24. Eesti valdade talimängude korraldustoimkond

Põlva, 27.- 28.veebruar  2016.a.

esimees Georg Pelisaar   Põlva vallavanem georg.pelisaar@polva.ee
peakoordinaator   Tarmo Volt EMSL Jõud peasekretär tarmo@joud.ee
  Ingrid Muuga Põlva Maakonna Spordiliidu peasekretär   polvasport@gmail.com   
  Janika Usin Põlva abivallavanem janika.usin@polva.ee
  Taima Nurm Põlva Spordikooli direktor  polva.spordikool@mail.ee
  Koit Nook Põlva ÜG direktor koit.nook@polvayg.edu.ee 
  Helen Mast EMSL Jõud peaspetsialist helen@joud.ee

Kohtunikekogu

24. Eesti valdade talimängud   peakohtunik Ingrid Muuga    517 5848 polvasport@gmail.com
  peasekretär  Laine Saal 5342 5721 laines@hot.ee
         
Murdmaasuusatamine     peakohtunik       Arne Tilk 5172455 arne.tilk@gmail.com
  peasekretär Merike Õun 5165720 merike.oun@gmail.com
Mäesuusatamine peakohtunik Peeter Siim 5134877     siimpeeter@gmail.com
  peasekretär Jan-Erik Luik  53461998 jan-erik.luik@gag.ee
Korvpall peakohtunik Mati Proos 5263896 matiproos@gmail.com
  peasekretär Liina Reinup 5277500 liina.reinup@gmail.com
Lauatennis peakohtunik Arvi Vainula 565 3893 arvi.vainula@gmail.com
Male peakohtunik Hendrik Olde 52 51 623 hendrik.olde@maleliit.ee
Kabe peakohtunik Gert Elmaste 56471454 gert.elmaste@gmail.com
Juhtide võistlus peakohtunik      
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner