35. Eesti omavalitsuste talimängud

Kadrina, 2.-3. märts 2019

35. Eesti omavalitsuste talimängude korraldustoimkond

esimees          Kairit Pihlak    Kadrina vallavanem 5271962   Kairit.Pihlak@kadrina.ee
peakoordinaator    Tarmo Volt       EMSL Jõud peasekretär          5040612  tarmo@joud.ee 
  Robert Salep Kadrina Spordikeskus 5240590 robertsalep@kadrina.ee
  Vahur Leemets   Kadrina Spordikeskus  56495439  vahur@nelson.ee
  Raili Vlasovski Lääne-Virumaa Spordiliidu tegevjuht   53481100  info@lvsl.ee   
  Helen Mast EMSL Jõud peaspetsialist 5299432  helen@joud.ee
  Priit Karjane EMSL Jõud peaspetsialist 5127595 priit@joud.ee

35. Eesti omavalitsuste talimängude kohtunikekogu

Talimängud  peakohtunik Robert Salep 5240590 robertsalep@kadrina.ee
  peakohtuniku abi    Priit Karjane 5127595 priit@joud.ee
  peasekretär Helen Mast 5062596 helen@joud.ee
  peasekretäri abi      
         
Murdmaasuusatamine       peakohtunik Vahur Leemets 56495439  vahur@nelson.ee
  peasekretär Merike Õun 5165720 merike.oun@gmail.com
Mäesuusatamine peakohtunik Jan-Erik Luik 53461998     jan@nommelumepark.ee    
Juhtide võistlus peakohtunik Robert Salep 5240590  robertsalep@kadrina.ee
Korvpall peakohtunik Mikko Virkala 53001461 mikko.virkala@rescue.ee
Lauatennis peakohtunik Aarne Ruuto 55663475  ruutokatused@gmail.com
Male peakohtunik     Hendrik Olde 5251623 hendrik.olde@maleliit.ee   
Kabe peakohtunik Aare Harak 5106052 aare.harak@winston.ee
Ujumine peakohtunik Mihhail Strungar    53321533 mihhail@tuk.ee

Valdkonnad

Spordirajatised Kadrina Spordikeskus Robert Salep 5240590  robertsalep@kadrina.ee
  Rakvere Spordikeskus  Rein Kopli    55511512    rein.kopli@rakverespordikeskus.ee   
  Kiviõli Seikluskeskus Janek Maar 5102704 info@seikluskeskus.ee
Toitlustamine Kadrina Keskkooli söökla  Veronika Virves     53999774  stadniktoitlustus@hot.ee  
  Pariisi Puhkeküla Olev Käsperson 5039655 info@pariisi.ee
  Rakvere Spordikeskuse kohvik   Urmas Lindlo 53716767   nurmekook@gmail.com
  Kiviõli Seikluskeskuse kohvik   53317322 info@seikluskeskus.ee
Koolimajutus     Kadrina Keskkool Ivo Särg 3225646 ivosaerg@gmail.com 
Kujundaja   Tõnno Habicht 5022326 tonno@egg.ee
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner