32. Eesti linnade talimängude korraldustoimkond

Otepää, 27.-28.veebruar 2016.a.

esimees Kalev Laul      Otepää vallavanem Kalev.Laul@otepaa.ee
peakoordinaator   Tarmo Volt EMSL Jõud peasekretär tarmo@joud.ee
  Rein Leppik Valgamaa Spordiliidu tegevjuht   Rein.Leppik@valgamv.ee
  Janika Laur Otepää Vallavalitsuse haridus-, kultuuri ja spordinõunik   Janika.Laur@otepaa.ee
  Monika Otrokova  Otepää Vallavalitsuse kommunikatsioonijuht        monika@otepaa.ee 
  Ants Saar EMSL Jõud nõunik ants@joud.ee

 

Kohtunikekogu

32. Eesti linnade talimängud     peakohtunik Rein Leppik         5234974   Rein.Leppik@valgamv.ee 
  peasekretär  Tiiu Tõugjas                5282862 tiiu.tougjas@gmail.com
         
Murdmaasuusatamine     peakohtunik        Ants Orasson        5094421   magnar15@hot.ee
  peasekretär Silva Hinnobert 58115157 silva.hinnobert@mail.ee
Mäesuusatamine peakohtunik Peeter Siim 5134877  siimpeeter@gmail.com
  peasekretär Jan-Erik Luik 53461998  jan-erik.luik@gag.ee
Korvpall peakohtunik Harri Nuka    5076293     harrinuka@gmail.com
  peasekretär Krista Kungla 5177366 krista.kungla@kalev.eu
Lauatennis peakohtunik Heikki Sool       5205204     heikki.sool@gmail.com 
Male peakohtunik Askold Nassar      58377364   askold.nassar@gmail.com 
Kabe peakohtunik Uno Plakk 53454311 unoplakk1944@mail.ru
  peasekretär Kadi Tamm   kadi@koolitusruum.ee
Juhtide võistlus peakohtunik      
         

 

Valdkonnad

Otepää Gümnaasium    direktor Külle Viks 766 8240    kylle@nuustaku.edu.ee   
Otepää Gümnaasium majandusala juhataja  Kalev Aigro 5141592  kalev@nuustaku.edu.ee 
Pühajärve Põhikool direktor Miia Pallase 5076285 miia@pyhajarve.edu.ee
Kääriku Spordikeskus juhataja Heiki Ehte 53051265   heiki@tehvandi.ee
Kääriku Spordikeskus majandusjuht Avo Orav 5066868              avo@tehvandi.ee
Toitlustamine Dussmann Eesti  Ursula Juhkam       56287339     otepaa@dussmann.ee
Kujundaja   Arvo Saal 5531235 arvo@joud.ee 
Kultuuriprogramm     Janika Laur     5239139 Janika.Laur@otepaa.ee
Pressiteated   Monika Otrokova  5058970  monika@otepaa.ee
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner