Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused ujumises

Juhend

Eesmärk

Pakkuda Eesti maakondades elavatele ujujatele võistlemisvõimalusi.
Selgitada EMSL Jõud 2010.a. meistrid ja tugevamad maakondade võistkonnad ujumises.

Aeg ja koht

Võistlused toimuvad pühapäeval 2. mail 2010.a. Kuremaa ujulas.
Soojendusujumine kell 11.00.
Startide algus kell 12.00.

Osalejad ja võistkondliku paremusjärjestuse selgitamine

Võistlused on individuaal-võistkondlikud.
Individuaalarvestus täiskasvanutele (s.1994 ja varem) ja noortele (s.1995 ja hiljem).

Võistkondlikku arvestusse läheb igal maakonnal arvesse 13 paremat tulemust sõltumata vanusegrupist + parem teatevõistkond, kusjuures I koht annab 16 punkti, II k. – 14 p. III k. – 13 p. jne.
Teateujumises on koefitsient 3.
Arvesse mitteminevad ujujad ja teatevõistkonnad hoiavad punktid kinni.
Iga sportlane võib võistelda 3 vabalt valitud alal + teateujumises.
Maakond võib välja panna kuni kaks võistkonda, kusjuures iga sportlane võib esineda vaid ühes võistkonnas.

Võistlusalad

100 m  kompleksi                                M, P, N, T
50 m  vabalt                                        M, P, N, T
50 m  rinnuli                                        M, P, N, T
50 m  liblikat                                       M, P, N, T
50 m  selili                                          M, P, N, T
100 m  vabalt                                       M, P, N, T

4 x 50 m  vabalt teateujumine               2 M/P + 2 N/T
Teateujumises võisteldakse ühes vanusgrupis.

Registreerimine

Võistkondade nimeline registreerimine lõpeb 29. aprillil  kell 17.
Registreerida tuleb e-postiga ujula@kuremaaujula.ee täites registreerimislehe, mille saad siit, (word-, täida, salvesta ja saada).
Kohapeal registreerimise kinnitamine kella 11.00 kuni 11.30.

Majandamine

Osavõtumaks 50 krooni võistleja kohta, tasuda kohapeal sularahas või ülekandega eelnevalt arve alusel.
Arve osavõtumaksu tasumiseks saab tellida e-posti aadressilt jslkalju@hot.ee

Autasustamine

Individuaalarvestuses autasustatakse iga võistlusklassi kolme paremat medali ja diplomiga.
Teateujumises I-III kohale tulnud võistkondade liikmeid autasustatakse medali ja diplomiga.
Võistkondlikus arvestuses võitjaks tulnud võistkonda autasustatakse karika ja diplomiga, II ja III kohale tulnud võistkondi diplomtega. Korraldajal ja läbiviijal on õigus anda välja eriauhindu.

Korraldajad

Võistlused korraldab Eestimaa Spordiliit Jõud ja Jõgevamaa Spordiliit Kalju (Uno Valdmets 5150477).
Võistlused viib läbi Kuremaa SK (A.Lippur 5523363).
Infot veel Kuremaa Ujula 7732247.

Eestimaa Spordiliit Jõud

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner