23. Eesti valdade talimängude korraldustoimkond

Tahkuranna, 28.veebruar - 1. märts 2015.a.

esimees Karel Tõlp   Tahkuranna vallavanem karel.tolp@tahkuranna.ee
peakoordinaator   Tarmo Volt EMSL Jõud peasekretär tarmo@joud.ee
  Kaiu Kustasson   Pärnumaa Spordiliidu tegevjuht kaiu.kustasson@gmail.com  
  Anu Nõmm Tahkuranna kultuuri-ja spordikeskuse juhataja anu@tahkuranna.ee
  Enn Tasalain SA Jõulumäe tervisekeskuse haldus-ja arendusjuht   info@joulumae.ee
  Helen Mast EMSL Jõud peaspetsialist helen@joud.ee
       

Kohtunikekogu

23. Eesti valdade talimängud   peakohtunik Kaiu Kustasson    5149380 kaiu.kustasson@gmail.com  
  peasekretär  Helen Mast 5299432 helen@joud.ee
         
Murdmaasuusatamine     peakohtunik       Eido Tasalain 5094895 info@joulumae.ee
  peasekretär Merike Õun 5165720 merike.oun@gmail.com
Mäesuusatamine peakohtunik Peeter Siim 5134877     siimpeeter@gmail.com
Korvpall peakohtunik Aivar Palu 5189252 palu.aivar@gmail.com
  peasekretär Liina Reinup 5277500 liina.reinup@gmail.com
Lauatennis peakohtunik Arvi Vainula 565 3893 arvi.vainula@gmail.com
Male peakohtunik Eiki Lehemets 55663688 eiki.lehemets@gmail.com
Kabe peakohtunik Aare Harak 5106052  
Juhtide võistlus peakohtunik Enn Tasalain 5186142 info@joulumae.ee
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner