Eestimaa Spordiliit Jõud 2020. aasta meistrivõistlused jäähokis

Võimaluse korral jätkuvad mängud sügisel.

3. Saku Hokiklubi

I grupp mängib 2 ringi turniirisüsteemis.

I ring

Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus
 07. märts  17.30    Viljandi jäähall    Viljandimaa - HC Vepr    3:3 (2:2,0:0,1:1)

3. Vastseliina

II grupp on paigutatud kahte alagruppi, kus mängitakse 1 ring turniirisüsteemis.
Mõlema alagrupi 2 paremat pääsevad finaalturniirile, kus selgitatakse turniirisüsteemis 1.-4. kohad.
Alagruppides 3. koha saavutanud võistkonnad selgitavad omavahelises mängus 5.-6. koha.

Viljandi jäähall    Kehra Snaipers - Lelle Saurused
      Viljandi jäähall  Pärnu HK - Kehra Snaipers
     Viljandi jäähall  Lelle Saurused - Pärnu HK

11. märts  21.15   Tartu jäähall   Vastseliina - Tartu Lions   3:7 (2:1,0:5,1:1)
     Tartu jäähall  HK Uuudeküla Püts - Vastseliina
     Tartu jäähall  Tartu Lions - HK Uudeküla Päts

II grupp - finaalturniir     ................ Tartus ASTRI treeninghallis (Lõunakeskuse jäähalli kõrval)

Igal võistkonnal tasuda finaalturniiri kohtuniketasu ....  eurot.

Kuupäev     Aeg    Võistkonnad    Tulemus

II grupp - 5.-6. koht

Võistlused mõlemas grupis toimuvad IIHF hokireeglite 2010 järgi- (välja arvatud väravavahtide kaitsmete mõõdud) ja vastavalt käesolevale reglemendile.

Erisused IIHF reeglitest:

• Mängu aeg on I grupis 3 x 15 minutit puhast aega, II grupis 3 x 15 minutit jooksvat aega, vaheaeg 2 minutit.
  • Vahetult enne mängu soojendus 2 minutit (lubatud mitme litriga).
  • Mänge teenindab 2 väljakakukohtunikku, protokollija ja ajavõtja.
    Mängu võib erandkorras, kokkuleppel korraldajaga teenindada  ka üks väljakukohtunik.
  • Keelatud on kasutada löökviskeid ja kehamängu.
  • Pika litri puhul kohtunikud mängu ei peata ja mäng jätkub.
  • Võistlusmääruste vastu eksimise korral karistatakse mängijaid vastavalt võistlusmäärustikule eemaldamistega (1 minut).

Palun päev enne toimuva mängu algust esitada võistlusprotokollide koostamiseks võistkonna koosseis (perekonna- ja eesnimi, võistlussärgi nr) e-mailile jaan.ahi@mail.ee .

Paremuse selgitamine

Võit annab 2, viik 1 ja kaotus 0 punkti.
Mängust loobumise korral arvestatakse võistkonnale 0:5 kaotus ja määratakse trahv 100 eurot.
Võrdsete punktide korral arvestatakse paremusjärjestuse määramisel kõigepealt omavaheliste mängude paremust, selle võrdsuse korral omavaheliste mängude väravate vahet, üldist väravate vahet ning ka selle võrdsuse korral, osutub võitjaks meeskond, kellel on turniiril vähem karistusminuteid.

Majandamine

Kõik võistkondade lähetamisega seotud kulud kannab lähetav organisatsioon.

Võistluste läbiviimisega seotud kulud kaetakse EMSL Jõud eelarvest ja osavõtumaksust.
Võistkondade osavõtumaksuks on kohtunike tasustamine turniiril.

Korralduskoha klubi või vastu võttev võistkond kindlustab korrasoleva väljaku ja lauakohtunikud.
Vastu võtval klubil/ võistkonnal  (ajakavas märgitud esimesena) on kohustus maksta kohtunike tasu (väljakukohtunikele ja lauakohtunikele).

I grupp
Iga mängu kohtunike tasu 80 eurot (2x25 € + 2x15 €), mis tuleb maksta vastuvõtja võistkonna poolt enne mängu algust.
EMSL Jõud maksab kinni II ringi jää rendi arved.

II grupp
EMSL Jõud maksab kinni finaalturniiri jäähalli rendi arve.

Üldiselt

Kõik juhendis määratlemata küsimused lahendab võistluste peakohtunik koos Kaptenite Koguga, kuhu kuulub üks esindaja igast meeskonnast.