36. Eesti omavalitsuste talimängud

Viru-Nigula, 29. veebruar - 1. märts 2020

Korraldustoimkond

esimees          Einar Vallbaum   Viru-Nigula vallavanem 5030360 einar.vallbaum@viru-nigula.ee   
peakoordinaator    Tarmo Volt       EMSL Jõud peasekretär          5040612  tarmo@joud.ee  
  Ainar Sepnik Viru-Nigula valla spordijuht 53431400  ainar.sepnik@viru-nigula.ee
  Erli Väli Kunda Spordikeskus 51993797 erlivali@hotmail.com
  Keio Soomelt Viru-Nigula valla kultuuri- ja noorsoojuht   58200429 keio.soomelt@viru-nigula.ee
  Liis Krigul Viru-Nigula valla avalike suhete spetsialist  51973353 liis.krigul@viru-nigula.ee
  Kristi Onkel Viru-Nigula Kultuurikeskuse direktor 53544534 kristi@kunda.ee
  Kristi Aron Kunda Ühisgümnaasiumi direktor 5518626 kristi.aron@kundakool.ee
  Kaire Kutsar Aseri Vabaajakeskuse juhataja 5072198 vabaajakeskus@viru-nigula.ee
  Raili Vlasovski Lääne-Virumaa Spordiliidu tegevjuht   53481100  info@lvsl.ee
  Helen Mast EMSL Jõud peaspetsialist 5299432  helen@joud.ee
  Priit Karjane EMSL Jõud peaspetsialist 5127595 priit@joud.ee

Kohtunikekogu                                  

Talimängud  peakohtunik Ainar Sepnik 53431400 ainar.sepnik@viru-nigula.ee 
  peakohtuniku abi    Priit Karjane 5127595 priit@joud.ee
  peasekretär Helen Mast 5299432 helen@joud.ee
         
Murdmaasuusatamine       peakohtunik Vahur Leemets 56495439  vahur@nelson.ee
  peasekretär Merike Õun 5165720 merike.oun@gmail.com
  suusarajad       
Mäesuusatamine peakohtunik Jan-Erik Luik 53461998     jan@nommelumepark.ee     
Juhtide võistlus peakohtunik Ainar Sepnik 53431400 ainar.sepnik@viru-nigula.ee  
Korvpall peakohtunik Mikko Virkala 53001461 mikko.virkala@rescue.ee
Lauatennis peakohtunik Pekka Laidinen 5272757  pekkalaidinen@gmail.com
Male peakohtunik     Hendrik Olde 5142625 hendriko66@gmail.com  
Kabe peakohtunik Aare Harak 5106052 aare.harak@winston.ee
Ujumine peakorraldaja Mihhail Strungar    53321533 mihhail@tuk.ee
  peakohtunik Janek Kõlamets 5153799 j2901@hot.ee

Valdkonnad

Spordirajatised Kunda Spordikeskus Ainar Sepnik 53431400  ainar.sepnik@viru-nigula.ee  
  Aseri Vabaajakeskus Kaire Kutsar 5072198 vabaajakeskus@viru-nigula.ee
  Rakvere Spordikeskus  Siim Tuus 
Rein Kopli   
5171779 
55511512   
siim.tuus@rakverespordikeskus.ee   
rein.kopli@rakverespordikeskus.ee
  
  Väike-Munamäe Suusakeskus Priit Tammemägi    56500200 priit@munakas.ee
         
Toitlustamine Kunda Ühisgümnaasiumi söökla 
Aseri Kool
Krista Männi 56268751 krista.manni@vsop.ee 
  Rakvere Spordikeskuse kohvik   Urmas Lindlo    53716767   nurmekook@gmail.com
  Otepää Gümnaasiumi söökla Ursula Juhkam 56287339 otepaa@dussmann.ee
Koolimajutus     Kunda Ühisgümnaasium Kristi Aron 5518626 kristi.aron@kundakool.ee
Kujundaja   Tõnno Habicht 5022326 tonno@egg.ee



 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner