Eesti valdade XVI talimängude eelturniirid

Vastavalt Eesti valdade XVI talimängude juhendile, laekunud ülesandmistele ja eelmiste hooaegade tulemustele toimuvad lauamängude ning korvpalli eelturniirid järgmiselt:

I  Lauamängud

Finaali pääseb igast alagrupist 3 paremat võistkonda males ja kabes ning 4 lauatennises.

I alagrupp

Läbiviija
Tartu vald

male

kabe  

lauatennis
Väike-Maarja -   kabe  
Kohila male - lauatennis
Koeru II - - lauatennis
Tabivere  - kabe lauatennis
Haljala - - lauatennis
Kose male kabe lauatennis
Saku male - -
Sauga male kabe -
Paistu - kabe -

Saabumine 19.jaanuaril kella 10.00 Lähte Spordihoonesse.
Kontaktisik Vello Sulakatko   5050368

II alagrupp

Läbiviija
Kernu vald

male

kabe

lauatennis
Kõo male   - -
Audru male -
Viru-Nigula male kabe lauatennis
Suure-Jaani I male kabe  lauatennis
Tähtvere male kabe lauatennis
Halinga - - lauatennis
Suure-Jaani II - - lauatennis
Palamuse - kabe -

Saabumine 19.jaanuaril  kella 10.00  Haiba Spordihoonesse.
Kontaktsisik Kaljo Põldaru   5214206

III alagrupp

Läbiviija
Saarde vald

male

kabe

lauatennis
Luunja male   kabe    lauatennis
Häädemeeste - kabe -
Märjamaa   kabe lauatennis
Kehtna male kabe lauatennis
Pärsti male - lauatennis
Tarvastu male kabe lauatennis
Sõmerpalu male kabe lauatennis

Saabumine 19.jaanuaril kella 10.00 Tihemetsa Spordihoonesse.
Kontaktisik Heiki Lehemets 55663688

IV alagrupp

Läbiviija
Koeru vald

male

kabe

lauatennis
Paikuse male   - lauatennis
Toila  - kabe   
Raasiku male kabe lauatennis
Kiili male kabe -
Tartu II - kabe -
Rapla male kabe lauatennis
Järvakandi - - lauatennis
Viimsi male - lauatennis

Saabumine 19.jaanuaril kella 10.00  Koeru KK võimlasse.
Kontaktisik Vahur Palu   5244315

II   Naiste korvpall

Finaali pääseb igast alagrupist 2 paremat võistkonda.

I alagrupp

Läbiviija
Tähtvere vald
Tartu
Märjamaa
Paikuse
Jõgeva
Ambla

Saabumine pühapäeval, 20.jaanuaril kella 10.00 Ilmatsalu võimlasse.
Kontaktisik   Kaja Raid   5065788

II alagrupp

Läbiviija
Rapla vald
Võru
Kõrgessaare
Väike-Maarja
Imavere
Kiili
Ülenurme

Saabumine 19.jaanuaril kella 10.00 Valtu Spordihoonesse.
Kontaktisik Tiiu Kosk  5172068

III  Meeste korvpall

Finaali pääseb igast alagrupist 2 paremat võistkonda.

I alagrupp

Läbiviija
Tartu vald
Tähtvere
Rapla
Raasiku
Paistu
Rae II
Saarde
Vasalemma
Urvaste
Sõmerpalu

Saabumine 19.jaanuaril kella 10.00  Lähte Spordihoonesse.
Kontaktisik  Vello Sulakatko  5050368

II alagrupp

Läbiviija
Väike-Maarja vald
Rae I
Märjamaa
Kambja I
Paikuse II
Suure-Jaani
Järvakandi
Padise
Võru
Ambla

Saabumine 19.jaanuaril kella 10.00 Väike-Maarja Spordihoonesse.
Kontaktisikud:  Ants Rikberg 5290745

III alagrupp

Läbiviija
Haljala vald
Tabivere
Kambja II
Viimsi
Kernu
Paikuse I
Juuru
Tarvastu
Kose
Kadrina

Saabumine 19. jaanuaril kella 10.00 Haljala Spordihoonesse.
Kontaktisik Meelis Kari  5024288

IV alagrupp

Läbiviija
Toila vald
Luunja
Saku
Vinni
Saue
Mäetaguse
Kiili
Karksi
Ülenurme
Halinga

Saabumine 19.jaanuaril kella 10.00 Voka Spordihoonesse (Toila, Luunja, Saku, Vinni, Saue)
Kontaktisik Toomas Nõmmiste 5143930
ja Mäetaguse Põhikooli (Mäetaguse, Kiili, Karksi, Ülenurme, Halinga)
Kontaktisik Taavi Toomel  5290690

TÄIENDAV INFO

  1. Vastavalt juhendile toimuvad alagrupimängud 19.-20.jaanuaril 2008.a.
  2. Esindajate koosolekul paneb läbiviija peakohtunik koos võistkondade esindajatega paika võistluste süsteemi (males ja kabes ka ajakontroll).
  3. Alagruppide läbiviijad kindlustavad võistluspaigad, võistlusteks vajaliku inventari ning  nõuetekohase kohtunikekogu. Vajadusel ka majutusvõimalused.
  4. Kõigil alagrupist osavõtjatel võtta ühendus läbiviijaga, täpsustada oma saabumine ning majutustingimused (vajadusel) jms. Kontakttelefonid antud eespool.
  5. Alagruppide läbiviijad:
    1. Teatavad EMSL Jõud telef. 6622653 või msljoud@hot.ee oma valla või spordiklubi pangarekvisiidid, kuhu saab üle kanda  osavõtvate võistkondade osavõtumaksud.
    2. Teatavad e-posti teel msljoud@hot.ee hiljemalt esmaspäevaks, 21.jaanuariks alagruppide tulemused. 
    3. Saadavad peale alagruppide toimumist EMSL Jõud, Tallinn 10137 Toompuiestee 21, järgmised materjalid:
      a) turniiride tabelid koos lõpliku paremusjärjestuse ja finaali pääsenud võistkondade (korvpallis) omavaheliste kohtumiste tulemuste äramärkimisega;
      b) võistkondade ülesandmislehed koos mängude protokollidega;

NB!

Võistkondadel, kelledel on osavõtumaks mitmesugustel põhjustel tasumata, teha seda hiljemalt  10.jaanuariks 2008.a. (juhendi punkt nr. 13).

 

Eestimaa Spordiliit Jõud

Matti Reimann
EMSL Jõud peaspetsialist
6622653

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner