Eestimaa Spordiliidu Jõud meistrivõistlused sumos

Ajakava

Läbiviimise koht:          Vinni Spordikompleks

                                   Sõpruse 16. Vinni, 46601 Lääne-Virumaa

Aeg:                            Laupäev 8.märts 2008

                                   08.00 – 09.00         Mitteametlik kaalumine

                                               08.00 – 09.30         Mandaat

                                               09.00 – 10.00         Ametlik kaalumine

                                               10.00 – 10.30         Loosimine

                                               10.30 – 11.30         Seminar (instruktaaž)

                                               11.45                      Kogunemine võistluste avamiseks

                                               12.00                      Võistluste avamine

                                               12.15                      Võistlusmatšide algus järjekorras:

                                                                              Naised   üle     80kg

                                                                              Mehed   üle   115kg

                                                                              Naised   kuni   80kg

                                                                              Mehed   kuni 115kg

                                                                              Naised   kuni   65kg

                                                                              Mehed   kuni   85kg

                                                                              Naised   absoluutkategooria

                                                                              Mehed   absoluutkategooria

                                               ~14.30                    Võistkondliku turniiri algus:

                                                                              Naiskonnad

                                                                              Meeskonnad

                                               ~15.30                    Finaalkohtumised järjekorras:

                                                        N-65;  M-86;  N-80;  M-115;  N+80; M+115;  N absol.;  M absol.

                                                                              Naiskonnad;  Meeskonnad

                                               ~16.30                   Autasustamine

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner