Eesti valdade XIX talimängude eelturniirid

Vastavalt Eesti valdade XIX talimängude juhendile, laekunud ülesandmistele ja 2010.aasta tulemustele toimuvad  korvpalli ning lauamängude eelturniirid järgmiselt:

Meeste korvpall

Vastavalt juhendile pääsevad otse finaalturniirile Väike-Maarja, Haljala, Toila I ja Kohila. 
Igast grupist pääseb 2 paremat võistkonda finaalturniirile.   
     
Eelturniiril mängitakse 6 liikmelistes gruppides kahes 3-ses alagrupis (alagruppide tähed võistkonna nime taga).       
5 liikmelises III grupis mängitakse üheringiline turniir.      
Mänguaeg 2 x 10 minutit. Teise poolaja 2 viimast minutit mängitakse "puhast aega". Lisaaeg/ajad 2 minutit "puhast aega".      
Poolfinaalides kohtub ühe alagrupi võitja teises alagrupis teise koha saanud võistkonnaga      
Poolfinaalide võitjad selgitavad I-II koha, kaotajad III-IV koha. Alagruppides 3. jäänud võistkonnad mängivad kohtadele 5.-6.

Korraldaja Jõhvi

koht 2010
alagr

Võru

koht 2010
alagr

Rapla

koht 2010

I grupp II grupp III grupp
Tabivere

11. A

Torma

9. A

Kose

7.

Jõhvi

13. B

Võru

17. B

Märjamaa

12.

Luunja

15. B

Sõmerpalu

24. B

Taebla (loobus)

24.

Viimsi

24. A

Ülenurme

29. A

Saku

40.

Mäetaguse

35. A

Tartu

29. A

Rapla

-

Kohtla-Nõmme

- B

Tarvastu

35. B

   
Kontakt Rene Kundla 5022860 Meelis Reinberg 5227067 Tiiu Kosk 5172068
Saabumine 15.jaan kell 10 Jõhvi Spordihoonesse 15.jaan kell 10 Puiga PK Spordihoonesse 16.jaan kell 10 Rapla Spordihoonesse
Korraldaja Tamsalu

koht 2010
alagr

Karksi

koht 2010
alagr

Kiili

koht 2010

IV grupp V grupp VI grupp
Ambla

5. A

Nõo

6. A

Kuusalu

8.

Kadrina

16. B

Rae

10. B

Kernu

14.

Tamsalu

17. B

Karksi

17. B

Kiili

22.

Saue

24. A

Suure-Jaani

24. A

Vasalemma

29.

Saare

35. A

Kambja

29. A

Juuru (loobus)

35.

Toila II

- B

Paikuse

29. B

Kareda

-

Kontakt Rainer Tops 5079075 Indrek Palu 53474996 Kaupo Kütt  53445009
Saabumine 15.jaan kell 10 Tamsalu spordihoonesse 15.jaan kell 10 Karksi-Nuia, A.Kitzbergi G 15.jaan kell 10 Kiili spordihalli


Naiste korvpall

Mõlemast grupist pääseb 3 paremat võistkonda finaalturniirile.

Eelturniiril mängitakse gruppides kahes alagrupis (alagruppide tähed võistkonna nime taga).
Mänguaeg 2 x 10 minutit. Teise poolaja 2 viimast minutit mängitakse "puhast aega". Lisaaeg/ajad 2 minutit "puhast aega".
Poolfinaalides kohtub ühe alagrupi võitja teises alagrupis teise koha saanud võistkonnaga
Poolfinaalide võitjad selgitavad I-II koha, kaotajad III-IV koha.
Alagruppides 3. jäänud võistkonnad mängivad kohtadele 5.-6.
II grupis alagruppides 4. jäänud võistkonnad mängivad kohtadele 7.-8.

Korraldaja

Jõhvi

koht 2010
alagr

Võru

koht 2010
alagr

I grupp

II grupp

Tähtvere

1. A

Võru

2. A

Rapla

4. B

Tartu

3. B

Imavere

7. B

Kiili

6. B

Ambla

10. A

Jõgeva

7. A

Mäetaguse

- A

Paikuse

10. A

Jõhvi

- B

Kose

12. B

Haljala

- B

Toila

14. B

    Väike-Maarja

- A

Kontakt Rene Kundla 5022860 Kalev Palo 5103636
Saabumine 15.jaan kell 10 Jõhvi Spordihoonesse 15.jaan kell 10 Parksepa KK

Kabe

Igast grupist pääseb 3 paremat võistkonda finaalturniirile.

Male

Igast grupist pääseb 3 paremat võistkonda finaalturniirile.


Lauatennis

Igast grupist pääseb 4 paremat võistkonda finaalturniirile.


I grupp
Korraldaja kabe

koht 2010

male

koht 2010

lauatennis

koht 2010

Jõhvi
Luunja

1.

Luunja

8.

Viimsi

2.

Jõhvi

5.

Jõhvi

9.

Luunja

5.

Mäetaguse

16.

Viimsi

11.

Jõhvi

12.

Kohtla-Nõmme

-

Mäetaguse

13.

Mäetaguse

20.

Haljala

-

Kohtla-Nõmme

-

Kohtla-Nõmme

-

    Haljala

-

Haljala

-

Kontakt Rene Kundla 5022860
Saabumine 15. jaanuaril kell 10 Jõhvi Spordihoonesse
II grupp
Korraldaja kabe

koht 2010

male

koht 2010

lauatennis

koht 2010

Tartu
Tartu

2.

Tartu

3.

Tartu

3.

Koeru

8.

Tähtvere

7.

Tähtvere

8.

Tähtvere

9.

Pärsti

13.

Tabivere

9.

Tabivere

13.

Koeru

17.

Pärsti

10.

Tamsalu

18.

Tamsalu

20.

Koeru

17.

        Raasiku

 - 

Kontakt Vello Sulakatko 5050368
Saabumine 15. jaanuaril kell 10 Lähte spordihoonesse, lauatennis Kõrvekülla
III grupp
Korraldaja kabe

koht 2010

male

koht 2010

lauatennis

koht 2010

Kernu
Sauga

4.

Paikuse

2.

Kernu

4.

Kiili

6.

Sauga

10.

Paikuse

7.

Kernu

10.

Kiili

12.

Kiili

14.

Kose (loobus)

16.

Kernu

13.

Kose

16.

Tarvastu (loobus)

-

Kose

-

Kehtna

-

    Tarvastu (loobus)

-

Tarvastu (loobus)

-

Kontakt Kalju Põldaru 5214206
Saabumine 15. jaanuaril kell 10 Kernu valla rahvamajja
IV grupp
Korraldaja kabe

koht 2010

male

koht 2010

lauatennis

koht 2010

Viru-Nigula
Rae

3.

Sõmerpalu

4.

Märjamaa (loobus)

1.

Palamuse

7.

Rae

6.

Viru-Nigula

6.

Suure-Jaani

11.

Viru-Nigula

13.

Põltsamaa

11.

Märjamaa (loobus)

13.

Saku

17.

Suure-Jaani

13.

Viru-Nigula

13.

Suure-Jaani

20.

Väike-Maarja

15.

        Kadrina

-

Kontakt Ervins Veitsurs  5032591
Saabumine 15. jaanuaril kell 10 kabe ja male Viru-Nigula Hariduse Seltsi, lauatennis spordihoonesse


 
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner