Eesti valdade XIV suvemängude eelturniirid võrkpallis 

Vastavalt Eesti valdade XIV suvemängude juhendile, laekunud ülesandmistele ja eelmiste suvemängude tulemustele toimuvad suvemängude võrkpalli eelturniirid alljärgnevates koosseisudes ja kohtades:

Naised

I alagrupp – läbiviija Häädemeeste vald

Kontaktisik  Tõnis  Joarand  51967011
Saabumine 15. aprillil kell 11.00 Häädemeeste Spordikeskusesse.

  1. Häädemeeste
  2. Valjala
  3. Viimsi
  4. Saarde

II alagrupp – läbiviija Kohila vald

Kontaktisik  Ingrid Kangur  5213057
Saabumine 15. aprillil kell 10.00 Kohila Spordikompleksi.

  1. Kohila
  2. Audru
  3. Taebla
  4. Jõgeva II

III alagrupp – läbiviija Suure-Jaani vald

Kontaktisik  Erla Soots  5185767
Saabumine  15. aprillil kell 10.00 Suure-Jaani Gümnaasiumi võimlasse.

  1. Suure-Jaani
  2. Võru
  3. Helme
  4. Kehtna

IV alagrupp – läbiviija Are vald

Kontaktisik Marje Vaar  5184831
Saabumine 16.aprillil kell 11.00 Are Vallavalitsusse.

  1. Are
  2. Tarvastu
  3. Pärsti
  4. Käina

V alagrupp – läbiviija Halinga vald

Kontaktisik Hevelin  Kärp   55932951
Saabumine 15. aprillil kell 11.00 Pärnu-Jaagupi  Spordikeskusesse.

  1. Halinga
  2. Tähtvere
  3. Märjamaa
  4. Kernu

VI alagrupp – läbiviija Ülenurme vald

Kontaktisik Heiki Sarapuu  55659324
Saabumine 16. aprillil kell 11.00  Tõrvandi Spordihoonesse.

  1. Ülenurme
  2. Lasva
  3. Vändra
  4. Jõgeva I

VII alagrupp – läbiviija Tartu vald

Kontaktisik   Vello Sulakatko 5050368
Saabumine  15. aprillil kell 11.00  Lähte Spordihoonesse.

  1. Tartu
  2. Urvaste
  3. Põltsamaa
  4. Saarepeedi

VIII alagrupp – läbiviija Haljala vald

Kontaktisik  Meelis Kari  5024288
Saabumine 15. aprillil kell 11.00 Haljala  Spordihoonesse

  1. Haljala
  2. Türi
  3. Avinurme
  4. Rapla

Mehed

I alagrupp – läbiviija Tarvastu vald

Kontaktisik  Tarmo Arak 5278113
Saabumine 15. aprillil kell 10.00 Tarvastu Gümnaasiumi võimlasse.

  1. Tarvastu
  2. Ülenurme
  3. Halinga
  4. Lasva
  5. Türi

II alagrupp - läbiviija Ambla vald

Kontaktisik  Leo Matikainen 5145653
Saabumine 15. aprillil kell 10.00 Aravete Spordihoonesse.

  1. Ambla
  2. Saue
  3. Haljala
  4. Avinurme
  5. Karksi 

III alagrupp – läbiviija Imavere vald

Kontaktisik  Are Järvik  5286574
Saabumine 15. aprillil kell 10.00 Imavere Spordihoonesse.

  1. Imavere
  2. Põltsamaa
  3. Paikuse
  4. Kuusalu
  5. Rapla
  6. Rae

IV alagrupp – läbiviija Raasiku vald

Kontaktisik Ivar Vilberg  5076871
Saabumine 15. aprillil kell 10.00 Aruküla Põhikooli.

  1. Raasiku
  2. Sauga
  3. Mäetaguse
  4. Väätsa
  5. Kehtna

V alagrupp – läbiviija Kohila vald

Kontaktisik Paul  Piirmets  56632216
Saabumine 15.aprillil kell 10.00 Kohila Spordikompleksi.

  1. Kohila
  2. Audru
  3. Taebla
  4. Kernu
  5. Muhu

VI alagrupp – läbiviija Pärsti vald

Kontaktisik  Leho Estorn 53444062
Saabumine 16. aprillil kell 10.00 Päri  Spordihoonesse.

  1. Pärsti
  2. Tartu
  3. Jõgeva
  4. Kadrina
  5. Käina 

VII alagrupp – läbiviija Suure-Jaani vald

Kontaktisik Arne  Miilen  5264054
Saabumine  15. aprillil kell 10.00 Sürgavere Spordihoonesse.

  1. Suure-Jaani
  2. Helme
  3. Kose
  4. Kullamaa
  5. Vändra

VIII alagrupp – läbiviija Urvaste vald

Kontaktisik  Gunnar Sarapuu 5298650
Saabumine 16. aprillil kell 9.30 Kuldre Põhikooli.

  1. Urvaste
  2. Tähtvere
  3. Tahkuranna
  4. Saarepeedi
  5. Värska

Täiendav info

Juhendi järgi pääseb 2 paremat võistkonda igast alagrupist finaali (8.-9.juuli Paikusel).
Omavaheline  mängu tulemus tuleb kaasa.
Eelturniiridel mängitakse turniirisüsteemis.
Mängud toimuvad “parem kolmest”.

Vallad, millised ei ole veel mingil põhjusel tasunud osavõtumaksu, palun seda teha hiljemalt 10.aprilliks (500.- krooni võistkonna kohta) Eesti Maaspordi Liidu “Jõud” arveldusarvele  10052037323002 SEB EÜP.

Kõigil  osavõtjatel võtta ühendus läbiviijaga ja kinnitada oma osavõttu.

Alagrupi läbiviija:

a) Kindlustab nõuetekohase kohtunikekogu ja viib läbi võistluse osavõtumaksudest laekuva summa piires (palun teatada arveldusarve number, kuhu saab üle kanda  võistkondade  osavõtumaksud).

b) Saadab 5 päeva jooksul peale võistluste toimumist (EMSL “Jõud”, Tallinn 10137, Toompuiestee 21) järgmised  alagruppide materjalid:

  1. turniiride tabelid koos lõpliku paremusjärjestusega ning finaali pääsenud võistkondade omavahelise tulemuse;
  2. ülesandmislehe;
  3. mängude protokollid;
  4. finantsaruande osavõtumaksude kulutamise kohta.

Aruande vorm asub siin.  (Word)

Matti Reimann  EMSL”Jõud”  peaspetsialist

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner