43. Eesti omavalitsuste suvemängud

Haapsalu, 7.-8. juuli 2018

43. Eesti omavalitsuste suvemängude korraldustoimkond

esimees          Urmas Sukles     Haapsalu linnapea 5024529 Urmas.Sukles@haapsalulv.ee
peakoordinaator   Tarmo Volt       EMSL Jõud peasekretär          5040612  tarmo@joud.ee    
  Liina Põld Haapsalu aselinnapea  5240318 liina.pold@haapsalulv.ee
  Eveli Maripuu Haapsalu LV sporditöö spetsialist 56657673  eveli.maripuu@haapsalulv.ee 
  Urmas Koppe Haapsalu Maakonna Spordiliit Läänela  55609924  urmaskoppe@gmail.com
  Ülle Lass Haapsalu Maakonna Spordiliit Läänela  5171746  spordiliit@laanesport.ee
  Tarmo Tuisk Haapsalu linna Spordibaasid 5065688  tarmo.tuisk@spordibaasid.ee
  Helen Mast EMSL Jõud peaspetsialist 5299432  helen@joud.ee
  Priit Karjane EMSL Jõud peaspetsialist 5127595 priit@joud.ee

43. Eesti omavalitsuste suvemängude kohtunikekogu

Suvemängud  peakohtunik Ülle Lass 5171746 spordiliit@laanesport.ee   
  peakohtuniku abi  Priit Karjane 5127595     priit@joud.ee
  peasekretär Valdo Nõlvak   56633214 valdo.nolvak@gmail.com
  peasekretäri abi Helen Mast 5062596 helen@joud.ee   
         
Kergejõustik peakohtunik Erik Horn 5266376   erikhorn@hotmail.com
  peasekretär Jaak Israel 55698844 jaak.israel@akg.vil.ee   
Võrkpall peakohtunik Urmas Koppe 55609924  urmaskoppe@gmail.com
  peasekretär      
Jalgrattakross peakohtunik Jaan Saviir 5026247 jaan@hts.ee
Orienteerumine   peakohtunik Grete Kindel  53710852 grete.kindel@gmail.com
  rajameister Peep Aedviir 55623728  aedviir@gmail.com
Petank  peakohtunik Silver Kingsepp  55925832  silver@uuskalda.ee
  peasekretär   Maive Sein    maive@nurmeproduction.ee   
Mälumäng peakohtunik Margus Maiste 5530967 margus.maiste@mail.ee
Tennis oeakohtunik Vello Kuhi 5023047 vello@promenaad.ee
Köievedu peakohtunik Aap Uspenski 5023054  aap@hot.ee
Discgolf peakohtunik Raido Kängsepp  53463423 paliveredg@gmail.com
Juhtide võistlus peakohtunik Heikki Sool  5205204  heikki.sool@gmail.com
         

Valdkonnad

Spordibaasid Haapsalu Linna Spordibaasid  Tarmo Tuisk 5065688 tarmo.tuisk@spordibaasid.ee  
    Karel Möll   55531114  karel@spordibaasid.ee
    Alar Källe 5171730  alar@spordibaasid.ee
Toitlustamine Haapsalu Põhikooli söökla  Janne Lepp 53027925  janne.lepp@haapsalulv.ee
  Maiu söögituba  Maiu Kallas  5026287  maiu.toit@gmail.com
Koolimajutus     Haapsalu Põhikool Toivo Birk 56569450  toivo.birk@hpk.edu.ee
Kujundaja   Tõnno Habicht    5022326   tonno@egg.ee  

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner