42. Eesti linnade suvemängud

Valga, 8.-9. juuli 2017

Korraldustoimkond

esimees          Kalev Härk      Valga linnapea 502 7768   kalev.hark@valgalv.ee        
peakoordinaator    Tarmo Volt       EMSL Jõud peasekretär              504 0612  tarmo@joud.ee
peakorraldaja Lauri Drubinš Valga aselinnapea 512 4285        lauri.drubins@valgalv.ee 
peakorraldaja Rein Leppik Valgamaa Spordiliidu tegevjuht 523 4974 rein.leppik@gmail.com  
  Karl Kirt Valga LV vanemspetsialist 5919 4744 karl.kirt@valgalv.ee 
  Meelis Kattai  Valga Sport juhataja 5347 8170 meelis@valgasport.ee
  Ants Saar EMSL Jõud nõunik 506 2596  ants@joud.ee

 

Kohtunikekogu

Eesti linnade suvemängud    peakohtunik Rein Leppik        523 4974 rein.leppik@gmail.com   
  peakohtuniku abi     Ants Saar 506 2596 ants@joud.ee
  peasekretär Tiiu Tõugjas 528 2862 tiiu.tougjas@gmail.com
         
Kergejõustik peakohtunik Riho Meri 5664 0378   riho.meri@mail.ee
  peasekretär Reimo Mändla 558 6522  reimomandla@gmail.com    
Võrkpall peakohtunik Vassili Dinis 503 9028

valgaviktooria@gmail.com 

Jalgrattakross peakohtunik Priit Karjane 512 7595 priit.karjane@gmail.com
Orienteerumine peakohtunik Arvo Saal 553 1235  arvo@joud.ee
Tennis peakohtunik Robert Bagdazarjan   5599 0093 info@valgatennis.ee 
Petank peakohtunik Tiit Kattai 520 2962 tiitkattai@gmail.com
Mälumäng peakohtunik Rudo Lilleleht 511 7273 lilleleht@gmail.com
Jahilaskmine CSP peakohtunik Tõnu Krooben 517 4155 tonu.krooben@mail.ee
Juhtide võistlus peakohtunik Lauri Drubinš 512 4285 lauri.drubins@valgalv.ee 
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner