Eestimaa Spordiliit Jõud 2019. aasta meistrivõistlused jäähokis

Ajakava

Mängitakse kahes tugevusgrupis.

I grupp

  1. Saku Hokiklubi
  2. Jõgevamaa
  3. HC Vepr
  4. Viljandi Hokiklubi

I grupp mängib 2 ringi turniirisüsteemis.

I ring

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 8. märts           21:00   Škoda jäähall    Saku - Viljandi    9:2 (4:0,2:0,3:2)
 9. märts  10:00  Tondiraba jäähall    Vepr - Jõgevamaa  1:8 (1:3,0:3,0:2)
 22. veebruar  21:00  Škoda jäähall  Saku - Jõgevamaa   2:2 (0:1,0:0,2:1)
 23. veebruar  13:00  Viljandi jäähall   Viljandi - Vepr  4:1 (1:1,3:0,0:0) 
 24. veebruar  12:00  Viljandi jäähall  Viljandi - Jõgevamaa    2:5 (0:2,1:2,1:1) 
 25. veebruar  18:30  Škoda jäähall   Vepr - Saku  1:4 (0:2,1:2,0:0)

II ring

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 31. märts  10:00   Tartu jäähall   Jõgevamaa - Viljandi HK     17:6 (4:3,6:2,7:1)  
 5. aprill  20:00  Viljandi jäähall  Viljandi HK - Saku HK  5:11 (2:3,2:6,1:2)
 12. aprill  21:00  Škoda jäähall  Saku HK - HC Vepr  2:4 (0:4,2:0,0:0)
     Tartu jäähall  Jõgevamaa - HC Vepr  5:0
 20. aprill  17:00  Tartu jäähall  Jõgevamaa - Saku HK  3:1 (1:0,0:1,2:0)
 21. aprill  10.30  Škoda jäähall  HC Vepr - Viljandi HK  9:3 (0:2,5:1,4:0)

 

II grupp

I - alagrupp 

  1. Rõuge / Vastseliina
  2. HK Predators (Viljandi 2)
  3. Valga Lions
  4. Tartu Lions

II - alagrupp

  1. HK Uudeküla Päts    
  2. Jõgevamaa Jäähokiklubi (2)
  3. Pärnu HK 
  4. Lelle HK Saurused 

II grupp on paigutatud kahte alagruppi, kus mängitakse 1 ring turniirisüsteemis.
Mõlema alagrupi 2 paremat pääsevad finaalturniirile, kus selgitatakse turniirisüsteemis 1.-4. kohad.
Alagruppides 3. koha saavutanud võistkonnad selgitavad omavahelises mängus 5.-6. koha.
Alagruppides 4-ks jäänud võistkonnad selgitavad omavahelises mängus 7.-8. koha.

I - alagrupp

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 2. veebruar   11:00   Rõuge      Rõuge/Vastseliina - Tartu Lions    1:5 (0:2,1:0,0:3)    
 6. veebruar     20:15  Tartu jäähall    Tartu Lions - Valga Lions  4:7 (1:4,2:2,1:1) 
 9. veebruar  15:00  Viljandi jäähall    HK Predators - Valga Lions  2:12 (0:4,1:4,1:4) 
 10. veebruar    12:00  Viljandi jäähall  Rõuge/Vastseliina - HK Predators     6:2 (2:0,3:1,1:1)
 3. märts  13:30  Tartu jäähall  Valga Lions - Rõuge/Vastseliina  4:5 (2:1,3:1,0:2)
 17. veebruar  11:00  Viljandi jäähall  HK Predators - Tartu Lions  1:3 (1:0,0:1,0:2)

II - alagrupp

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 23. veebruar      Uudeküla    HK Uudeküla Päts - Lelle Saurused    5:1 (1:0,2:0,2:1)
 9. veebruar    12:00    Tartu jäähall    Jõgevamaa Jäähokiklubi - Lelle Saurused    9:2 (1:1,4:0,4:1) 
 3. märts  12:00  Viljandi jäähall    Jõgevamaa Jäähokiklubi - Pärnu HK    3:4 (1:0,1:2,1:2)
 3. märts  13:30  Viljandi jäähall  Pärnu HK - HK Uudeküla Päts  2:3 (1:1,0:1,1:1) 
 16. veebruar  11:00  Lelle  Lelle Saurused - Pärnu HK  3:11 (0:3,1:4,2:4) 
 17. veebruar  18:15  Tartu jäähall  HK Uudeküla Päts - Jõgevamaa Jäähokiklubi    4:3 (2:1,2:1,0:1)

II grupp - finaalturniir     16.-17. märtsil Tartus Lõunakeskuse jäähallis

Valga Lions, Tartu Lions, Pärnu HK, HK Uudeküla Päts
Igal võistkonnal tasuda finaalturniiri kohtuniketasu 90.- eurot.

 Kuupäev     Aeg    Võistkonnad    Tulemus   
 16. märts  12:00   Tartu Lions - HK Uudeküla Päts    2:2 (0:1,1:1,1:0)   
 16. märts  13:00  Valga Lions - Pärnu HK  5:1 (4:0,1:1,0:0)
 16. märts  14:00  Valga Lions - HK Uudeküla Päts  2:4 (0:2,0:2,2:0)
 16. märts  15:00  Pärnu HK - Tartu Lions  0:8 (0:2,0:3,0:3)
 17. märts  10:00  Tartu Lions - Valga Lions  4:4 (3:2,1:1,0:1)
 17. märts  11:30  HK Uudeküla Päts - Pärnu HK  5:0 (loobumisvõit)

II grupp - 5.-6. koht

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 24. märts  10:15   Tartu jäähall   Jõgevamaa Jäähokiklubi - Rõuge/Vastseliina    1:6 (0:1,0:2,1:3) 

II grupp - 7.-8. koht

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 9. märts  12:00   Viljandi jäähall   HK Predators - Lelle Saurused   1:5 (0:1,1:3,0:1)  

Võistlused mõlemas grupis toimuvad IIHF hokireeglite 2010 järgi- (välja arvatud väravavahtide kaitsmete mõõdud) ja vastavalt käesolevale reglemendile.

Erisused IIHF reeglitest: 

  • Mängu aeg on mõlemas grupis 3 x 15 minutit puhast aega, vaheaeg 2 minutit.
  • Vahetult enne mängu soojendus 2 minutit (lubatud mitme litriga).
  • Mänge teenindab 2 väljakakukohtunikku, protokollija ja ajavõtja.
    Mängu võib erandkorras, kokkuleppel korraldajaga teenindada  ka üks väljakukohtunik.
  • Keelatud on kasutada löökviskeid ja kehamängu.
  • Võistlusmääruste vastu eksimise korral karistatakse mängijaid vastavalt võistlusmäärustikule eemaldamistega (1 minut).

Palun päev enne toimuva mängu algust esitada võistlusprotokollide koostamiseks võistkonna koosseis (perekonna- ja eesnimi, võistlussärgi nr) e-mailile jaan.ahi@mail.ee .

Paremuse selgitamine

Võit annab 2, viik 1 ja kaotus 0 punkti.
Mängust loobumise korral arvestatakse võistkonnale 0:5 kaotus ja määratakse trahv 100 eurot.
Võrdsete punktide korral arvestatakse paremusjärjestuse määramisel kõigepealt omavaheliste mängude paremust, selle võrdsuse korral omavaheliste mängude väravate vahet, üldist väravate vahet ning ka selle võrdsuse korral, osutub võitjaks meeskond, kellel on turniiril vähem karistusminuteid. 

Majandamine

Kõik võistkondade lähetamisega seotud kulud kannab lähetav organisatsioon.

Võistluste läbiviimisega seotud kulud kaetakse EMSL Jõud eelarvest ja osavõtumaksust.
Võistkondade osavõtumaksuks on kohtunike tasustamine turniiril.

Korralduskoha klubi või vastu võttev võistkond kindlustab korrasoleva väljaku ja lauakohtunikud.
Vastu võtval klubil/ võistkonnal  (ajakavas märgitud esimesena) on kohustus maksta kohtunike tasu (väljakukohtunikele ja lauakohtunikele).

I grupp
Iga mängu kohtunike tasu 80 eurot (2x25 € + 2x15 €), mis tuleb maksta vastuvõtja võistkonna poolt enne mängu algust.
EMSL Jõud maksab kinni II ringi jää rendi arved.

II grupp
Iga mängu kohtunike tasu 60 eurot (2x20 € + 2x10 €), mis tuleb maksta vastuvõtja võistkonna poolt enne mängu algust.
EMSL Jõud maksab kinni finaalturniiri jäähalli rendi arve.

Üldiselt

Kõik juhendis määratlemata küsimused lahendab võistluste peakohtunik koos Kaptenite Koguga, kuhu kuulub üks esindaja igast meeskonnast.

Võistluste peakohtunik on Jaan Ahi, mobiil 556 00150, e-mail jaan.ahi@mail.ee   

Täiendav info EMSL Jõud meistrivõistluste kohta:
Tarmo Volt- telefon 6622652, mobiil 5040612, e-mail tarmo@joud.ee   

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner