali (26.-27.juuni Türi).
Omavaheline mängu tulemus tuleb kaasa.
Eelturniiridel mängitakse turniirisüsteemis kõikide kohtade väljamängimisega.
Mängud toimuvad “parem kolmest”.
Palun tasuda osavõtumaks vastavalt väljatatud arvetele hiljemalt 12.aprilliks (700.- krooni võistkonna kohta) Eestimaa Spordiliit Jõud arveldusarvele 10052037323002 SEB.
Kõigil  osavõtjatel võtta ühendus läbiviijaga ja kinnitada oma osavõttu.

Alagrupi läbiviija:
a) kindlustab nõuetekohase kohtunikekogu ja viib läbi võistluse osavõtumaksudest laekuva summa piires (palun teatada arveldusarve number, kuhu saab üle kanda  võistkondade  osavõtumaksud).
b) teatavad hiljemalt esmaspäeval, 19. aprillil alagruppide tulemused e-mailile emsl@joud.ee
 .
c) saadab 5 päeva jooksul peale võistluste toimumist (EMSL Jõud, Tallinn 10137, Toompuiestee 21) järgmised alagruppide materjalid:
  1. turniiride tabelid koos lõpliku paremusjärjestusega ning finaali pääsenud võistkondade omavahelise tulemuse;
  2. ülesandmislehed;
  3. mängude protokollid.
Matti Reimann 
Eestimaa Spordiliit Jõud peaspetsialist
6622653, 5062590
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner