s1392

22. Eesti valdade talimängud

Meeste korvpalli eelturniir

18.-19.jaanuar 2014

Otse finaalturniirile on edasipääsu taganud:
Kose
Kohila
Võru
Väike - Maarja

Eelturniir

A- alagrupp – pühapäev, 19.jaanuar Kiili Gümnaasiumi Spordihall

1.       Kiili – korraldaja Kaupo Kütt, mobiil 53445009, e-post kaupo@kiilispordiklubi.ee
2.       Sõmeru
3.       Sauga
4.       Jõhvi
5.       Paikuse

B-alagrupp – pühapäev, 19.jaanuar Voka Spordihoone

1.       Toila – korraldaja Peeter Sööt, mobiil 53068323, e-post peeter.soot@toila.ee
2.       Ülenurme
3.       Kambja
4.       Kadrina
5.       Harku

C-alagrupp – laupäev, 18.jaanuar Kõrveküla Spordihoone

1.       Tartu vald – korraldaja Vello Sulakatko, mobiil 3725050368, e-post cartoni@hot.ee
2.       Tamsalu
3.       Viljandi
4.       Rae
5.       Lüganuse
6.       Saku

D-alagrupp – laupäev, 18.jaanuar Torma Spordihoone

1.       Torma - korraldaja Aarne Neimann, mobiil 5202235, e-post tormaspordihoone@hot.ee
2.       Viimsi
3.       Iisaku
4.       Koeru
5.       Luunja

E-alagrupp – laupäev, 18.jaanuar Vinni Spordikompleks

1.       Vinni – korraldaja Ergo Prave, mobiil 53403581, e-post inf@vinnisport.eu
2.       Ambla
3.       Saue
4.       Jõgeva
5.       Kernu
6.       Rakke

6.    F-alagrupp – laupäev, 18.jaanuar Antsla

1.       Antsla – korraldaja Kalle Samarüütel, mobiil 55605622, e-post kallesamaruutel@gmail.com
2.       Tabivere
3.       Suure-Jaani
4.       Nõo
5.       Otepää

  Eelturniiril mängitakse Eesti Vabariigis kehtivate  FIBA reeglite järgi. Alagruppides mängitakse välja kõik kohad.

Erandina:
1. Alagruppides mängitakse 4 x 5 min jooksvat aega.
2. Alagruppides igal veerandajal on üks  30 sek time out – kell seisab.
3. Mängu poolaegade vahe on alagruppides  3 min. Veerandaegade vahe 50 sek.
4. Iga veerandaja viimane minut on "puhas" mänguaeg.
5. Lisaaeg 3 minutit.
6. Mängust eemaldatud mängija jätab järgnevad 2 mängu vahele.
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner