Eesti XII maaspordimängude eelturniirid võrkpallis

Vastavalt Eesti XII maaspordimängude juhendile, laekunud  eelülesandmistele ning eelmise aasta valdade suvemängude tulemustele toimuvad võrkpalli eelturniirid alljärgnevates kohtades ja koosseisudes.

Naised

I alagrupp - läbiviija Viimsi vald

Kontaktisik Tiia Tamm 51965243.
Saabumine 14. aprillil kella 10.00 Viimsi Keskkooli.

Viimsi
Türi
Ridala
Kohila
Paikuse

II alagrupp - läbiviija Ülenurme vald

Kontaktisik Heiki Sarapuu 55659324.
Saabumine14. aprillil kella 10.00 Tõrvandi Spordihoonesse.

Ülenurme
Otepää
Tarvastu
Värska

III alagrupp - läbiviija Haljala vald

Kontaktisik  Meelis  Kari   5024288.
Saabumine 14. aprillil kella 10.00 Haljala Spordihoonesse.

Haljala
Audru
Saue
Avinurme

IV alagrupp - läbiviija Are vald

Kontaktisik Rein Semenov 5152534.
Saabumine 14. aprillil  kella 10.00 Pärivere Klubisse (Are Vallavalitsus).

Are
Oru
Kernu
Karksi
Valjala

V alagrupp - läbiviija Jõgeva vald

Kontaktisik  Andres Lippur  5523363.
Saabumine 14. aprillil kella 10.00 Kuremaa Spordihoonesse.

Jõgeva
Võru
Jõelähtme
Saarde
Jõhvi

VI alagrupp - läbiviija Tartu vald

Kontaktisik Vello Sulakatko 5050368.
Saabumine 14. aprillil kella 10.00  Lähte Spordihoonesse.

Tartu
Illuka
Urvaste
Põltsamaa

VII alagrupp - läbiviija Pärsti vald

Kontaktisik Leho Estorn 53444062.
Saabumine 14. aprillil kella 10.00 Päri Spordihoonesse.

Pärsti
Tähtvere
Kehtna
Sauga

VIII alagrupp- läbiviija Häädemeeste vald

Kontaktisik Tõnis Joarand 51997758.
Saabumine 15. aprillil kella 10.00 Häädemeeste  Spordihoonesse.

Häädemeeste
Halinga
Suure-Jaani
Lasva
Märjamaa

Mehed

I alagrupp - läbiviija Otepää vald

Kontaktisik Aarne Steinbach 56676151.
Saabumine 14. aprillil kella 10.00 Otepää Spordihoonesse.

Otepää
Väätsa
Saarde
Tabivere
Luunja

II alagrupp - läbiviija Lasva vald

Kontaktisik Kadri Nassar 56684581.
Saabumine 14. aprillil kella 10.00 Kääpa Põhikooli.

Lasva
Ülenurme
Värska
Helme
Karksi

III alagrupp - läbiviija Imavere vald

Kontaktisik  Are Järvik  5286574.
Saabumine 14. aprillil kella 10.00 Imavere Spordihoonesse.

Imavere
Saue
Ridala
Saarepeedi
Pihtla
Audru

IV alagrupp - läbiviija Põltsamaa vald

Kontaktisik  Väino Treimann 5235305.
Saabumine  14. aprillil kella 10.00  Põltsamaa Felix  Spordihalli

Põltsamaa
Paikuse
Urvaste
Nõo
Kernu
Jõhvi

V alagrupp - läbiviija Tartu vald

Kontaktisik  Vello Sulakatko  5050368.
Saabumine 14. aprillil kella 10.00 Lähte Spordihoonesse.

Tartu
Illuka
Türi
Tarvastu
Kohila

VI alagrupp - läbiviija Pärsti vald

Kontaktisik Leho Estorn  53444062.
Saabumine 14. aprillil kella 10.00 Päri Spordihoonesse.

Pärsti
Tähtvere
Are
Kullamaa
Kose
Haljala

VII alagrupp - läbiviija Suure-Jaani vald

Kontaktisik Arne Miilen 5264054.
Saabumine 14. aprillil kella 10.00 Sürgavere Spordihonnesse.

Suure-Jaani
Muhu

Kuusalu
Kehtna
Sauga
Rae

VIII alagrupp - läbiviija Ambla vald

Kontaktisik Leo Matikainen 5145653.
Saabumine 14. aprillil kella 10.00 Aravete Spordihoonesse.

Ambla
Raasiku
Kadrina
Märjamaa
Avinurme
Lüganuse

Täiendav info

Juhendi järgi pääseb 2 paremat võistkonda igast alagrupist finaali (6.-8.juuli Valga).
Omavaheline  mängu tulemus tuleb kaasa.
Eelturniiridel mängitakse turniirisüsteemis.
Mängud toimuvad “parem kolmest”.

Vallad, millised ei ole veel mingil põhjusel tasunud osavõtumaksu, palun seda teha hiljemalt 10.aprilliks (500.- krooni võistkonna kohta) EMSL Jõud arveldusarvele 10052037323002 SEB EÜP.

Kõigil  osavõtjatel võtta ühendus läbiviijaga ja kinnitada oma osavõttu.

Alagrupi läbiviija:
a) Kindlustab nõuetekohase kohtunikekogu ja viib läbi võistluse osavõtumaksudest laekuva summa piires (palun teatada arveldusarve number, kuhu saab üle kanda  võistkondade  osavõtumaksud).
b) Saadab 5 päeva jooksul peale võistluste toimumist (EMSL Jõud, Tallinn 10137, Toompuiestee 21) järgmised  alagruppide materjalid:

  1. turniiride tabelid koos lõpliku paremusjärjestusega ning finaali pääsenud võistkondade omavahelise tulemuse;
  2. ülesandmislehed;
  3. mängude protokollid;
  4. finantsaruande osavõtumaksude kulutamise kohta.

Aruande vorm asub siin (Word)

Matti Reimann 
Eestimaa Spordiliidu
Jõud peaspetsialist

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner