Valdade XIII suvemängude eelturniirid võrkpallis

Vastavalt valdade XIII suvemängude juhendile, laekunud ülesandmistele ja eelmiste suvemängude tulemustele, toimuvad võrkpalli eelturniirid järgmistes kohtades:

Naiste võrkpall

I alagrupp

Läbiviija  Audru vald
Kontaktisikud:
Aili Rehe             5144353
Urmas Peterson   5036752
Saabumine  17.aprillil kell 10.00 Audru KK  võimla

  1. Audru
  2. Türi
  3. Taebla
  4. Käina

II alagrupp

Läbiviija Pärsti vald
Kontaktisik: Leho Estorn       53444062
Saabumine 17.aprillil kell 10.00 Päri Spordihoone

  1. Pärsti
  2. Tartu
  3. Vändra  alev
  4. Lasva
  5. Otepää

III alagrupp

Läbiviija Are vald
Kontaktisik: Marje Vaar  5184831
Saabumine 17.aprillil kell 10.00 Pärnu-Jaagupi Spordihoone, II väljak 

  1. Are
  2. Saarepeedi
  3. Kohila
  4. Rapla

IV alagrupp

Läbiviija Vastemõisa vald
Kontaktisik: Heino Poska  5268371
Saabumine 17.aprillil kell 9.30 Kildu Põhikool

  1. Vastemõisa
  2. Võru
  3. Saarde
  4. Haljala
  5. Jõgeva

V alagrupp

Läbiviija Urvaste vald
Kontaktisik: Anneli Meier  5101305
Saabumine 17.aprillil kell 9.30 Kuldre Põhikool

  1. Urvaste
  2. Ülenurme
  3. Paikuse
  4. Kehtna
  5. Värska

VI alagrupp

Läbiviija Häädemeeste vald
Kontaktisik: Tõnis Joarand  51967011
Saabumine 17.aprillil kell 10.00  Häädemeeste Spordihoone

  1. Häädemeeste
  2. Viimsi
  3. Valjala
  4. Ridala

VII alagrupp

Läbiviija Halinga vald
Kontaktisik: Hevelin Kärp  55932951
Saabumine 17.aprillil kell 10.00 Pärnu-Jaagupi Spordihoone

  1. Halinga
  2. Märjamaa
  3. Emmaste
  4. Tarvastu

VIII alagrupp

Läbiviija Põltsamaa vald
Kontaktisik  : Väino Treiman  5235305
Saabumine  17.aprillil kell 10.00  Adavere Põhikool

  1. Põltsamaa
  2. Avinurme
  3. Tähtvere
  4. Sauga

Meeste võrkpall

I alagrupp

Läbiviija Paikuse vald
Kontaktisik: Roland Šimanis  55578651
Saabumine 16.aprillil kell 10.00 Paikuse Spordihoone

  1. Paikuse
  2. Saarepeedi
  3. Ridala
  4. Kehtna
  5. Rae II
  6. Tahkuranna

II alagrupp

Läbiviija Kadrina vald
Kontaktisik: Aivar Lankei  5232324
Saabumine 17.aprillil kell 10.00 Kadrina Spordihoone

  1. Kadrina
  2. Kose
  3. Mäetaguse
  4. Sauga
  5. Tarvastu
  6. Harku

III alagrupp

Läbiviija Ülenurme vald
Kontaktisik  :Heiki Sarapuu  55659324
Saabumine 17.aprillil kell 10.00 Tõrvandi Spordihoone

  1. Ülenurme
  2. Vändra alev
  3. Lasva
  4. Tabivere
  5. Rae I

IV alagrupp

Läbiviija Audru vald
Kontaktisik : Urmas Peterson  5036752
Saabumine 17.aprillilkell 10.00 Audru KK võimla

  1. Audru
  2. Muhu
  3. Käina
  4. Kullamaa
  5. Märjamaa

V alagrupp

Läbiviija Ambla vald
Kontaktisik: Leo Matikainen  5145653
Saabumine  16.aprillil kell 10.00 Aravete Spordihoone

  1. Ambla
  2. Tähtvere
  3. Pärsti
  4. Haljala
  5. Kuusalu
  6. Nissi

VI alagrupp

Läbiviija Imavere vald
Kontaktisik :Jüri Ellram  5117499
Saabumine  17.aprillil kell 10.00 Imavere Spordihoone

  1. Imavere
  2. Urvaste
  3. Kohila
  4. Tartu
  5. Helme
  6. Värska

VII alagrupp

Läbiviija Raasiku vald
Kontaktisik. Ivar  Vilberg  5076871
Saabumine 17.aprillil kell 10.00 Aruküla Põhikooli Spordihoone

  1. Raasiku
  2. Türi
  3. Halinga
  4. Avinurme
  5. Põltsamaa
  6. Rapla

VIII alagrupp

Läbiviija Suure-Jaani vald
Kontaktisik  : Arne  Miilen  5264054
Saabumine 16.aprillil kell 10.00  Sürgavere Spordihoone

  1. Suure-Jaani
  2. Väätsa
  3. Saarde
  4. Kernu
  5. Nõo
  6. Vastemõisa

TÄIENDAV  INFO

  • Juhendi järgi pääseb 2 paremat võistkonda igast alagrupist finaali (2.-3.juuli Ülenurmes). Omavaheline mängu tulemus tuleb kaasa.
  • Eelturniiridel mängitakse:
    a) turniirisüsteemis, kui on kuni 5 võistkonda;
    b) 6 ja enama võistkonna puhul võib mängida ka kahes alagrupis koos kõigi kohtade väljaselgitamisega;
  • Mängud toimuvad "parem kolmest”.
  • Vallad, millised ei ole veel mingil põhjusel tasunud osavõtumaksu, palun seda teha hiljemalt 10.aprilliks (500.- krooni võistkonna kohta) Eesti Maaspordi Liidu ”Jõud” arveldusarvele 10052037323002 EÜP.
  • Kõigil osavõtjatel võtta ühendus läbiviijaga ja kinnitada oma osavõttu.
  • Alagrupi läbiviija:
    a) Kindlustab nõuetekohase kohtunikekogu ja viib läbi võistluse osavõtumaksudest laekuva summa piires (palun teatada arveldusarve number, kuhu saab üle kanda võistkondade osavõtumaksud);
    b) Saadab 5 päeva jooksul peale võistluste toimumist (EMSL ”Jõud”, Tallinn 10137, Toompuiestee 21) järgmised alagruppide materjalid:
    1) turniiride tabelid koos lõpliku paremusjärjestusega ning finaali pääsenud võistkondade omavahelise tulemuse;
    2) ülesandmislehed;
    3) mängude protokollid;
    4) finantsaruande  osavõtumaksude kulutamise kohta.
    Aruande vorm asub SIIN.

Matti Reimann
Eesti Maaspordi Liidu ”Jõud” peaspetsialist

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner