Eesti valdade XIV talimängude eelturniirid

Vastavalt Eesti valdade XIV talimängude juhendile, laekunud ülesandmistele ja eelmiste hooaegade tulemustele toimuvad lauamängude ning korvpalli eelturniirid järgmiselt:

I  Lauamängud

Finaali pääseb igast alagrupist 3 paremat võistkonda males ja kabes ning 4 lauatennises.

I alagrupp

Läbiviija
Kernu vald                    male                 kabe                 lauatennis
Paikuse                       male                 -                       lauatennis
Toila                              -                      kabe                 -
Kehtna                         male                 kabe                 lauatennis
Sauga                           male                 kabe                 -
Tamsalu                        male                 kabe                 lauatennis
Rapla                            -                       kabe                 lauatennis
Suure-Jaani I                 male                 kabe                 lauatennis

Saabumine 14.jaanuaril kella 10.00 Haiba Spordihoonesse (Kernu Rahvamaja)
Kontaktisik Kaljo Põldaru   5214206

II alagrupp

Läbiviija
Tartu  vald                    male                 kabe                 lauatennis
Saarde                         male                 -                       lauatennis
Kõo                             male                 -                       -
Haljala                          -                       -                       lauatennis
Tabivere                       male                 kabe                 lauatennis
Kose                            male                 kabe                 lauatennis
Väike-Maarja                -                       kabe                 -
Pärsti                            male                 -                       lauatennis
Palamuse                      -                       kabe                 -

Saabumine 14.jaanuaril  kella 10.00  Lähte Spordihoonesse
Kontaktsisik Vello Sulakatko   5050368

III alagrupp

Läbiviija
Audru vald                   male                 kabe                 lauatennis
Kohila                          male                 -                       -
Häädemeeste                -                       kabe                 -
Märjamaa                     male                 kabe                 lauatennis
Viimsi                           male                 -                       lauatennis
Raasiku                        male                 kabe                 lauatennis
Halinga                        -                       -                       lauatennis
Tarvastu                       male                 kabe                 lauatennis

Saabumine 14.jaanuaril kella 10.00 Audru Kultuurikeskusesse
Kontaktisik Eerik Philips   53483148

IV alagrupp

Läbiviija
Koeru vald                   male                 kabe                 lauatennis
Luunja                          male                 kabe                 lauatennis
Viru-Nigula                  male                 kabe                 lauatennis
Sõmerpalu                    male                 -                       -
Tähtvere                       male                 -                       lauatennis
Rae                              -                       kabe                 -
Kiili                              male                 kabe                 -
Imavere                        -                       -                       lauatennis
Suure-Jaani II               -                       -                       lauatennis

Saabumine 14.jaanuaril kella 10.00  Koeru KK võimlasse
Kontaktisik Vahur Palu   5244315

II   Naiste korvpall

Finaali pääseb igast alagrupist 2 paremat võistkonda.

I alagrupp

Läbiviija
Imavere vald
Tartu
Võru
Kuusalu
Kõrgessaare
Ülenurme
Kose
Ambla

Saabumine 14.jaanuaril kella 10.00 Imavere Põhikooli Spordihoonesse
Kontaktisik  Aare Järvik   5286574, 3897553

II alagrupp

Läbiviija
Tähtvere vald
Padise
Türi
Paikuse
Rapla
Väike-Maarja
Kiili

Saabumine 15.jaanuaril kella 10.00 Tähtvere valda Ilmatsalu võimlasse
Kontaktisik Kaja Raid   5065788

III  Meeste korvpall

Finaali pääseb igast alagrupist 2 paremat võistkonda.

I alagrupp

Läbiviija
Antsla vald
Kiili
Luunja
Karksi
Kose
Tähtvere
Sõmerpalu
Pärsti
Tarvastu

Saabumine 14.jaanuaril kella 10.00  Antsla Gümnaasiumi (Kooli 19)
Kontaktisik  Kalle Samarüütel   55605622

II alagrupp

Läbiviija
Toila vald
Rae
Kernu
Kuusalu
Ambla
Mäetaguse
Saue
Tamsalu
Tartu

Saabumine 14.jaanuaril kella 10.00 Voka Spordihoonesse
Kontaktisik  Viiu Normak  53428517

III alagrupp

Läbiviija
Suure-Jaani vald
Tabivere
Raasiku
Paikuse
Vasalemma
Audru
Juuru
Kõue
Märjamaa

Saabumine 14. jaanuaril kella 10.00  Sürgavere Spordihoonesse
Kontaktisik Mati Adamson  5039071

IV alagrupp

Läbiviija
Haljala vald
Ülenurme
Võru
Viimsi
Padise
Saarde
Rapla
Väike-Maarja
Kadrina

Saabumine 14.jaanuaril kella 10.00 Haljala Spordihoonesse
Kontaktisik Meelis Kari   5024288

TÄIENDAV INFO

  1. Vastavalt juhendile toimuvad alagrupimängud 14.-15.jaanuaril 2006.a.
  2. Esindajate koosolekul paneb läbiviija peakohtunik koos võistkondade esindajatega paika võistluste süsteemi (males ja kabes ka ajakontroll).
  3. Alagruppide läbiviijad kindlustavad võistluspaigad, võistlusteks vajaliku inventari ning  nõuetekohase kohtunikekogu. Vajadusel ka majutusvõimalused.
  4. Kõigil alagrupist osavõtjatel võtta ühendus läbiviijaga, täpsustada oma saabumine ning majutustingimused (vajadusel) jms. Kontakttelefonid antud eespool.
  5. Alagruppide läbiviijad:
    1.Saadavad peale alagruppide toimumist EMSL ”Jõud” Tallinn 10137 Toompuiestee 21 järgmised materjalid:
    a) turniiride tabelid koos lõpliku paremusjärjestuse ja finaali pääsenud võistkondade (korvpallis) omavaheliste kohtumiste tulemuste äramärkimisega;
    b) võistkondade ülesandmislehed koos mängude protokollidega;
    c) teatavad EMSL ”Jõud”  telef. 6622653 oma valla või spordiklubi pangarekvisiidid, kuhu saab üle kanda  osavõtvate võistkondade osavõtumaksud. Peale alagruppe saadavad finantsaruande laekunud rahade (osavõtumaksu) kulutamise kohta lisatud aruandevormi kohaselt (aruande vorm asub siin).

NB! Kõigil võistkondadel, kelledel on osavõtumaks mitmesugustel põhjustel tasumata, teha seda hiljemalt  9.jaanuariks 2006.a. (juhendi punkt nr. 13).

Eesti Maaspordi Liit "Jõud"

Matti Reimann
EMSL ”Jõud” peaspetsialist

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner