Eesti valdade XVI suvemängude eelturniirid võrkpallis

Vastavalt Eesti valdade XVI suvemängude juhendile, laekunud eelülesandmistele ning eelmise aasta suvemängude tulemustele toimuvad võrkpalli eelturniirid alljärgnevates kohtades ja koosseisudes.

Naised

I alagrupp - läbiviija Tartu vald

Kontaktisik Vello Sulakatko 5050368.
Saabumine 20. aprillil kell 10.00  Lähte Spordihoonesse.
Tartu
Kadrina
Avinurme
Vändra
Värska

II alagrupp - läbiviija Võru vald

Kontaktisik Marje Kuklase   5174581.
Saabumine 20. aprillil kell 10.00 Võru Spordikooli võimlasse (Kreutzwaldi 16).
Võru
Lasva
Audru
Jõgeva II
Otepää

III alagrupp - läbiviija Haljala vald

Kontaktisik  Meelis Kari   5024288.
Saabumine 19. aprillil kell 11.00 Haljala Spordihoonesse.
Haljala
Illuka
Kohila
Saue

IV alagrupp - läbiviija Suure-Jaani vald

Kontaktisik Arne Miilen  5264054.
Saabumine 20. aprillil  kell 11.00 Sürgavere Spordihoonesse.
Suure-Jaani
Urvaste
Põltsamaa
Saarde

V alagrupp - läbiviija Märjamaa vald

Kontaktisik  Sirje Vitsut   5116393.
Saabumine 19. aprillil kell 11.00 Märjamaa Spordihoonesse (Metsanurga 7).
Märjamaa
Viimsi
Paikuse
Karksi

VI alagrupp - läbiviija Pärsti vald

Kontaktisik Leho Estorn   53444062.
Saabumine 20. aprillil kell 10.00  Päri Spordihoonesse.
Pärsti
Tähtvere
Haaslava
Halinga
Jõelähtme

VII alagrupp - läbiviija Häädemeeste vald

Kontaktisik Tõnis Joarand 51997758.
Saabumine 20. aprillil kell 11.00 Häädemeeste Spordihoonesse.
Häädemeeste
Are
Kernu
Tarvastu

VIII alagrupp- läbiviija Jõgeva vald

Kontaktisik Andres Lippur   5523363.
Saabumine 19. aprillil kell 11.00 Kuremaa Spordihoonesse.
Jõgeva I
Ülenurme
Kehtna
Tõstamaa

Mehed

I alagrupp - läbiviija Are vald

Kontaktisik Rein Semenov   5152534.
Saabumine 19. aprillil kell 10.00 Are Vallamajja (Pärivere 17).
Are
Märjamaa I
Muhu
Kernu
Tõstamaa

II alagrupp - läbiviija Imavere vald

Kontaktisik Jaanus Nilp   5109735.
Saabumine 19. aprillil kell 10.00 Imavere Spordihoonesse.
Imavere
Luunja
Põltsamaa
Urvaste
Halinga

III alagrupp - läbiviija Mäetaguse vald

Kontaktisik  Taavi Toomel   5290690.
Saabumine 19. aprillil kell 10.00 Mäetaguse Põhikooli spordisaali.
Mäetaguse
Sauga
Haljala
Jõgeva
Saue

IV alagrupp - läbiviija Ambla vald

Kontaktisik  Leo Matikainen   5145653.
Saabumine  19. aprillil kell 10.00  Aravete Spordihoonesse.
Ambla
Ülenurme
Jõhvi
Kuusalu
Kohila

V alagrupp - läbiviija Väätsa vald

Kontaktisik  Tiit Kavak   5016749.
Saabumine 19. aprillil kell 10.00 Väätsa Spordihoonesse.
Väätsa
Tabivere
Tarvastu
Avinurme
Saarde

VI alagrupp - läbiviija Pärsti vald

Kontaktisik  Leho Estorm   53444062.
Saabumine 20. aprillil kell 10.00 Päri Spordihoonesse.
Pärsti
Tähtvere
Kehtna
Raasiku
Paikuse

VII alagrupp - läbiviija Tartu vald

Kontaktisik  Vello Sulakatko  5050368.
Saabumine 20. aprillil kell 10.00 Lähte Spordihoonesse.
Tartu
Kadrina
Lasva
Illuka
Orava
Värska

VIII alagrupp - läbiviija Suure-Jaani vald

Kontaktisik Arne Miilen 5264054.
Saabumine 19. aprillil kell 10.00 Sürgavere Spordihoonesse.
Suure-Jaani
Audru
Märjamaa II
Haaslava
Vändra

Täiendav info

Juhendi järgi pääseb 2 paremat võistkonda igast alagrupist finaali (5.-6.juuli Kose).
Omavaheline mängu tulemus tuleb kaasa.
Eelturniiridel mängitakse turniirisüsteemis (5 või vähema võistkonna puhul ühes alagrupis, alates 6 võistkonnast kahes alagrupis kõikide kohtade väljamängimisega).
Mängud toimuvad “parem kolmest”.
Palun tasuda osavõtumaks hiljemalt 10.aprilliks (600.- krooni võistkonna kohta) EMSL Jõud arveldusarvele 10052037323002 SEB Pank.Kõigil  osavõtjatel võtta ühendus läbiviijaga ja kinnitada oma osavõttu.Alagrupi läbiviija:
a) kindlustab nõuetekohase kohtunikekogu ja viib läbi võistluse osavõtumaksudest laekuva summa piires (palun teatada arveldusarve number, kuhu saab üle kanda  võistkondade  osavõtumaksud).
b) teatavad hiljemalt esmaspäeval, 21. aprillil alagruppide tulemused e-mailile
matti@joud.ee .
c) saadab 5 päeva jooksul peale võistluste toimumist (EMSL Jõud, Tallinn 10137, Toompuiestee 21) järgmised alagruppide materjalid:
  1. turniiride tabelid koos lõpliku paremusjärjestusega ning finaali pääsenud võistkondade omavahelise tulemuse;
  2. ülesandmislehed;
  3. mängude protokollid;
Matti Reimann Eestimaa Spordiliit Jõud peaspetsialist
6622653, 5062590

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner