Eesti valdade XV talimängude eelturniirid

Vastavalt Eesti valdade XV talimängude juhendile, laekunud ülesandmistele ja eelmiste hooaegade tulemustele toimuvad lauamängude ning korvpalli eelturniirid järgmiselt:

I  Lauamängud

Finaali pääseb igast alagrupist 3 paremat võistkonda males ja kabes ning 4 lauatennises.

I alagrupp

Läbiviija
Tartu vald

male

kabe  

lauatennis
 Luunja  male   kabe lauatennis
Paistu  - kabe -
Tabivere male kabe lauatennis
Suure-Jaani II   - - lauatennis
Sõmerpalu male kabe lauatennis
Põltsamaa - - lauatennis
Tarvastu male kabe lauatennis

Saabumine 20.jaanuaril kella 10.00 Lähte Spordihoonesse.
Kontaktisik Vello Sulakatko   5050368

II alagrupp

Läbiviija
Kernu vald

male

kabe

lauatennis
Paikuse male   - lauatennis 
Toila  - kabe -
Koeru II - - lauatennis
Saarde            male - lauatennis
Pärsti  male - lauatennis
Rapla male kabe   lauatennis
Tamsalu male kabe lauatennis
Rae - kabe -

Saabumine 20.jaanuaril  kella 10.00  Haiba Spordihoonesse.
Kontaktsisik Kaljo Põldaru   5214206

III alagrupp

Läbiviija
Kohila vald

male

kabe

lauatennis
Viru-Nigula male   kabe    lauatennis
Häädemeeste  - kabe -
Viimsi male - lauatennis
Saku male - -
Suure-Jaani I male kabe lauatennis
Sauga  male kabe -
Märjamaa - kabe lauatennis
Haljala - - lauatennis

Saabumine 20.jaanuaril kella 10.00 Kohila Spordihoonesse.
Kontaktisik Anneliis Kõiv  4894792, 55560083

IV alagrupp

Läbiviija
Koeru vald I

male

kabe

lauatennis
Audru male   - -
Tähtvere          male kabe    lauatennis
Kiili male kabe -
Kõo male - -
Raasiku  male kabe lauatennis
Väike-Maarja - - lauatennis
Otepää  - kabe lauatennis
Palamuse - kabe -
Aseri - - lauatennis

Saabumine 20.jaanuaril kella 10.00  Koeru KK võimlasse.
Kontaktisik Vahur Palu   5244315

II   Naiste korvpall

Finaali pääseb igast alagrupist 2 paremat võistkonda.

I alagrupp

Läbiviija
Tähtvere vald
Imavere
Rapla
Ülenurme
Paikuse
Jõgeva
Kuusalu

Saabumine pühapäeval, 21.jaanuaril kella 9.30 Ilmatsalu võimlasse.
Kontaktisik   Kaja Raid   5065788

II alagrupp

Läbiviija
Väike-Maarja vald
Tartu
Võru
Kiili
Kõrgessaare
Ambla
Padise

Saabumine 20.jaanuaril kella 9.30 Simuna Spordihoonesse.
Kontaktisik Illar Kasu  5248658

III  Meeste korvpall

Finaali pääseb igast alagrupist 2 paremat võistkonda.

I alagrupp

Läbiviija
Tartu vald
Väike-Maarja
Kõue
Urvaste
Vasalemma
Helme
Tähtvere
Suure-Jaani
Sõmerpalu
Tabivere

Saabumine 20.jaanuaril kella 9.30  Lähte Spordihoonesse.
Kontaktisik  Vello Sulakatko  5050368

II alagrupp

Läbiviija
Viimsi vald
Paikuse
Rae
Märjamaa
Vinni
Ülenurme
Kernu
Audru
Kambja
Pärsti 

Saabumine 20.jaanuaril kella 9.30 Viimsi Koolimajja.
Kontaktisikud:  Tiia Tamm 6090980, 51965243 ja Teet Tiisvelt 5226609

III alagrupp

Läbiviija
Haljala vald
Kuusalu
Kadrina
Padise
Rapla
Saue
Paistu
Alatskivi
Luunja

Saabumine 20. jaanuaril kella 9.30 Haljala Spordihoonesse.
Kontaktisik Meelis Kari  5024288

IV alagrupp

Läbiviija
Toila vald
Tamsalu
Kiili
Ambla
Saku
Karksi
Raasiku
Võru
Mäetaguse
Nõo

Saabumine 20.jaanuaril kella 9.30 Voka Spordihoonesse.
Kontaktisik Viiu Normak  5243250

TÄIENDAV INFO

  1. Vastavalt juhendile toimuvad alagrupimängud 20.-21.jaanuaril 2007.a.
  2. Esindajate koosolekul paneb läbiviija peakohtunik koos võistkondade esindajatega paika võistluste süsteemi (males ja kabes ka ajakontroll).
  3. Alagruppide läbiviijad kindlustavad võistluspaigad, võistlusteks vajaliku inventari ning  nõuetekohase kohtunikekogu. Vajadusel ka majutusvõimalused.
  4. Kõigil alagrupist osavõtjatel võtta ühendus läbiviijaga, täpsustada oma saabumine ning majutustingimused (vajadusel) jms. Kontakttelefonid antud eespool.
  5. Alagruppide läbiviijad:
    1.Saadavad peale alagruppide toimumist EMSL ”Jõud” Tallinn 10137 Toompuiestee 21 järgmised materjalid:
    a) turniiride tabelid koos lõpliku paremusjärjestuse ja finaali pääsenud võistkondade (korvpallis) omavaheliste kohtumiste tulemuste äramärkimisega;
    b) võistkondade ülesandmislehed koos mängude protokollidega;
    c) teatavad EMSL ”Jõud”  telef. 6622653 oma valla või spordiklubi pangarekvisiidid, kuhu saab üle kanda  osavõtvate võistkondade osavõtumaksud. Peale alagruppe saadavad finantsaruande laekunud rahade (osavõtumaksu) kulutamise kohta lisatud aruandevormi kohaselt (aruande vorm asub siin).

NB! Kõigil võistkondadel, kelledel on osavõtumaks mitmesugustel põhjustel tasumata, teha seda hiljemalt  10.jaanuariks 2007.a. (juhendi punkt nr. 13).

Eesti Maaspordi Liit "Jõud"

Matti Reimann
EMSL ”Jõud” peaspetsialist

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner